Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol senki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol senki a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, regisztráltam az egyikre. 100% kitöltöttem az adatlapot, sok jóminőségű fotót töltöttem fel. Normálisan nézek ki, mosolygok, hibátlan a fogsorom. Sok nőnek írtam, volt akitől képet kértem, vagy beszélgetést kezdeményeztem. Senki nem reagált semmit. Akkor minek vannak fent? Más is tapasztalta ezt a szótlan jelenséget?
2020. jún. 14. 06:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Persze az nem lehet, hogy olyan nőknek írogatsz, akik messze jobban néznek ki nálad.
2020. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

#11 Én azt nem értem, hogy hiába ír, vagy írnak emberek, olyan lányoknak, akik messze jobban néznek ki, miért nem lehet visszaírni, hogy bocs, de nem vagy szimpatikus, vagy, hogy én nem ilyen fiút keresek....

Oké, vannak, olyan pasik akik ezt nem fogadják el, és tovább írogatnak a lányoknak, már-már idegesítően, de szerintem a kérdező. és jó pár fiú ezt el tudná fogadni!

Vagy rosszul gondolom?

2020. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%
Mert 10-ből kb 8 férfi el van szállva magától, nem érti a nemet, és utána próbálja győzködni a nőt meg anyázni. Plusz a nagyon jó nők, akiknek mind írogattok, ugye, kapnak száz levelet egy nap.
2020. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer kíváncsiságból beregisztráltam egy női kamuprofillal egy társkeresőre. Egy egyszerű, aranyos lány képét raktam ki. Az első 24 órában 10 ember írt, abból 8 teljesen normálisan. Ennyit simán lehetne kezelni, vagy legalább visszaírni annyit, hogy "bocs, nem vagy az esetem". Az igazság az, hogy a nők a társkeresőkön egyszerűen nem veszik emberszámba azt a férfit, aki nem néz ki tökéletesen.
2020. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
56%
Ha férfi regisztrál nőként, akkor utána mind ezt írja :D Én nő vagyok és nőként regisztráltam, 10-ből 3 volt normális. Abból mondjuk 1el beszéltem, 2nek írtam, hogy bocsi, de nem... És kezdődött a ronda vagy, milyen a fejed, nemhogy örülnél, hogy egyáltalán rád írt valaki, te bányarém stb stb szintű pampogás meg az anyázás.
2020. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy sincsenek már társkeresők, csak szexpartner keresők. Erről a kedves férfiak is felvilagositottak, hogy mekkora marha vagyok, hát milyen normális nő keres online társat a mai világban, ott mindenki csak szexért van fenn. Arról nem beszélve, hogy pl randivonalon a rám író férfiak átlagéletkora apáméhoz közeledett. Tinder, badoo az, ahol vannak fiatalabbak is, de azok meg a fentebb írt szextárskeresők.
2020. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
34%
#15 Aki nem nézett ki tökéletesen, annak el sem olvastad az üzenetét. Innentől kezdve irrelevánsak a tapasztalataid.
2020. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
Jaj, te biztos jobban tudod, láttad, hogy nekem ki és mit írt. A te válaszod egy az egyben irreleváns.
2020. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy már ebből a válaszbol is lejött rólad egy elég fontos infó :D
2020. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi ez teljesen normális. Ők csak egó növelésnek, vagy csak úgy fent vannak a semmiért. Sokaknak nem esik le mit jelent a társkereső szó és egyáltalán nem veszik komolyan. A legtöbb nő már biztos csalódott egy két társkeresős férfiban, ezért bizalmatlanok, de úgy meg hogy akarnak akkor ismerkedni? . Tényleg jogos a kérdés, akkor minek vannak fent ?


És teljesen jól tetted, hogy képet kértél, én is szoktam ... a sok sz@rrá filtrezett képektől fogalmad sincs, hogy milyen nő is lehet igazából, aztán kiderül, hogy vagy ronda vagy dagadt, és akkor még ő van felháborodva, hogy lepattintod.

2020. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!