Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek (jelen esetben hölgyek) miért komoly kapcsolatot keresnek, rágörcsölve, hatalmas elvárásokkal?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb, ha elengednék az ilyen jellegű vágyaikat, és először megakarnák ismerni a másikat?


Értem én, hogy vannak célok, egyik másik már gyereket szeretne, vagy már elvált, és nem akar tingli-tanglizni, de szerintem pont azért nem jön a komoly kapcsolat, mert eleve úgy indul neki, hogy kiszór mindenkit, aki nem annak tűnik, pedig lehet, hogy pont egy lazább kapcsolatból lenne egy komoly.


Miért jó az, hogy mindenki a komoly kapcsolatot, a nagy őt, a nagy szerelmet keresi egyből? Én úgy vagyok ezzel, hogy nem keresem a nagy szerelmet, meg a nagy őt, hanem a másikat szeretném megismerni, és abból még lehet bármi. Ha egy kis egészségügyi ottlét', akkor annyi, ha annál több, akkor meg több.


Ebből persze most lehet sokaknak az jön le, hogy én csak kekszelni szeretnék, tök mindegy hány éves, 20 vagy 55. Lehet, én inkább azt mondom, hogy nem szeretek rágörcsölve, vagy nagy elvárásokkal ismerkedni, hanem inkább megadni a lehetőséget a dolgokra, vagy megélni azt amit ad az adott kapcsolat a másikkal. Mert szerintem valahol az élet is ilyen, hogy élni kell a lehetőségekkel.


De hogy valamiért az emberek inkább szeretnek görcsölni, nagy elvárásokkal nekifutni, és találkozom millió több éve regisztrált profillal társkeresőkön, akik még mindig aktívak, tehát még mindig nincs meg a nagy ő.


Ti erről mit gondoltok?



2020. jún. 15. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Életke, ha mindenkinek "adnék egy esélyt", aki nem akar tőlem komolyat, de egyszer meghúzna, nagyobb forgalom lenne a számban, mint egy felső kategóriás prostinak. Annyi a különbség, hogy nem lesz belőle luxus lakásom meg műcicire pénzem.


Valahogy ez nálam nem életcél, hogy öted dugjanak meg, mire melóba beérek.

2020. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Ezt én sem értem nőként,igaz én sosem akartam gyereket.
2020. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Mert a nőknek 30 fele nincs ideje ilyen tinglitanglira. 😀 Ha családot akarsz minimum 3 évet rá kell számolni kb., tehát ha vki 30-32 évesen belemegy ilyenekbe akkor kifut az időből. 25 felett a nők már nem tinglitangliznak, ezért van az is, hogy egy 25 éves nő minimum 30, illetve afeletti palival ismerkedik nem pedig 25 éves srácokkal, akik még sokszor azt sem tudják, hogy mit akarnak meg tinglitanglizni akarnak. 😀 Ez nem baj, csak a férfiaknak meg azzal kell számolni, hogy sokkal fiatalabb nővel kell kezdeniük, aki viszont nagy eséllyel épp élni akar.

Egyébként én is szűröm egyből azokat, akik nem komolyat akarnak, hanem tinglitanglit vagy hogy majd kiderül mi lesz 😀 Erre én nem akarok energiát szánni.

2020. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Többen nem értitek amit írok, ami nem feltétlenül baj, legalábbis nekem. Én nem azt mondom, hogy be kell állni qrvának, vagy mindenkit meglovagolni a társkeresőről / Tinderről, hanem azt, hogy simán eltudom képzelni, hogy nagyon sok nő azért nem ad esélyt egy férfinak, még akkor sem, ha képről szimpatikus, mert éppen nem szerepel a rövidtávú tervei között a gyerek, házasság, komoly kapcsolat, stb. Legalábbis nincs leírva az adatlapjára.


Lehet cél az, hogy legyen gyerek, házasság, szerelem, de ezek azért elég komoly, felelősségteljes dolgok, és eleve egy ilyen szűrőt beállítani társkeresőn kezdésnek, hát nem tudom. Nagyon szűk kör az, akinek egyáltalán bármi esélye lesz, mert ott kezdődik eleve, hogy sok nő el sem olvassa a teljesen normális levelet, hogy szia, szimpatikus vagy, ismerkednék, beszélgetnék, stb. Semmi dickpic meg nyomulós üzenet. A következő lépés, hogy ha elolvasta, akkor általában nem ír vissza. És a még szűkebb metszet, hogy visszaír, de alapvetően kimerül az első két opcióban a dolog.


Tehát amit mondani akarok még mindig, hogy ha nem lennének ennyire szigorúak a hölgyek, akkor jó eséllyel meglenne már a nagy ő. Talán az alapoktól kéne kezdeni, hogy ismerkedjünk, barátkozzunk, nem ott, hogy gyereket akarok, meg szerelmet.


Amúgy többen írjátok, hogy a férfi ráér, akár 50 évesen is, neki más a biológiai órája, stb. Miért, mi férfiak nem akarhatnák gyereket fiatalabban, mint 50? De. Csak nem feltétlenül az a top 10 első helyezett, hanem hogy egyáltalán legyen egy arra megfelelő nő, érzelmileg, szellemileg, testileg, akármilyen szinten, hogy én annak gyermeket nemzzek. Csak eddig el kéne jutni, ami ott kezdődik, hogy szia, szimpatikus vagy. Na de ha checklist van, akkor úgy nehéz lesz...

2020. jún. 15. 21:57
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Mit nem értesz azon, hogy te raérsz? Akarhatsz előbb gyereket, csak nem történik semmi, ha mégis csak 45 évesen találod meg az igazit. Én már 40 évesen is b.hatom.

És nem úgy kell elkepzelni, hogy az ember az első randin már gyereket akar csinálni. De én pl. a párommal, mikor 2 hónap után éreztem, hogy jó irányban halad a kapcsolat és el tudom képzelni hosszú távon, akkor igen is megkérdeztem, hogy mi a terve, akár-e házasságot, gyereket. Mert ha most azt mondja, hogy nem, akkor a fene fog elb.ni több évet az életéből. És ha egy férfi 30 felett azt mondja, hogy nem akar gyereket, akkor nem leszek idióta és nem reménykedek 5 évig, hogy "majd meggondolja magát".

Ha már az elején nem egyeznek a célok, akkor nem fogok éveket pazarolni, ennyi. Mint mondtam, te csinalhatsz gyereket 50 évesen, de én már 40 évesen se biztos, hogy tudok szülni.

Es nem kell kiirni az adatlapjára, de az a minimum, hogy az első pár hónapban tisztáztuk a hosszú távú terveket. És ez nyilván nem azt jelenti, hogy el is jutunk odáig, csak azt, hogy az esély mindkettőnk részéről ott van.

2020. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az egyes válaszolóvam maximálisan egyetértek. Én 29 éves nő vagyok, ugyanígy érzek.
2020. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!