Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Céltalan férfival jártatok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céltalan férfival jártatok már?

Figyelt kérdés

Ez a díszpéldány akihez szerencsém volt, elég furán állt a munkához. Konkrétan évente 4 hónapot dolgozott külföldön, aztán a maradék 8 hónapban itthon döglött és felélte amit megkeresett.


És ha hónapokra leosztotta, nem volt több pénze mintha itthon dolgozott volna. Ennek így mi értelme volt?


Jött a leereszkedő, megvilágosult, ezo szövegével hogy nem lehet mindent csak pénzben mérni. Mondom ez igaz, de gyerek, család így biztos nem lesz.



2020. jún. 15. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos ez az idénymunkás típusú pasi pl télen az orszták vagy a svájci alpokban. Nagyon sok ilyen van. Mondjuk illene itthon 6-8 hónapot dolgozni közben, de ugye az a nők szemében kuka, ha valaki erre az időszakra elmegy szalag mellé.
2020. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Volt ilyen akinek semmi célja nem volt, depressziós is volt emiatt
2020. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha így megvolt neki a havi átlag, ami még elég is neki, akkor tiszta haszon, hogy van 8 hónap szabadideje.

A család-gyerekkel meg ne gyertek már ilyen szituban. Egyáltalán nem releváns. + a te dolgod is, hogy meglegyenek annak feltételei. Előtte meg még közös élmények, együttélés, stbstb. Ezer dolgon elcsúszhattok, ha úgy van.

Fel nem adnám ha ilyen kényelmes életem lenne egy olyan nőért, aki ha még leteszek valamit az asztalra és a Jupiter úgy áll a vénusszal, hogy..... akkor lehet, hogy egyszer, talán szerinte alapít velem családot. Borzasztóan el vagy tájolva kérdező.

Mondd kérlek, hogy nálad dől a lé és sikeres, független, erős nő vagy, maga a megtestesült wonderwoman.

2020. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
A kérdező tipikus nő, szeretne még gazdagabb pasit, aki 0-24 ben robotol.
2020. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem azert, de ha negy honapnyi meloval megkeresnek annyit, hogy utana az ev tobbi reszeben csak lazuljak, en is ezt csinalnam. Csak nekem nincs kedvem emiatt kulfoldre menni. Persze lehet picit megtolnam, mondjuk nem negy honapot dolgoznek, hanem hatot, hogy a megkeresett penzt ne maximalisan eljem fel, hanem maradjon is. De az elet celja alapvetoen szerintem nem a megallas nelkuli robotolas.

Termeszetesen ha netan eljut az ember oda, hogy mar gondolkodik a csaladalapitason, lehet valtoztatni, ha szukseges. De az elso 1-2 evben azert nem szokas rogton a gyerekekre gondolni.

(Nekem ezzel a szituval a legnagyobb gondom az lenne, hogy nem lennek tavkapcsolatban senkivel, nekem nem fer bele, hogy valaki eltunik neha aztan par hetente talalkozunk.)

2020. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Na kíváncsi vagyok a válaszokra.

Csak azért, mert informatikai biztonsággal foglalkozó rokonom is hasonlóan csinálja. Elvállal szabadúszóként évi 3-4 melót, majd csak csajozik, motorozik, és túrázik.

Na őt imádják a csajok, és egyik sem panaszkodik, hogy miért nem nyomja napi 12 órában, hajnalban kelve.

2020. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem néha bűntudatom van, hogy a nemrég jött kényszerpihenőmet csomó youtubeozással meg hobbizással töltöm, pedig a videózás abból áll, hogy befutottabb arcok bizniszben és önfejlesztésben segítő/motiváló szándékúnak tűnő hogyanjait bújom, meg a hobbizás is erősen arra irányul, hogy mocsokgyors és nagyon penge legyek benne. Nem tudom, sikerülne-e két napnál többet döglenem, ha betegen nyomom az ágyat egy-két napig, az is teljesen készrevág, mindenem fáj és olyan, mintha hetek telnének el, pedig próbálom élvezni meg meditálgatni, ostoba ezó felhangok nélkül... Akkor is exponenciálisan nő a "MEDDIG???' érzés közben, és csak akkor múlik el, amikor végre lehet mászkálni meg retkelni valamivel.
2020. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Az informatikai bér megint más, de most vegyük az idénymunkát, pl keres 6-700 ezret az ürge, az ugye 4 hónapra 2 millió 800. Tehát mintha egy sablon átlag nettó 220 ezres meló lenne. Ami persze vidéken normális, de Pesten elég sovány.
2020. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
#8. Ha megél önállóan belőle, mi a probléma? Lehet idehaza meg gályázhatna ugyanezért egész évben, ahogy írtad. Majd ha biztos leányzó van, akkor lehet változtatni. Azért tényleg ne mások életét éljük már...
2020. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Nőként mondom, ha egy nő párkapcsolatot szeretne, nem csak hancúrt egy fiatal motoros sráccal, akkor bizony tudat alatt is potenciális férj jelöltként és leendő apaként néz a férfire (akármennyire is erősen hangzik). Nem az első naptól, de azért van akik 3-5 év után már gyereket vállalnának, és nem feltétlen a 5. év előtt gondolkodik el a nő, hogy jó lenne e a gyermekem apjának?

Van akinek ez nem fér bele, anyagilag a jelenlegi formában kinullázva magát a férfinek sem.

2020. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!