Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig ilyen flegma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ilyen flegma, enervált, céltalan, életunt pasik vonzanak?

Figyelt kérdés

Annyi értelmes, rendesen dolgozó, lelkes,céltudatos fiú van, aki megtalál, és tudom, hogy ilyen illene hozzám, de még sosem volt köztük, aki úgy igazán vonzott volna.

Mindig olyanokba zúgok bele, akik ilyen leszarom figurák.

Most is megismertem egy pasit, akit nem érdekel semmi, leszarja a dolgokat, nincs semmi motivációja, csak úgy elvan mint a befőtt. Nagyon jó esze van egyébként ,bármit képes lenne elvégezni, de lusta rá így beéri könnyebb munkákkal, lejjebb adja a színvonalat, mert azokból is vígan megél. Akármilyen negatív is , ő legalább vállalja magát, nem akar másnak látszani, mint ami ,nincs benne megfelelési kényszer és ez tetszik, még ha abszolút nem is tudok azonosulni ezzel a flegma életfelfogással. Persze tudom, h nem ilyenekhez kéne vonzódni, de nem tudok mit csinálni.


2019. aug. 5. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Miért baj az? Azzal legyél akit kedvelsz, akihez vonzodsz, az számít. Azokat akiket leirtal azoknak is megvan a párjuk, lehet pont te kellesz nekik, te adsz majd nekik célt.
2019. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Mert a te rögzült életjátszmáidhoz ilyen társakra van szükséged.

2019. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ramos ökle ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz. Te sem tudod megmondani, h miért. Akkor mi honnan tudjuk? Mindenkinek van egy típusa, neked ez "jutott". :D
2019. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!