Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél év tinderezés után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év tinderezés után is szabad a csaj?

Figyelt kérdés

A közhiedelmek ellenére (100 match naponta, 100-an állnak sorba minden nőért, stb) is tényleg van olyan, hogy egy nő fél év után se talál párt magának?


Nem tudom eldönteni, hogy csak szórakozni jár fel, illetve válogatós és ez egy red flag, vagy tényleg ennyire nem találkozott normális sráccal ennyi idő alatt.


Egyébként tök normális, átlagosnak mondható csaj.


2020. jún. 17. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Lehetséges. Például akkor, ha eddig mindig csak a szintje/ligája feletti, nagyon jóképű férfiaknál próbálkozott és nekik csak szexre volt elég jó, mert nem nézett ki annyira jól, hogy a barátnőjük lehessen.
2020. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
10o match naponta? Hogy a pasik igenytelenek, csak lyuk legyen , így mindenkit jobbra húznak, egy dolog, de hogy egy nő nem fog naponta 10o neki tetszo pasit találni, arra mérget vehetsz.
2020. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

"100 match naponta, 100-an állnak sorba minden nőért"


Nyuszika, egy pasi egyszerre ezer sorban is áll, így ez semmit nem jelent.

2020. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

"mert nem nézett ki annyira jól, hogy a barátnőjük lehessen."


És itt mutatkozik meg ezeknek a lányoknak a mérhetetlen felszínessége. Amikor azt hiszik, hogy attól, mert valaki jól néz ki, nem pótolható. A legszebb nő is pótolható. Épp a férfi az, akinek számítanak a BELSŐ ÉRTÉKEK.


És épp erről van szó, hogy a népszerű, jóképű férfi kényes és háklis a belső értékekre, mert megteheti, hiszen több nő áll sorban nála.


Az átlagos férfi már kompromisszumokat köt, például elfogad olyasmiket, hogy a nő dohányzik, ha ő nem vagy bármi egyéb.


Az esélytelen férfi, aki meg nem kell senkinek meg bármilyen sárkánnyal összejön, csak hogy legyen valakije.


A szépség pedig a férfiaknál relatív. Ezért gondolják úgy a nők, hogy lyuk-lyuk, pedig az ADOTT FÉRFINEK tényleg tetszik az ADOTT NŐ. Különben a farka sem állna fel rá.


Ellenben a valóban csúnya férfival kavaró nő mindig más értékeket domborít ki, sosem mondja, hogy szép az illető, hiszen hazugság lenne, azt mondja, hogy "nekem ő a legszebb".


A férfi meg maximum azt - mivel ő racionális -, hogy az összes haverom szerint csúnya a barátnőm, de nekem tetszik én kívánom a testét.

2020. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Van 1-2 olyan tényleg komoly, összetett személyiségű csaj, aki évekig nem talál pasit, de a többségre nem ez jellemző. Ha körbenézek a tinderező csaj ismerőseim közül, akik hosszú ideje nem találnak párt, az alábbi típusokat látom:

- Az igények az egekben, csorgatják a nyálukat pár top pasira, de nekik nem kellenek. Max néha szexre.

- Nem is keresnek pasit, szimplán egónövelésre és férfiak kiröhögésére járnak fel tinderre.

- Szexkapcsolatot keresnek és van is nekik.

2020. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

tényleg van olyan, hogy egy nő fél év után se talál párt magának?


Van, mert megteheti, hogy 10 ezer matchből egyet választ és ha kell évekig fent lesz, kell a tökéletes hapsi bármi áron.

2020. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, lehet, hogy összejött már neki futó kaland, egyéjszakás, csak nem akarja az orrodra kötni.
2020. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- Túl magasra lövi a lécet, csak szexre mentek a donjuhannok

- Talált párt, de meghagyta a kiskaput, hogy jöhet még jobb is...


Ez a nő sosem fogja leszedni magát tinderről, mert mindig oda megy ahol "többet kap enni".

2020. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Nem mindenki tűnteti el magát Tinderről azonnal, ha talál esélyes jelöltet, még akkor se feltétlenül, ha lesz valakije. Én pl. szeretek Tinderen nézelődni, néha csetelni nőkkel, vagy csak lapozgatni őket buszon, villamoson esztétikai élményként, akkor is, ha eszembe nincs párkapcsolatilag ismerkedni velük. Rólam is hihetik a nők, hogy "de jóképű, és lám, mégsincs senkije évek óta, mert folyamatosan ott van Tinderen!"
2020. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Tőlem is többen megkérdezték, hogy miért vagyok ennyi idő után is fent... Konkrétan mindenki csak szexet akar, aki pedig úgy tűnik, hogy normális, arról kiderül, hogy mégsem az, és 2-3 randi után vagy szó nélkül eltűnik, vagy kitalál valami idióta kifogást. Szóval sajnos teljesen átérzem :)
2020. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!