Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél év tinderezés után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év tinderezés után is szabad a csaj?

Figyelt kérdés

A közhiedelmek ellenére (100 match naponta, 100-an állnak sorba minden nőért, stb) is tényleg van olyan, hogy egy nő fél év után se talál párt magának?


Nem tudom eldönteni, hogy csak szórakozni jár fel, illetve válogatós és ez egy red flag, vagy tényleg ennyire nem találkozott normális sráccal ennyi idő alatt.


Egyébként tök normális, átlagosnak mondható csaj.


2020. jún. 17. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"mivel ő racionális"


Ezért hordtok össze naponta több tonna phaszsagot. 😅😅😅😅

2020. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező által képviselt jelenség nagyon gáz.


Szimplán mert semmi köze hozzá és hogy van ideje és energiája filozofálni, hogy random idegen nők mért tindereznek régóta.


Ha ennyire érdekel ... Igen, van hogy nagyon szép nők nem találnak senkit sem. Egyik barátom is (én férfi vagyok ő nő) sokáig tinderezett, elég dekoratív és senkit sem talált.


Még találkozni sem találkozott senkivel.

2020. jún. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek alapján elég színes a skála, hogy miért lehet még mindig fennt. Megkérdezni nem fogom mert nem szeretek a másik múltjában kotorászni, majd elmondja ha szóba kerül vagy ha úgy gondolja.
2020. jún. 18. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!