Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van h nem érzem h szeret? Milyen egy szerelmes férfi?

Figyelt kérdés
A barátom...szóval egy ideje vmi úgy megváltozott. Vele igazából semmi, inkább velem. Azt mondja szeret, próbál a kedvembe járni és megnevettetni stb. Próbál romantikus lenni. És én szeretem, de rajta viszont azt érzem h messze van tőlem. Nem tudom jól leírni hogy gondolom. A haverjaival baromi jól elvan, de velem meg nem érzi magát jól. Vagyis de, csak nem úgy. Illetve engem vhogy nagyon máshogy kezel. Elszeparál, egy kis szegmens az enyém. Nem akarom kisajátítsni, nincs szó ilyesmiről. Csak az h érzelmileg közelebb áll hozzájuk, hiába gebedek meg. Persze ő ezekkel nem ért egyet, de én nagyon magányosnak érzem magam. Mi a fene van akkor? Vagy mi ez egyáltalán? És gyakran a kedveskedéseitől is totál begurulok mert annyira nem szívből jövőnek érzem.

2018. aug. 27. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Személy szerint úgy gondolom, hogy egyszerűen csak használ téged. Én szakítanék, de hát én extra igényes vagyok a kapcsolat minőségét tekintve.
2018. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de ezt miért kell csinálni vkivel? Én is az vagyok, ezért állok most itt értetlenül, mert én ilyet még nem nagyon tapasztaltam. De azt hiszem nála ennyi a max, szóval én vagyok a hü.lye
2018. aug. 27. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj vele őszintén beszélni, hogy egyértelműen közölhesd vele, hogy neked ez így borzalmas. Ha erre nem vevő, vagy nem tud vele mit kezdeni, akkor szerintem nincs túlzottan sok értelme folytatni.
2018. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy érzed, csak el van veled mint egy haverral, de az érzéseetek nem egyforma, és nem egymás felé tart. Ezért vergődsz.
2018. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

mi férfiak többségében nem vagyunk azok a hűde érzelem kimutatósak (sajnos, mert a nők meg nem gondolat olvasók, és miközben mi odavagyunk értük, ők nem látják, ha ezt nem mutatjuk).



szerintem az, hogy a haverokkal lazább nem jelenti, hogy téged nem szeret.

2018. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi is pont ezen vitatkozunk. Én férfi létemre nehezen tudom kifejezni az érzéseimet. Szeretem őt de nem tudom, hogyan mutassam ki.
2018. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez azért egész más sajnos...ő szeret, de engem mindenki szeret. Nem vagyok különleges vagy ilyesmi neki. Ma eljöttem tőle, vmit ott felejtettem, 10 perc alatt visszamentem és ő már nem volt ott. Szóval gyorsan talált más programot
2018. aug. 27. 21:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Együttlétek alkalmával is azt érzed, hogy nem szeretetből csinálja?
2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenki ki tudja mutatni. Puszi, simogatás, ölelés, szavak. Mostanában folyton beszól, rendszeresen közli h nem tudok semmit persze csak viccből. Kineveti mikor problémám van, nem lehet vele komolyan beszélni. Nekem ebből volt elég most
2018. aug. 27. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Beszélned kéne vele erről,hogy most így mi történik köztetek..

Nem válaszol rá normálisan vagy el poénkodja akkor hanyagold.

2018. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!