Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagykorúként egy 15 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagykorúként egy 15 éves lánynak szexuális témájú videót küldtem és feljelent, akkor kerülhetek börtönbe?

Figyelt kérdés
Utálom magam amiért ezt tettem, rendkívül szégyellem de már nem tudok változtatni rajta. Milyen büntető kategóriába esik az ügy?

2016. szept. 1. 16:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
szexuális zaklatásért feljelenthet persze
2016. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Kikapják az egyik golyódat. Még egy ilyen, és ugrik a másik is!
2016. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez elég karcsú történet lenne egy feljelentéshez. Meg aztán ha jobban belegondolunk, az egész internet egy nagy szexuális zaklatás.
2016. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Siman, tanarom is igy kerult bortonbe
2016. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha nagykorú alatt a felnőttkorút (tehát 18. életévét betöltött személyt értesz)

Akkor igen, feljelenthet és mint szexuális zaklatás:


[link]

2016. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5: és szerinted mégis melyik bekezdés alkalmazható a belinkelt paragrafusból? Mert szerintem egyik sem. Mint mondtam, karcsú történet ez, zaklatásként nem áll meg.
2016. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15 éves lánnyal már szexelhetsz is ha bele egyezik! Szép lenne ha egy videó miatt jelentene fel :D Az már megint más dolog ha van egy lány akiről videót készítettél és az engedélye nélkül feltöltöd valami oldalra! Azt tényleg büntetendő! Ne hagyd már egy 15 éves lánynak hogy hülyét csináljon belőled! És ahogy az egyik hozzászóló mondta "az egész net egy szexuáéis zaklatás" És már lassan a reklámok is :D
2016. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyetlen videót küldtem amin önkielégítést végeztem. Előtte beszélgettünk a szexről, ő kérdezett róla először Elküldés után tudatosult bennem, mekkora marhaságot csináltam, aztán meg kérdezte, nem félek-e a börtöntől? Akkor tényleg pánikba estem, elvesztettem a józan ítélőképességemet és töröltem az ismerőseim közül. Erre megsértődött és kiírta a falára, hogy a börtönben fogok megrohadni.
2016. szept. 1. 17:52
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Hülye kis tini p.csa :D Eleve benne volt ő is! nem te kényszerítetted rá hogy megnéze azt a videót! Így jobb ha csöndbe marad! Én mondtam volna neki hogy ha sokáig pattog akkor én fogok a szüleivel beszélgetni és elmondani hogy miket csinál a lányuk! Érdekes tőlem már több tini is kérte hogy verjem ki neki kamba! De egyik se fenyegetőzött utána! Sőt még kérték is hogy csináljam többször is :D Az a lényeg hogy 14 évnél fiatalabb ne legyen! Amit te csináltál azzal a videóval azt ő is akarta úgyhogy be foghatja!
2016. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jó ég, mekkora szájuk van ezeknek a mai kis 15 éves cafkáknak..
2016. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!