Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem manapság 24 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem manapság 24 éves, konzervatív szemléletű joghallgatóként hozzám illő lányt találni?

Figyelt kérdés

Fő érdeklődési területem a történelem, irodalom és politika, illetve az erősportok és a nyelvek (jelenleg angol-német, későbbiekben még orosz-kínai/japán). Sok más is érdekel még, de azokban kevésbé vagyok jó, így nem tartom említésre érdemesnek.



A problémám két dologból származik:



1. Valamiért úgy látom, hogy választanom kell, hogy társat, vagy nőt akarok-e magam mellé. A társ nem nőies, a nők nem társak. Társ alatt szellemi-lelki társat értek, nő alatt pedig a klasszikus anya típust.



2. Ragaszkodom az elveimhez, így csak szűz lánnyal kezdenék. Ez sokaknak álszent lehet: én már nem vagyok szűz, eddig volt 2 kapcsolatom is, viszont nem vagyok nő sem. Férfiaknál általánosságban nincs jelentősége a szüzességnek, nőknél van. A feminizmus kifejezetten ártott a nemi szerepeknek/jellegeknek (mind a férfi, mint a nőinek, a női nemet tulajdonképpen felszámolta), de ez egy nagyon messzire vezető téma, úgyhogy aki hithű aktivistája a mozgalomnak, az kérem nyomjon a vissza gombra. Köszi.



A személyes preferenciák és az alapvető ismerkedés meg csak ez után kezdődhet, de teljesen felesleges, hiszen a korban hozzám illő lányok 99%-a már ennél a két pontnál elbukik, főleg, hogy a hozzám hasonló szemléletű nők általában osztály szürke-egerei, akik totálisan anti-szociálisak, igénytelenek, csúnyák, de legalább okosak (én is ez voltam férfi/fiú változatban, míg nem kezdtem sportolni, nem nézem le őket, de nem kellene ilyen személy párkapcsolatra).



Jól átvertek, hogy az egyetem tele lesz okos ÉS szép nőkkel... most pedig úgy tűnik, be kell érjem egy egyszerű diplomával. :D


2020. jún. 23. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Te meg az elveid majd házasodjatok össze, sok kis diplomátok fog még születni.
2020. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez szomorú.


Nyomjak neked egy F-et?

2020. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Szép és okos lányok vannak az egyetemen csak nem szuzek vagy nem konzervatívak.


Keresgélni keresztény kozegben

2020. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha ragaszkodsz az elveidhez, miért nem veszed el azt, akivel először szexeltél? Lehetne benned becsület.

Ja, illetve a feminizmus valóban a világ rákja, tényleg borzasztó. Mennyit fogsz előreláthatólag keresni, amiből eltartod a feleséged, a gyerekeidet, és fenntartod a házatokat, biztosítid a családodnak a kényelmes életet? Tudod, a csinos ruha, fodrász, szórakozás is pénzbe kerül, a semmiből nem lesz csinos, önbizalomteli asszonyka. Az sem mindegy milyen származású a családid, mifélék vagytok. Jó környéken éltek, van-e a családban orvos, mérnök? Ezt a lány apjával majd szükséges lesz tudatni, hogy tudja, jóravaló vagy és nem egy senkiházi, link alak. Tessék iparkodni, fiatalember.


24/n

2020. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Azért a mai világban azt várni, hogy egy 20+ éves csaj, aki még néz is ki valahogy és nőies is szűz legyen, elég meredek. Max. a baptisták között fordulhat ilyen elő, de ott kicsi a merítés és ha te nem vagy az, szóba sem jöhetsz...


Amúgy nekem is hasonló elvárásaim vannak, de szüzesség helyett az is elég, ha csak tartós kapcsolatai voltak. Legyél te is egy kicsit realista. Mellesleg, ha találsz is egy kritériumoknak megfelelő csajt, semmi sem garantálja, hogy az veled fog maradni és nem akar még "élni" egy kicsit, mielőtt megállapodik...

32F

2020. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Nőként teljes mértékben tiszteletben tudom tartani, ha valaki (bármilyen okból) csak szűz nővel szeretne kapcsolatot, én is nyitott lennék ilyenre. De egyedül akkor, ha ő is szűz lenne. Elég szánalmas és álszent indoklás, hogy "a férfiaknál nem számít a szüzesség". Érdekes módon egyik vallás sem engedi férfiaknak sem, hogy házasság előtt szexeljenek.
2020. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Húhhh...öreg, szűzen fogsz meghalni!


Sportos, huszonéves, nyelvekben jártas, szűz, diplomás, nőies, ...


Egy ilyet ismerek, a fiatal LARA CROFT.

2020. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

"most pedig úgy tűnik, be kell érjem egy egyszerű diplomával. :D"

Nekem is úgy tűnik.

2020. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus ostoba egyetemista...
2020. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9.-nek.


Nem, ő egy értelmiségi!

2020. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!