Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elképzelhető hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elképzelhető hogy a srác akivel randizom, meleg?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel társkeresőn ismerkedtünk meg. Jól érezzük magunkat egymással többször is szeretkeztünk már, de szeretnék továbblépni és úgy érzem ő is benne lenne viszont most eléggé elbizonytalanodtam.

Szóval éppen a mosdóban voltam nála, amikor a fel nyitott tetejű szennyesládában megláttam egy rózsaszín boxert és megijedtem. Tudtommal a melegek hordanak rózsaszínű ruhadarabokat, pláne alsóneműt. Biztosan az övé mert egyedül él.

Szerintetek hozzam neki szóba a dolgot, merjek rákérdezni? Kissé félek a választól, pedig ezt leszámítva egyébként teljesen férfias.



2020. jún. 24. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Még nem láttál férfit utcán rózsaszín pólóban? Szerintem az gázabb, mint egy rózsaszín boxer...A lényeg: NEM meleg.

2020. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
A kerdezo a gaz, nem a rozsaszin cuccok. Mondjuk szerintem kamu, ilyen buta ember nincs xd
2020. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Az viszont előfordulhat, hogy az "A világ legkeményebb börtönei" egyik börtönében járt, ott láttam egyedül olyat, hogy rózsaszín boxert hordattak a rabokkal, akik szívből gyűlölték. A szadista vezető szerint azért is viselteti velük ezt, mert megalázó, illetve mert nagyon egyéni, magától nem nagyon hord ilyet senki. És tényleg.
2020. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ennyi ésszel te szaporodásra alkalmas vagy.
2020. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még nekem is fájt. Férfiként én se vennék fel se rózsaszín, se lila, se narancssárga, se citromsárga, se neonzöld stb. ruhadarabokat (mondjuk piros ingem, pólóm, boxerem van), de ettől függetlenül nem hinném, hogy mindenkinél homokszem került a gépezetbe, aki ilyesmit visel. Másrészt meg ha a kérdéses személy meleg lenne, tutira nem kettyintettetek volna. Szerintem nyugodtan tedd fel neki a kérdésedet, legalább időben megtudja, hogy milyen értelmes nővel sikerült összejönnie.
2020. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Jól le hurrogtátok, egy neten megismert férfinál minden gyanús! Az biztos, hogy nem meleg, esetleg biszexuális, én figyelnék a többi jelre. Életemben nem láttam még rózsaszín darabot, teljesen heteró férfin.
2020. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 mert ha a buszmegállóban ismerné meg, akkor teljesen normális lenne, hogy rozsszínű alsót hord?


Milyen fogytaékos vagy te?

2020. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#6: És hogy meglepődnél, ha tudnád, hogy hány meleg van, akiről az öltözködése alapján ezt nem is gondolnád.
2020. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok, nekem is van. Egybe volt csomagolva különböző színű alsógatyákkal, így először nem is vettem észre, hogy van köztük rózsaszín is. De ha észreveszem, se érdekelt volna- lesz.rom, milyen színű, hordom ugyanúgy, mint a többit.
2020. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9.-nek igaza van, sokszor egybe csomagolnak többet és rózsaszín is kerülhet bele. Nem ismerem a melegek alsógatyáit, de ők miért hordanának rózsaszínt?
2020. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!