Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Hogy igazságtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy igazságtalan minden.

Figyelt kérdés
Még az átlagos lányoknak se jövök be. Aztán látok párokat szép lány nállam csúnyább palival .néha ledöbbenek. És nemtudom felfogni hogy én nejem meg semmi szerencsém és semmi nagy igényem nincs hozzámvaló lány levegőnek néz...és átlagalattiak is .. persze nem mind az aki abszolut nemjönbe na azoknak bejövök de megjelenni velük nemlehet. És semmi túlzás nincs ebbe.

#Randizás,kapcsolat,ismerkedés
2020. jún. 28. 23:15
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nekemse volt semmibajom, míg be nemszólt az egyik gyöker.utálom ha valaki itélkezik ismeretlenül.
2020. jún. 29. 00:26
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd el újra a kérdésed ezzel a szemüveggel, hogy ki ítélkezik ki felett és mi válthatta ki ezt az ellenállást az olvasókban! Önkritika! Hasznos!
2020. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Igen vannak szebbek és csúnyábbak ezt hogy mondjam máshogy ez tény ... az itélkezés az ha soha nemláttál senkit és megitéled. De akit látsz már külsőleg tudsz kategorizálni ki hová való.es ez nem itélkezés hanem besorolás.
2020. jún. 29. 00:42
 14/38 anonim ***** válasza:
84%
Valoszinuleg nyomos oka van, hogy veled nem ohajtanak megjelenni. Kb ki is derult.
2020. jún. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
18 as. Aztán te tudós vagy hogy itt okoskodsz? Milyen forrásból vagy ilyen biztos, hogy ez igyvan ahogy gondolod..
2020. jún. 29. 01:03
 16/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden a külső! Nagyon fontos, mert ha valakihez nem vonzódom, arra nem vágyom, nem működne a kémia, viszont ha nagyon szép külső rothadó belsőt takar az se jó.


A szerelem megszépíti a párodat a szemedben, de nagyon jó személyiség és átlagos kinézet sokkal jobb, mint szép külső+ rothadó belső.


A szépség egyébként is relatív, attól még hogy valaki szerinted rosszabbul néz ki nálad, mások gondolhatják, hogy te nézel ki szarabbul.

2020. jún. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
77%

Ülj le, és végezz egy kis önvizsgálatot.

Mi az ami kell a nőknek és én nemtudom megadni, amikor előnytelenebb külsejű férfiaknak is sikerül?

Például külső: ódivatú, vagy igénytelen ruhákat hordok? El van hanyagolva a testem? Előnytelen a frizurám? Stb..

Belső: túl hirtelen haragú vagyok és ez feltűnik a nőknek? Egy anonim oldalon egy idegen ember kihoz a sodromból? (Egyértelmű ezekre igen a válasz). Nem vagyok jó társaság, beszélgető partner, nincs elég témám rossz a humorom? Stb..

Túl nagyra tartom magam, a túl jó nőkre vágyom? Lejebb kéne adnom, és az előnytelenebb külsejű nőknek is esélyt adnom, hátha megszeretjük egymást?

Nyitottabbnak kéne lennem, máshogy kéne udvarolnom a nőknek?


Nem másokkal van a baj. Ha szerinted mindenkinek sikerül csak neked nem, akkor nem mindenki a hülye, ugye ezt nem kell magyarázni.

Remélem átgondolod amit írtam és remélem nem egy szokásos hiszti kérdés ez is, ha már így felháborodtál.

2020. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező NAGYON fafejű! Privátban írtam neki, kértem küldjön egy képet magáról. Majd nyersen odaböfögte, hogy csak facebookon és privátban. Megkérdeztem melyik városból ír? De még erre sem tudott válaszolni. Nyers vagy és modortalan apukám! Ezért nincs barátnőd!
2020. jún. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Jogosan írtam amit írtam. Ha valamit akarsz azért együtt kellene müködni. Ismeretlennek nemküldök képet. Ez nem fafejűség. Forditott esetben te sem küldözgetnéd el a képed idegeneknek.
2020. jún. 29. 01:35
 20/38 Savlekotő ***** válasza:
90%

Gondolom a nőkkel is ezt a stílust űzöd,ezért amint kapnak ízelítőt,hogy lesz ez rosszabb is,inkább menekülnek..

70F

2020. jún. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!