Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Hogy igazságtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogy igazságtalan minden.

Figyelt kérdés
Még az átlagos lányoknak se jövök be. Aztán látok párokat szép lány nállam csúnyább palival .néha ledöbbenek. És nemtudom felfogni hogy én nejem meg semmi szerencsém és semmi nagy igényem nincs hozzámvaló lány levegőnek néz...és átlagalattiak is .. persze nem mind az aki abszolut nemjönbe na azoknak bejövök de megjelenni velük nemlehet. És semmi túlzás nincs ebbe.

#Randizás,kapcsolat,ismerkedés
2020. jún. 28. 23:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarlak megbántani, de a nőknek nem jönnek be a "miért nem kellek senkinek se? Mindenkinek van nője csak nekem nincs, pedig nincs is velem semmi baj, nem vagyok csúnya, de mégsem beszélnek velem a lányok. Olyan szerencsétlennek érzem magam, már örökre egyedül maradok..." féle férfiak.

Legalábbis én magamból indulok ki leginkább. Ha lenne két pasi, és az egyik belőle kicsit átlagon aluli kinézettel rendelkezne, DE! Viszont pozitív kisugárzása lenne, mindig nevetne, viccelődne, lenne önbizalma, stb.. Akkor én inkább azt választanám, mint egy jól kinéző férfit, akin kb még 5 km-en belül is megérzed a negatív, depresszív aurát.


És szerintem ez nem csak a nőkkel van így, hanem minden emberrel. Az embereknek manapság minden gondjuk, bajuk van az életben, és automatikusan olyan partnert keresünk magunk mellé, aki az életben felemel, és nem lehúz. Olyat, aki hozzád tesz valamit, és nem elvesz. Olyat, akitől új dolgokat tanulhatsz. Lehet most csúnyán fogok fogalmazni és megbántalak, de sok embernek a mindennapi problémák mellé még nem hiányzik egy mindenen rinyáló partner. Ne haragudj, hogy ilyen szavakat használok, de nem tudom jobban kifejezni magam.


Amit tenni tudsz, az első sorban az, hogy szedd össze magad, és ne legyél ilyen búvalbaszott. Bár félek, ez hozzátartozik a személyiséhedhez, annak a formálása pedig igen csak nagy munka, szóval sokat kéne rajta dolgoznod.

Nem akarlak semmivel se megvádolni, de ha valakinek huzamosabb ideig nincs partnere folyamatos keresés ellenére sem, és/vagy mindig ott hagyják, és/vagy mindenki rosszul bánik vele, akkor a hiba saját magában keresendő.

Nőt szerezni nem lehetetlen, szóval ne add fel!


N

2020. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Akkor nevetek amikor jólesik és tetszik valami . Aki állandóan életvidám az nem komplett.
2020. jún. 29. 11:24
 33/38 anonim ***** válasza:
34%

sokan ostorozzák itt a kérdezőt, alaptalanul és feleslegesen. akik itt osztanak, nem voltak a cipődben. nem értik, nem hiszik, hogy vannak olyan férfiak, akik így vagy úgy, a nők számára láthatatlanok. vannak, akik valamiért nem szimpik a csajoknak, nem is biztos hogy a külső miatt, sokszor nem is tudjuk mi a gond.

soha nem néznek rád, soha nem szólít meg egy sem, ha te szólítod meg, kirázza a hideg, meg van sértődve. ha udvarias vagy, akkor nyálas vagy, ha vagánynak akarsz látszani, akkor tapló. ja ha pozitív a kisugárzásod, akkor idióta vagy, meg gyerekes.

sajnos az a helyzet, hogy én is próbálkoztam sok mindennel(kondi+ más sportok is, ruhatár, stílus ilyen-olyan stb.) de nem sikerült magamra felhívni a nők figyelmét, úgyhogy én már tulképp fel is adtam ezt.

2020. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Savlekotő ***** válasza:

Akkor nevetek amikor jólesik és tetszik valami . Aki állandóan életvidám az nem komplett.

Na ez a baj,hogy biztos h elvárod mástól is ezt a búval baxxottságott,mert ha te rossz kedvű vagy más se merjen nevetni,,csodálod h egyedül vagy?

70F

2020. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nemvàrom el ezt mástól, csak én ilyen vagyok, és magamat adom aki meg szeret az igy elfogad.
2020. jún. 29. 23:32
 36/38 Savlekotő ***** válasza:

Az emberek nem bírják a lehúzókat,aki mindig negatív azok mellől el fognak kopni a rokonok barátok is nem hogy a pár,senki nem akar 0 24 ben keserű Jánost...

70F

2020. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nemvagyok non stop megkeseredett de nemviháncolok örömömbe csak meglátszik rajtam hogy megviselt az élet. De nemhúzok le mást mert akkor másképp viselkedem.
2020. jún. 30. 00:29
 38/38 anonim ***** válasza:
Heh, megértem a frusztrációdat, én is szívok a társkereső férfiakkal szemben támasztott igények gyors növekedése miatt, de nem biztos, hogy emiatt idegen kommentelőkkel kéne az interneten veszekedni. Semmi értelme.
2020. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!