Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudom elfogadni, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom elfogadni, meg nem is értem a nők pozitív gondolkodás mániáját, akkor nekem soha nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha én látok magam előtt egy üres tányért, azt sehogy sem tudom kajával telinek látni. A nőknek megy valahogy, nekem nem. Több nő is megjegyezte, hogy én túlságosan "negatív" vagyok. Holott csak reálisan gondolkozom. Ha én nem tudok azonosulni a nők pozitív mániájával, akkor nekem soha nem lesz párkapcsolatom?

2019. márc. 7. 22:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

Pozitív gondolkodás nem attól függ, hogy kinek milyen a neme.


Amúgy ha nem lesz pozitív gondolkodásod (talán) összejöhetsz egy lúzer lánnyal, aki hozzád hasonló

2019. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Ezüstkutya ***** válasza:
89%
Ha többen is így látják akk el kellene gobdolkodnid a saját érdekedben.😎
2019. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 marcipántea ***** válasza:
96%
Ha valaki lehúz, azzal nem jó összejönni.
2019. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
19%
Én megértelek. Bizony sok nő elvárja, hogy mindig udvari bolond legyél, aki realista, introvertált is mellé, az szerintük Savanyú Jóska.
2019. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem mi a baj a pozitív gondolkodással, én sokkal szívesebben vagyok egy pozitív emberrel, mit egy negatívval, hiába értelmes, hosszútávon elviselhetetlen. Szerintem az, hogy pozitív valaki, nem jelenti azt hogy nincs képben a dolgokkal kapcsolatban. Nem jobb egy olyan ember társasága, aki szeirnt az élet szép, és nem egy olyan, aki mindenben a rosszat keresi? F30
2019. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok politikát idekeverni, de ebben az országban különösen nehéz pozitívan gondolkodni, nem is értem, a nők mire fel várják ezt el az emberektől.
2019. márc. 7. 22:19
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

Eredj negatív emberek közé, akik még nálad is negatívabbak. Jól érzed magad?


Na, ezért nem akarnak a nők negatív pasikkal lenni.


Politikától függetlenül amúgy lehet pozitívan gondolkodni. Tanulj nyelvet meg szakmát, és lesz jó munkád meg fizetésed.

2019. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Férfi vagyok és abszolút pozitív gondolkodású. A feleségem inkább hajlamos a pesszimizmusra.

Kérdésedre válaszolva: neked valóban soha nem lesz barátnőd. Csak akkor, ha megváltozik a gondolkodásmódod.

A pesszimista gondolkodásmódod arra is rávetül, hogy lemondóan viszonyulsz egy párkapcsolat esélyéhez. Márpedig ezzel el is éred, hogy mindig sikertelen legyél benne.

2019. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Mert senki nem akar együtt lenni egy szomorúság gombóccal.
2019. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

A búvalb..szottság maximum a világfájdalmas tinik között menő. (Ez NEM utalás arra, hogy tinikkel kezdj).

És igen, közre játszhat ez is a társkeresési problémáidhoz. Nagyon könnyű mindenben a rosszat meglátni, márpedig ha egy ilyen ember van velünk, akkor az képes elvenni az életkedvünket is. Üres a tányérod? Nem kell kaját látni bele, de legalább örülj, hogy van tányérod, vagy ha nem akarsz örülni, akkor várd ki, amíg lesz benne kaja. Mindkét megoldás ezerszer hasznosabb, mint ott búslakodni felette mint nyomorult füles a micimackóból.


Viszont ennél jóval visszataszítóbb az a tipikus férfi hozzáállás, miszerint a baj nem veled van, te intelligens és racionális vagy, a nőknek pedig ostoba mániáik vannak. Na ez az, ami igazán taszító.

Tudod mit, legyél """"racionális"""" (/negatív), éld az életed ahogy akarod, de ez nem jogosít fel arra hogy holdkóros idiótának nézd a másikat (/komlett női nemet) azért, mert nem értesz velük egyet.

2019. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!