Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a plus-size mánia?

Figyelt kérdés

Itt is jönnek sorban a kérdések, hogy ez meg az a "plus size" csaj milyen szexi, aztán ha valaki megírja, hogy túlsúlyos, akkor megy a lepontozás.

Közben photoshop nélkül ilyenek a top plus size modellek is: [link]

Mégis ha ez nem tetszik, az el van mondva mindenféle felszínes alaknak.

Ez kb. olyan, mintha fognánk egy sörhasú, tokás, kopaszodó pasit, simára photoshoppolnánk a hasát, aztán ha nem tetszik egy nőnek, leszólnánk, hogy de hát ez akkor is vonzó, felszínes vagy, ha neked nem tetszik.



2020. jún. 29. 09:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Én csak azt nem értem, hogy egyfelől fogadjuk el a kövéreket, másfelől meg kongatjuk világszerte a vészharangot, hogy egyre több a túlsúlyos és egyre többen halnak meg ezzel összefüggésben.
2020. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%

Akárcsak a kóros sovanysagban. Mindkettő szélsőség .

Az elhizasba is sokan belehalnak,vagyis a szovodmenyeiben.

2020. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Az elhízás és a plus size között van különbség. Plus sizenak számít minimális felesleggel egy nő, holott az egészségére ez semmi vészt nem jelent.


Viszont egy súlyos alma típusú elhízást nem lehet plus sizenak nevezni és ez eü kockázatot is jelent.

2020. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Minimális felesleggel"

[link]

2020. jún. 29. 18:50
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező: a válasz csupán annyi, hogy az ember alapvető természete lusta, kissé tudományosabban megfogalmazva: törekszik a legkisebb energiafelhasználásra.


Önmagadhoz igazítani a normát a megnyugvásodra mindig könnyebb, kevesebb munkával jár, mint neked megváltozni. Nem lefogynak, inkább jelen állapotukat teszik meg céljuknak, és akkor már el sem kell indulniuk semerre. "Én így érzem jól magamat".

Pedig nem hiszem el, hogy jól érzi valaki magát úgy, hogy egy lépcsőzéstől is kifullad.


6-os válaszoló


Sem a kopaszodás, sem a hosszú haj nem egészségtelen. Az elhízás (nevezhetjük eufémizmussal ezerféle neven, plus sizenak, molettségnek, "erősnek", "teltkarcsúnak" - ez a kedvencem -, akkor is csak túlsúly marad) viszont az. Magyarországon, ahol a vezető halálokból több is az elhízás következménye (és igaz ez a divatindító Egyesült Államokra is) azt propagálni, hogy egy kövér nő attól vonzó a férfinak, hogy kövér (szándékosan nem embert írtam, mert ez direktben csak ilyen nemi leosztással kerül kifejtésre), hogy ne akarjon megfelelni a társadalmi nyomásnak, lázadjon a média által sugallt elérhetetlen nőkép ellen (elérhetetlen, a f@szt), minden nő szép, és érezze így jól magát - ez tolerálhatatlan elmebetegség.


Nem dédelgetni kell az Y-generáció mimóza lelkét a kritikák ellen, hanem segíteni kell az egyes embereket az egészség elérésében. És főleg nem azt eretnek billoggal ellátni, aki kimondja, hogy a király meztelen. Ezt írja a kérdező is, erre tér ki, hogy ebben a hangulati közegben annak kell szégyelnie magát, aki megmarad racionálisnak, nem annak, aki kísérletet sem tesz megpróbálni egészségesnek lenni.


Magasság, alacsonyság, hajszín, mellméret, péniszméret, ezek mind nem választott tulajdonságok.

Az elhízás nem az.

2020. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"szándékosan nem embert írtam, mert ez direktben csak ilyen nemi leosztással kerül kifejtésre"

Bingó! :D Ez a másik, amin értetlenkedem, hogy "plus size" pasimodellt még nem láttam. A sörhasú férfi az igénytelen meg elhízott, a rengő sonkájú nő meg plus size és "bátor, amiért felvállalja magát".

2020. jún. 30. 16:42
 17/22 anonim ***** válasza:
65%

Kövér pasi vagy mi?


Senkit nem érdekel a sértett nyomorod! Fogyj le vagy még egy kövér nőnek sem fogsz kelleni!

2020. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez mellément, Donna Tonna... :D
2020. szept. 17. 20:26
 19/22 anonim ***** válasza:
26%

Nincs ilyen mánia. Akinek nem jut vékony csaj, az ráfanyalodik a kövérekre. Ennyi. És persze utána megmagyarázzák maguknak is, milyen kó neki a 90kg-s csaj.

Titokban meg 55kg-oskra rejszol.

2020. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, én meg azt látom, hogy a "plus size" meg a "duci nős" kérdéseknél a "bottal se piszkálnám" válaszok vannak többségben és ezek is vannak felértékelve.

De az ugye megvan, hogy a "jó csajok" sem olyanok a valóságban, mint a képeken, a vékonyak meg pláne? Minden nő trükközik a képekkel.

2020. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!