Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinteség a mai világban már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinteség a mai világban már nem oké?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalom elkezdtem beszélgetni egy kedves nővel,egy kép volt róla azon szimpatikus volt,és nagyon jót beszélgettünk majdnem egész nap.Folyamatosan azt írta neki nagyon fontos az őszinteség,és el is várja.Aztan kértem tőle pár fotót meg,mert mondtam neki,hogy nekem is fontos például a mosoly és ,H azért működjön a kémia.Elkuldott egy pár képet ,de nagyon csúnya volt az arca én nem is tudom,hogy a társkereső képe megszerkesztett vagy pfhotosoppolva volt e.Es hozzá is írta ,hogy tudja ,hogy nem szép ezért legyek őszinte egymás idejét ne raboljuk.En megírtam neki ,hogy nagyon kedves aranyos nő,de nem érzem a kémiát nem akarom kihasználni ,lefektetni ha látom ,H ebből semmi nem lesz.Erre olyan szinten kiakadt,hogy O többet nem jön fel a társkereső oldalra ,és hogy sejtette ,H ez lesz ha küld képet.......

Aztán letiltott.Pedig többször bocsánatot kértem,és mondtam hogy nem vele van a bak egyszerűen pont nem az esetem,de barátok lehetünk és beszélgethetünk mert nagyon jó fej.Most hazudjon kellett volna,és megfektetni párszor,és lekoptatni? Az jobb?


2020. jún. 29. 16:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előírásokert.
2020. jún. 29. 16:41
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Jóvanezígy.
2020. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülye
2020. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérsz bocsánatot? Még hogy nem vele van a baj!

Feltesz egy kamu képet magáról, aztán csodálkozik, hogy nem jól fogadod. Nevetséges.

2020. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Őszinteséget kért, de mégsem készült fel rá lelkiekben, várta a csodát.

Te jól kezelted a helyzetet, ebben ennyi volt, nem több.

2020. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez gyakran van így, nem értem egyik részről sem a kiakadást.

Én is egy őszinte típus vagyok, és nem foglalkozom azzal, hogy a másik mit vár el, akkor is magamat adom és vállalom a véleményem, persze nem bunkó módon, hanem udvariasan, de nem fogok hazudozni meg színészkedni. Szerintem te korrekt voltál. Majd találsz olyat, aki bejön neked, aztán lehet, annak meg te nem jössz be. Vagy igen :D Meglátod. Ne görcsölj rá :)

Én is sok férfit utasítottam vissza, és engem is utasítottak vissza. A mostani kedvesem viszont, sok-sok csalódás után az álompasim. Nekem. Mert amúgy meg nagyon nem népszerű típus. Szóval érted a lényeget? ;)

2020. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad, korrekt voltál. Ennyi.
2020. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Én csúnya nőként ezért nem társkeresőzöm. Ha van fenn kép, el se indul a beszélgetés. Ha küldök képet később, a beszélgetés nyomban elhal "nem vagy az esetem" címszó alatt. Ez korrekt, teljesen megértem. Valahol nem is várunk mást, de azért sokadjára megkapni ezt elég frusztráló.
2020. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk hozzá teszem, hogy sok ember nem fotogén, képeken borzalmasan néz ki, élőben viszont szimpatikus. Hiszen ott adódik hozzá igazán a személyisége: a mosolya, a gesztusai, az egész lénye. Ezért nem vagyok oda a fotókért.

Viszont nem értem a kérdést, mi az, hogy jobb lett volna ha hazudsz és megfekteted párszor és dobod? Az lett volna jobb, ha találkoztok élőben és a személyes találkozás dönt. Az hogy szimpatikus volt, de kép alapján dobtad, se nem jó, se nem rossz. Nem is értem, hogy a "megfektetem" mint opció egyáltalán hogy jön ide. Sima randiról nem is hallottál? Azért ez elég elkeserítő.

2020. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer jönnék fel erre az oldalra úgy, hogy alaki ne akarna az összes nőre, vagy akár az egész társadalomra ráhúzni egy előítéletet egy nyamvadt tapasztal alapján.

Ez a nap nem az a nap volt, de talán majd holnap... :/

2020. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!