Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell a mai világban a...

Mi kell a mai világban a fiúknak/férfiaknak?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

23 éves lány vagyok, egy hosszú kapcsolaton vagyok túl, ami januárban ért véget. Futó kalandok és hazugsággal teli minikapcsolataim voltak azóta, de sajnos nem tudok rájönni hogy én vagyok különc vagy a világ bolond? :D


Az alábbi "értékkel rendelkezem":

okos vagyok, házias, vannak céljaim, gondoskodó vagyok, hűséges, őszinte, imádom a szexet, nagyon tudok szeretni, bár nem vagyok egy 10ből 10es csajszi, de szerintem totálisan vállalható, az átlagnál semmivel sem rondább a külsőm...


Mi lehet a baj? A mai világban csak azok a lányok a nyerők akik buták, hazudnak, taktikáznak, frigidek és átverik a pasikat?


Segítsetek :)



2014. nov. 14. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

nálam lehetne esélyed :p

kár, hogy nem nekem akarsz te tetszeni

2014. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mai világban azok a lányok a "nyerők", akik hamar mindenkinek szétteszik a lábukat. Az ilyen lányok sikeresnek tűnnek, 20 év múlva meg majd szépen rohadnak egyedül.


Én (is) olyan lányt keresek, akiben megvan mindaz, amit te felsoroltál. Viszont az, hogy én ilyet keresek, nem jelenti azt, hogy az ilyen lányok is engem keresnének. Igaz, általánosítani nem szép dolog: biztos van, aki igen, de az életstílusomat ismerve nem fogom megtalálni.


23/F

2014. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

amiket felsorolsz legalapabb dolgok.De mindjárt olvadoznak itt neked a nőt sem látottak.


okos vagy,na ez mondjuk inkább humor,sokat olvasol? kiskegyed meg volt?



egy vagy a tömegből,de legalább főzni tudsz...ez jó.

vagy nem tudsz? az gáz.HA tudsz akkor nem mínuszról indulnál.

2014. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
Volt egy hosszú kapcsolatod, és utána is érdeklődtek irántad. Nem értem így ezt a kérdést, elvégre szó sincs róla, hogy téged nem akarnának a férfiak.
2014. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Okos vagyok"


Ezt a kérdés elolvasása utan nem érzem megindokoltnak.

2014. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az kell, hogy ne 200 km-re lakjanak az ilyenek :]
2014. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hivd fel magadra a figyelmet "miaú" :-) csinos ruhák stb
2014. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A világ bolond, ne változz meg. Jó anya lesz belőled.
2014. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!