Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfitest a nők ideálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfitest a nők ideálja? Hagyjuk az anyagi igényeket, az már világos, de testben mit akartok, vagy mit nem akartok?

Figyelt kérdés

A pénz az elsődleges szempont nálatok. Régi rendszerben is voltak gyönyörű nők, de nem voltak ekkora igények. A küllemet illetően: Kigyúrt test és/vagy szálkás izmos, sportos test is probléma?

Jó kérdés, hogy kinek IGEN!

Már hallottam olyat is nőktöl, hogy az nem jön be.


Ugye nyilván, amikor valaki kivan gyúrva az a gond, ha nincs kigyúrva az a gond. A sors mindig azzal találkoztatja meg az embert, aki pont a másik formációt akarja. Inkább átlagosnak mondanám magamat, de érdekelne "közvéleményi" szinten, hogy mit tartotok számotokra megfelelőnek.


Erre kérek korrekt választ, lehetőleg 20 és 25 év közötti nőktöl.

Az anyagi igényeiteket meg inkább hagyjuk, olyan emberek vagytok "amilyenek"....


Testi kívánalom szinten azt is megfogalmazhatnátok, hogy van -e különállóan és kifejezetten gyengétek? PL:


1. Legyen a comb nagyon izmos?

2. Legyenek izmos karok, de! a kis/nagy has nem akadály?

3. Legyenek izmos karok, a kis/nagy has akadály.

3. Legyen minden izmos?


Valamelyik nőnek a kigyúrt disznó is tetszik. Izmos karok, sörhas, vérmes fej.



#test, nők, férfiak
2020. júl. 1. 10:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

Hát, ha neked lenne igazad, akkor ez a kettő lenne az ideál: [link]



A valóság valahogy mégsem ez. Inkább kedvelik azt a tipikus vékony és mellé izmos alkatot ami sokak számára nem is elérhető, általában futóbajnokok és focisták ilyen testalkatúak. De azokra születni kell. Nem véletlen gurítanak mindkettőben majdnem mindig ugyanazon nemzetek csapatai/sportolói.

2020. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

24 éves nő vagyok, és garantálom én is, minden nő mást preferál. Sokan csak az aputest/macis férfit veszik komolyan. De ugyanilyen sokan meg őket tartják kompromisszumos párnak, mert a sportosabbra buknak. Aki szereti a sportos, jó testűeket, abból is néhányan a két ajtós szekrényt preferálják, de őket kevés nő csak. A nagyobbik rész azt szereti, ha nincs szétgyúrva, csak izmos. Aztán egy csomó nő szereti a vekonyabb pasikat, tudod, aki csak szálkásan izmos, ugymond szikár, nem hízékony.

Általánosan elmondható, hogy minél kisebb a pasi pocija, annál jobban tetszik a nőknek, illetve a széles váll, deltás hát, izmos kar az minden nő gyengéje.

Személy szerint én egy olyan lány vagyok, akinek nincs igénye gigantikus izomra. Arra viszont van igényem, hogy se duci ne legyen, se csontsovány. Tehát legyen egészséges, a testmozgástól ne irtózzon. Ha van rajta izom, erős, az pöpec persze. A jelenlegi barátommal mikor kezdtem összejönni, meghökkentett, milyen kis vékony férfi létére, hisz exem sokkal nagyobbacska volt. De imádom a barátom testét, tetszik hogy nincs rajta felesleg, és mióta sportol heti 1-2×, megjelentek rajta szexi kis izmok. Pöpec alakja van, na. Főleg póló nélkül. :D Nem azt nézem, hogy lehetne még jobb, mert mar most is nagyon tetszik.

2020. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

"ugymond szikár, nem hízékony"


Erre születni kell, ha hízékony típus vagy, akkor még turbó diétával meg futkosással se lehetsz olyan, mint ők. Ugyanez nőknél is megvan, van aki sokkal többet edz, mégsem lehet olyan, mint némelyik olyan személy aki anélkül is jó alkatú. Szóval körülbelül úgy értve, hogy aki hízékonyabb, az ugyan fogyhat és edzhet is, de a végeredmény több lesz kilóban és centiben is, mint a szikáraknál.


És ez amúgy piszok igazságtalanság, talán annyira, mint a magasság, a kopaszodás, nők esetén a bőrhibák (most ez jutott eszembe, mert emiatt szoktak panaszkodni női felhasználók ezen az oldalon) - ezekről az ember nem tehet. Mégis mindenkit bekorlátoz valami ilyen külső probléma, nem nagyon ismerek olyat akinek egy ilyen problémája nem lenne. Persze vannak akik így is boldogok - de attól még létezik.

2020. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Keress rá az alábbi emberekre, nekem ők az ideáljaim:

- Tom Holland

- Tom Hiddleston

- Eddie Redmayne

- Alfie Allen

- David Tennant

- Matt Smith

- Matt Ryan


Nekem nem tetszik a nagyon kigyúrt test. Nekem mindig is a simán sportos jött be, akin látszik, hogy aktívan mozog, de nem esik túlzásba.


Ami különösen vonz, az a kicsit hosszabb és göndörkés haj, amibe bele lehet túrni, esetleg mini fonatot csinálni. A barátomé ilyen, ez az egyik legvonzóbb tulajdonsága.


Mivel én is napi szinten mozgok órákat, és ez látszik rajtam, sose tartottam nagy elvárásnak ezt a leendő páromtól. Kiderült, hogy valóban nem az.


A húgomnak például a mackós test jön be, a barátjának ilyen alkata is van. Nekem a sportos test jön be, a barátom is sportos. A húgom egyébként egy kifejezetten vékony lány.

22/L

2020. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szórakoztató, de valahol szomorú is, hogy erre a kérdésre egyesek komolyan válaszolnak.

Kérdező, neked a testarányok tanulmányozása helyett egy jó pszichológust ajánlanék. Mellesleg a személyiség, a karizma és a stílus (öltözködés, gesztusok, beszédstílus, figyelmesség stb) nagy mértékben befolyásolja az ember megítélését. Te már a kérdésed is egy agresszív védekező mondattal nyitottad, amiből kikövetkeztethető, hogy sem belső, sem külső kvalitásaidban nem felelsz meg egy normális nőnek sem.


25/F

2020. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"A pénz az elsődleges szempont nálatok."


Mennyi a nettó jövedelmed havonta?

2020. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nekem a teljesen mai átlagos ferfiak tetszenek! 180/185 / 65/70 kg


27/N

2020. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

10: Idióta, te már csak tudod. Amikor nem volt meg a kérdés, akkor mi volt a gond? A többi férfinek miért nincs párja? nekik is a hozzáállásukkal van a gond? Csak annak a hozzáállásával nincs gond érdekes módon, akinek pénze van?

Nőknek szólt a kérdés! Gusztustalan vagy Janika, hogy minden kérdés alá bepofátlankodsz.

2020. júl. 1. 16:31
 19/24 A kérdező kommentje:

15: Amikor nincs élettapasztalatotok és kifogytok az ihletből, ezzel együtt mérgesek vagytok, akkor jöttök a pszichológussal. Én tudod mit ajánlok neked? Hozzál nekem egy nőt, akit nem a pénz érdekel. Amíg nem tudsz, addig sipirc a kérdés alól. Neked én azt ajánlom, hogy nőjj fel! Legyél felnőtt. Mert ez nem az a világ, amiben korábban éltél.

Üdvözlettel: Anonim harcosoknak.


Hidd el , ha a személyiség érdekelné a nőket, akkor sok férfinek már lehetne párja és nem lenne egyedül. Könnyű itt kivédeni őket, de társadalmi szinten a romlott nők vannak többségben.

2020. júl. 1. 16:35
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!


Őszintén, nem a pénz érdekel.

Saját házam van, autóm, diplomám, munkám.

Pont nem érdekel, hogy a másik mennyit keres. Annyit várok el, hogy a rezsi felét fizesse. Ez 50 ezer forintnál nem igazán sok.

Ez azért férjen bele egy felnőtt férfi esetében.

Nem érdekel a kocsija, a pénze sem.


Emellé legyen 180/80, vagy efölött ízlésesen bármi.

Nem zavar, ha van pocak, nem zavar, ha nincs v alakú felsőtest.

Bírja el gond, nyögés nélkül az 57 kilomat, és ne essék nehezére lenyírni a füvet. Ennyi.

Kíváncsi lennék rád ezek alapján ;)

2020. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!