Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfitest a nők ideálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfitest a nők ideálja? Hagyjuk az anyagi igényeket, az már világos, de testben mit akartok, vagy mit nem akartok?

Figyelt kérdés

A pénz az elsődleges szempont nálatok. Régi rendszerben is voltak gyönyörű nők, de nem voltak ekkora igények. A küllemet illetően: Kigyúrt test és/vagy szálkás izmos, sportos test is probléma?

Jó kérdés, hogy kinek IGEN!

Már hallottam olyat is nőktöl, hogy az nem jön be.


Ugye nyilván, amikor valaki kivan gyúrva az a gond, ha nincs kigyúrva az a gond. A sors mindig azzal találkoztatja meg az embert, aki pont a másik formációt akarja. Inkább átlagosnak mondanám magamat, de érdekelne "közvéleményi" szinten, hogy mit tartotok számotokra megfelelőnek.


Erre kérek korrekt választ, lehetőleg 20 és 25 év közötti nőktöl.

Az anyagi igényeiteket meg inkább hagyjuk, olyan emberek vagytok "amilyenek"....


Testi kívánalom szinten azt is megfogalmazhatnátok, hogy van -e különállóan és kifejezetten gyengétek? PL:


1. Legyen a comb nagyon izmos?

2. Legyenek izmos karok, de! a kis/nagy has nem akadály?

3. Legyenek izmos karok, a kis/nagy has akadály.

3. Legyen minden izmos?


Valamelyik nőnek a kigyúrt disznó is tetszik. Izmos karok, sörhas, vérmes fej.



#test, nők, férfiak
2020. júl. 1. 10:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja és 23 éves vagyok ;)
2020. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló fantasztikusan kimutatta a foga fehérjét.

Nem volt igaz a szava.

Hát de , ugye ez jellemző a nőkre.

2020. júl. 3. 19:02
 23/24 A kérdező kommentje:

Idióta, buta nő, verte itta nyálát a kérdésem alatt, hogy 56 kilóját megemelni stb. Azt most meg 360 fokot fordult. Úgy viselkedett, mint egy mindbe bele kötő lélekbúvár, bolond.



Nem baj, akinek pénze van, az ma is szexel én ma is tapasztaltam egy nagyot.

2020. júl. 4. 19:53
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt igaz a szava.


Hát de , ugye ez jellemző a nőkre."


Kiknek tetted fel ezt a kérdést?

2020. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!