Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nem bunkóság, hogy elküldte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem bunkóság, hogy elküldtem a srácot, bosszúból meg szétküldözte a privát beszélgetésünket?

Figyelt kérdés

Ő írt rám, azt hittem, normális, komolyan... Másnap megláttam a barátnőjével, miközben engem hülyített. Meg azt mondta ismerősöknek, hogy én másnak adtam ki magam, milor beszéltünk, meg k...rva vagyok. Talán, mert megkértem, hogy ne is mondja senkinek, hogy beszéltünk, ugyanis nem akartam, hogy egy prostinak tűnjek, mert foglalt pasi kellene nekem, amit ugye nem tudtam...

Mondjuk ez inkább rá nézve terhelő, nem rám, én semmi olyat nem írtam, meg a végén meg megjátszottam magam, el akartam küldeni a nőjének, de nem tettem meg! Nincs értelme, amúgy azóta szakítottak, nem miattam, nagyon aranyos csaj.


Éleptem legjobb döntése volt lekoptatni, egy pszichiátriai eset, természetesen bele sem törődött, zaklatott... Aztán bosszút állt, rám nézve nem gáz, de akkor is bunkó.


2020. júl. 4. 05:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Ezt nem a tini kategóriába akartad?
2020. júl. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
32%
Kis hisztis hülyegyerek. Emelt fővel kéne továbblépnie, ha lepattintják, nem úgy viselkednie, hogy behisztizik. Mellesleg te is megéred a pénzed. Minek kell neked foglalt faszi?
2020. júl. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem bírja elviselni az egója, hogy valaki nem esik hasra tőle, tipikus.
2020. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok tini, akkor mi~rt oda írjam?


Lont, hogy nem kellett. Előzőneste odajött hozzánk. Nekem fogalmam sem volt. Akkor miért érem meg a kis pénzem? Ha? Másnap megláttam, hogy viszi haza, nem is találkoztunk. De áldom aze get, hogy így történt!

2020. júl. 4. 07:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha tovább zaklat, akkor zaklatásért és rágalmazásért feljelentheted.
2020. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1 évig zaklatott napi szinten. Falun semmit nem ér, itt haveri alapon megy, ők meg azok!
2020. júl. 4. 09:31
 7/16 acelsziv ***** válasza:
6%

Érti valaki, hogy ez a féleszű tiniticha mit irkál ide? Semmi érdelme ennek a idehányt betűhalmaznak.

Mucika ez a FELNŐTT társkereső és nem az elmeosztály üzenőfala. Vlágos?

2020. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "tiniticha", mert nem tizenéves vagyok. Reggel félkómásan írtam, utólag láttam az elütéseket. Igen magas intelligencia szintre utal ismeretlenül leféleszüzni valakit, elárulom eléggé el vagy tájolja! Nem utolsósorban a gyakorikerdesek.hu oldal nem "TÁRSKERESŐ", hanem nyilávános FÓRUM, ahova bárki kiírhatja a kérdését bármilyen őt érintő témában. Nem "TÁRSKERESŐ" oldal, attól függetlenül, hogy egyesek arra használják! Ez a társkereső része, hogy kaptam egy-két privátot, úgy mint "szia én összejönnek veled 29F", "titokban szex veled"?? Ez a gyakori társkereső?


Szerintem ha valaki "féleszű tiniticha", akkor az nem én vagyok!


Várjál, Bodri a kutya rovatból szintén társat keres? Tudok jó szukákat!

2020. júl. 4. 10:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy nem vagyok a "Mucikád"! Ezt a szót a környezetemben az 50-60 éves kiéhezett vénlányok szokták használni. Egy vagy közülük?
2020. júl. 4. 10:20
 10/16 acelsziv ***** válasza:
0%

Ühüm.

Tudod a félkómás állapotban való elütés és a gondolatok megfogalmazására való képtelenség teljesen más kategória. Nálad az utóbbi áll fenn. Gyanítom, hogy ezt a hozzávisításodat már más írta helyetted, mert értelmezhetőbb - bár nem sokkal.

Igen, kérdést bárki írhat ki, de akkor viselje is el a beszólást, ha a kérdésnek semmi értelme nincs.

Ami meg az intelligenciát illeti. Mindenki szeret arról beszélni ami neki nincs. Ugye, Mucika? :D :D :D

Az az érzésem, hogy az a bizonyos Bodri a kutya neked még mindig túl jó lenne. Túl értelmes hozzád picinyem.

Dehát nem csoda ha nem bírsz fogalmazni sme. A nicked is csak egy dadogás.

2020. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!