Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy bunkóság lenne őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság lenne őszintének lenni azzal a nővel akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nővel netről, neten olyan max 70 kilónak látszott előben meg vagy 110 kg volt.

Ő még akar talit de én nem.. Még szexet sem tudnám vele elképzelni pedig incel vagyok és 6 éve nem voltam nővel, de ezt nem.

Azon gondolodtam hogy teljesen őszinte leszek hozzá és elmondom hogy ez igénytelenség ez így undorító és normális kapcsolata így nem lesz csak valami BBW perverzzel. És sürgősen kezdjen el fogyni....


2020. febr. 27. 12:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez is megoldás, de szerintem annyit is elég ha mondasz, hogy a te ízlésedhez ő túl sok súlyfelesleggel rendelkezik. Valahogy diplomatikusabb mintha azt mondod hogy undorító.
2020. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az oké, hogy nem akarsz vele tovább ismerkedni, ezt közöld, de innentől semmi közöd hozzá, hogy hogyan éli az életét, mikor és mennyit eszik stb.

Főleg így nem illene, hogy "ez igénytelenség ez így undorító és normális kapcsolata".

Egyszerűen nem a te dolgod.

2020. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha bunkó paraszt akarsz lenni, akkor igen.

Ráadásul nem a tutit mondod, csak a saját véleményed.

Sokkal jobb lenne, ha megírnád neki, hogy nem olyan, mint amilyennek elképzelted, ha nagyon őszinte akarsz lenni, akkor megírod, hogy sokkal vékonyabbnak gondoltad a képei alapján, és neked ez így nem jön be.

Teljesen felesleges ítélkezni, jövőt jósolni, kéretlen tanácsokat adni.

2020. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően jó ha kedves vagy az emberekkel, mivel simán lehet csinos szingli barátnője, akinél jó pont lehet ha nem küldted el a barátnőjét ilyen szöveggel a pitsába. :D
2020. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Öszintének talán nem, de bunkonak lenni határozottan bunkoság! Vagy ezt te másképpen látod?
2020. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj neki ilyet legalábbis ne így. Miért érzed jobb embernek magad attól ha másba belerúgsz? Önbecsülését, önbizalmát megsérted? Sose tudhatod, miért ilyen, nem mindenki a sok evéstől.
2020. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven elég csak azt mondod neki hogy élőben nem jött be mégsem. Kérlek ne legyél vele szemét :/
2020. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
1. De ez a teljes őszinteség...
2020. febr. 27. 12:41
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez egy magánvélemény semmi közöd hozzá mit csinál a testével. Mit szólnál ha ő meg elkezdene téged osztani hogy nincsenek izmaid büdös a pofád és egy tahó is vagy?
2020. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az hogy őszinte vagy, és hogy mindent kimondasz amit gondolsz, az nem egyenlő.
2020. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!