Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nem bunkóság, hogy elküldte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem bunkóság, hogy elküldtem a srácot, bosszúból meg szétküldözte a privát beszélgetésünket?

Figyelt kérdés

Ő írt rám, azt hittem, normális, komolyan... Másnap megláttam a barátnőjével, miközben engem hülyített. Meg azt mondta ismerősöknek, hogy én másnak adtam ki magam, milor beszéltünk, meg k...rva vagyok. Talán, mert megkértem, hogy ne is mondja senkinek, hogy beszéltünk, ugyanis nem akartam, hogy egy prostinak tűnjek, mert foglalt pasi kellene nekem, amit ugye nem tudtam...

Mondjuk ez inkább rá nézve terhelő, nem rám, én semmi olyat nem írtam, meg a végén meg megjátszottam magam, el akartam küldeni a nőjének, de nem tettem meg! Nincs értelme, amúgy azóta szakítottak, nem miattam, nagyon aranyos csaj.


Éleptem legjobb döntése volt lekoptatni, egy pszichiátriai eset, természetesen bele sem törődött, zaklatott... Aztán bosszút állt, rám nézve nem gáz, de akkor is bunkó.


2020. júl. 4. 05:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem írta más, beteg vagy acelsziv, trollkodj máshol! Szép napot!
2020. júl. 4. 19:55
 12/16 acelsziv ***** válasza:
0%

Nem szoktam trollkodni. Amit írtam, komolyan gondoltam. Nálad baj van a toronyban nem kicsit.

De ne ijedj meg. A kérdésből ezennel kiszállok. Szerencsére te vagy az akinek veled kell élnie és nem én.

2020. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Betalált a kivénhedt vénlány, "Mucika"? Megtisztelsz, hogy eltakarodsz a kérdésem alól és máshol trollkodsz, minő megtiszteltetés! Az egyik kedvenc mondásom, hogy "stílus maga az ember", hát rólad mindent elmond!


Egyébként pont ez a nyomorult, akiről a kérdés szólt, írt olyanokat nelem, hogy "kőszőnöm" és "őrűlök" az örülök helyett és társai. Egyébként tényleg kómás voltam, beteg vagyok, nem mint ha bármi közöd lenne!


Ui: A jelentés funkció teljesen elveszett az újítással?

2020. júl. 4. 20:03
 14/16 anonim ***** válasza:

#10, állj már le, felettes kettővel írta, hogy nem tini, ez még nem társkereső, akkor se, ha azért jársz ide.

Benéztem, meleg van, még egy pohár sör is megárthat, nemhogy a csavarlazító!


Kérdező, te meg nem csináltál semmi rosszat, ne feszengj ezen.

Nagyon beteg, hogy egy év alatt sem tud belenyugodni abba, hogy pár üzenetváltással nem tudta megcsalni a nőjét. Mert ezt akarta, mindegy, kinek "adtad ki magad".

Egy faluban mégis kinek?

Idióta fazon.

2020. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Talán, mert megkértem, hogy ne is mondja senkinek, hogy beszéltünk, ugyanis nem akartam, hogy egy prostinak tűnjek, mert foglalt pasi kellene nekem, amit ugye nem tudtam..."


Szóval megkérted, hogy ne mondja el senkinek, hogy beszéltetek, mert nem akartad, hogy úgy tűnjön, hogy te foglalt pasira nyomulsz, amit egyébként nem tudtál? Akkor minek kérted meg, hogy ne mondja el senkinek, ha nem tudtad...?

2020. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A többitől függetlenül: privát beszélgetést (szöveget, fotót) közzétenni a másik fél engedélye nélkül bűncselekmény (Btk 224.§. 1b.)
2020. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!