Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mára ismét egy rossz tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mára ismét egy rossz tapasztalat a nőktől. Hasonló cipőben jár még valaki?

Figyelt kérdés

Megüzeni nekem vagányan és talpraesetten a nő, hogy nincsenek igényei a pénzben, nem érdekli a pénz. Csak nyögés nélkül bírjam el az 56 kilóját, meg vágjam le nála füvet. Mint egy talpraesett , normális nő.

Aztán üzen kettőt, ami miután eltűnik, mint eb a szaharában, ezzel már bizalmatlanságot kelt.

Aztán egy adott üzenetre érdekes módon visszatér, megmagyarázza mennyi mindent csinált aznap, holott az előző két üzenetében ezt sehol nem fejtette ki.


Még csak nem is utalt rá. Ahhoz képest, amilyen vagányan fellépett , állítólagosan 23 éves létére, 2 napon belül, azaz mára visszament egy 13 éves szintjére. Aztán felmondta a szolgálatot, hisztigépezetben.

2 nap alatt a női nem tagja fordult 360 fokot.

Először fellépett vagányan, majd visszament hisztis gyerekkorba, aztán még neki állt feljebb.

Ez az újkori psziché. légből kapott infónak felmutatja önmagát, hogy felhívja magára figyelmet, de tisztába sincsen azzal, hogy mit vállal, vagy mit akar.


Aztán hisztizik, magyarázkodik és keresi a kifogásokat.



#problémák, nők
2020. júl. 4. 20:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Egy talpraesett nő még ha vízvezetéket nem is szerel, de lenyírja saját magának a füvet, megoldja az életét, meg nem sztárolja önmagát. Egy érett férfi meg megérti, ha a másik nem lóg 24-ből 26 órát a neten...
2020. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat! ha valakivel folyamatosan üzengetsz, az nem húzhatja el a csíkot hirtelen egy napra csakúgy egy köpés nélkül.
2020. júl. 4. 21:02
 13/29 acelsziv ***** válasza:
100%
12 dehogynem. Ha meg erte reagáltál óvodás módjára, hogy nem búcsúzkodott tőled három felvonásban akkor ne csodáld ha ő is hasonlóan reagált.
2020. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13: Nem érted.


1: Miért nem tudja az etikett szabályokat?


2: Amit utána és ahogy írtad, az hanyatt-homlok szembement annak alapjával, ahogy egyébként elkezdtünk ismerkedni. Ezt pedig nem lehet kimagyarázni.

Sok ilyen nő van, aki nagyokat mond, utána meg nem vállalja a felelősséget és kihátrál, úgy viselkedik, mint egy gyerek stb.

2020. júl. 4. 21:13
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Mert látják, hogy milyen beteg vagy. Normális embertől nem hátrálok ki.
2020. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hogy én vagyok a beteg? nem te vagy a kislány, aki nem nőtt még fel? Nevetséges vagy.Amennyire feldobtad a lécet, annyira beégetted önmagad. Azt sem tudod, mi az , hogy normális ember. Nagyokat tudsz közölni, utána meg visszakozni meg hisztizni. A szavak súlyát nem érted, a tizenéves lányok jutnak rólad eszembe.
2020. júl. 4. 21:49
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az a nő vagyok. Csak írtam valamit általánosságban. Ha normális ember lennél, nem beszélnél úgy velem, mintha ismernél.
2020. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ha normális ember lennél, nem úgy állítanád be a dolgot, mintha te lennél az, aki az ügy másik fele volt.
2020. júl. 4. 21:59
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amíg nem kezelteted magad, addig minden nő menekülni fog tőled.

32F

2020. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok, mert lehet, hogy inkább neked kellene kezeltetned magad és elismerni, hogy pszichésen beteg lányok és nagyot mondó nők tömkelege van a földön.
2020. júl. 4. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!