Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törvényszerű az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törvényszerű az, hogy egy párkapcsolatban, hogy a férfi legyen magasabb a nőnél?

Figyelt kérdés

Szerintem a mai, feminista világunkban már nem kéne ilyen dolgokkal foglalkozni. A nők erősek, nem kell hogy egy férfi védelmezze őket.

Meg miért csak alacsonyabb lányoknál próbálkozhatnék be?



2020. júl. 4. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mért ha magasabb a csaj 10 centivel akkor ő véd meg?


Ez egy ilyen régi hagyomány, de igazából nem számít hogy ki a magasabb. Nyilván azért ne légyen 40 centivel magasabb!!

2020. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze ennek a feminizmushoz? Attól, hogy jogilag, társadalmilag egyenlőek vagyunk, még mindig az a férfias, ha magasabb, erősebb nálam. És a nőies a karcsúbb, törékenyebb. Attól, hogy erős nő vagyok és megállom a helyem a munkahelyemen, még mindig nem vagyok fizikailag olyan formában, hogy beverjem valakinek az orrát, ha szívózik velem. Mondjuk ezt a társamtól sem várom el, de szeretem azt a biztonság érzést amit egy nálam fizikailag erősebb ember ad.
2020. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én azt szeretem, ha egy lány kemény. Nem a “törékeny” nőket. Ettől a kifejezéstől a falra tudnék mászni.
2020. júl. 4. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem magas nő kell, hanem egy domina :D
2020. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
😃😃😃
2020. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem magasabb nálam 5 centivel kb,le se sząrjuk:) mielőtt valaki megjegyezné: nem, megtudom magam védeni:)
2020. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert ez a természetes, ezért ehhez vonzódnak a legtöbben.
2020. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idővelmajd a fordítottjával is megbékélnek az emberek, ha sok-sok ilyen párt fognak látni... addig is meg ki_nem_sz__r_ja le őket:D
2020. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak a prolik gondolják így (ők persze elég sokan vannak). Egyetértek veled, magam is ostobaságnak gondolom ezt a megrögzött hülyeséget. Sajnos nekem a magam 155 centijével sok esélyem nincs, hogy alacsonyabb srácot fogjak ki.
2020. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!