Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok magyar nő miért szidja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok magyar nő miért szidja a magyar férfiakat, és miért dicsőíti a külföldieket?

Figyelt kérdés
Állítólag már szabályos harc folyik a külföldi férfiakért a nők között. Én viszont azt gondolom, hogy sok dolgot simán elnéznek a külföldieknek, mert ők érdekesebbek elsőre.

2020. jún. 24. 11:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%

Szabályos harc?


Ennek az lehet az oka, hogy ilyen hülyék vagytok, és reggeltől estig nogyulolo elméleteket gyartatok a kisszobátok magányában 😅

2020. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
20%

Egyrészt mert a külföldi férfiakat tőkeerősebbnek gondolják. Reményeik szerint a külföldi pasi elviszi őket egy másik országba, ahol - megértve, hogy szegényke nem nagyon beszéli az ottani nyelvet - nem kell elmennie dolgozni.

Másrészt sokkal jobban mutat Facebookon, instagrammon is, ha külföldi lakhely van beállítva, és külföldi képeket posztolgat.

2020. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
Én még soha nem hallottam a gyk-n kívül ezt az elméletet. Az itteni lúzerek mire nem képesek?! :D
2020. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább azt látom, hogy ha egy nő le meri írni, hogy inkább magyarral jönne össze akár csak azért, mert akkor közös az anyanyelv, csutkára le van pontozva
2020. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
96%

A való életben én se hallottam még arról, hogy "harcok" folynának ezért, vagy, hogy bárki szidná a magyar férfiakat. Sőt, a környezetemben inkább jobb preferálja mindenki a magyarokat szimplán azért, mert közös a nyelv és kultúra.

Minden nemzetben vannak remek és rossz férfiak (és nők) nem lehet általánosítani a nemzetiség alapján.

Nekem külföldi párom van (új-zélandi) de ez szimplán így alakult, nem a nemzetisége varázsolt el, hanem a jelleme. Ha ugyanezt egy magyar, lengyel, amerikai, orosz férfi érte volna el, ugyanúgy összejöttem volna vele.

Életem első nagy, plátói szerelme is magyar volt. Volt barátnője, ezért maradt plátói.

22/L

2020. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
64%

Hát ezeket a rinyálásokat olvasva, nem csodálkoznék, ha ez így lenne.

Szánalmas ami itt megy!

Ha nem lenne párom, én is inkább osztrákot keresnék...

N27

2020. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
76%

Ha például összehasonlítasz velük egy német vagy svéd családi mintát, szokásokat, gyereknevelési stratégiákat akkor máris megérted.

Amíg a magyar pali azt hiszi ő a nagybetűs férfi mert keres némi pénzt amiből nem hal éhen a gyerek addig ez sok külföldi országban nem így van. Ott az apa maximálisan kiveszi mindenből a részét, otthonmarad a gyerekkel, neveli is nem csak eltartja, sokkal több minőségi időt tölt a gyerekkel. Nekem egyedül az taszító a magyar férfiak 90%-ában hogy teljesen alkalmatlanok kapcsolatra is, nemhogy még apának.. Én értem, hogy a magyar férfiak szarul vannak szocializálva, agyon vannak babusgatva szolgalelkű anyák által, soha nem volt előttük értelmes apafigura stb. De amíg nem ismerik fel, hogy ez mennyire balkáni szint és milyen negatívan hat a kapcsolataikra addig ez így fog menni még jó pár évtizedig.

2020. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
85%
nekem annyira nem tetszenek az európai jellegű férfiak, de nem csak a magyarok nem. a barátom sem az. de amúgy annyira nem érdekel, ez csak preferencia.
2020. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Akik azt mondják elméleteket gyártok...nos, egy itteni kérdés ihlette a kérdésemet, amiben a külföldi férfiakat dicsőíti a kérdező.
2020. jún. 24. 12:26
 10/49 anonim ***** válasza:
30%
Külföldieknek több a pénze.
2020. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!