Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok párt, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt, ezért depressziós vagyok? (Depressziós vagyok, ezért nem találok párt?) Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég reménytelen ördögi körben vagyok benne.

Energiám nincsen, hogy bárhova is eljárjak, néha az is nehézséget okoz, hogy egyáltalán kikeljek az ágyból vagy elmenjek a boltig.

A munkám olyan, hogy otthonról végzem, így viszont teljesen magamba fordultam. A korábbi barátságok, egyetemi évfolyamtársi kapcsolatok elhalványultak, max nagy ritkán találkozunk.

Az otthoni munka eleinte jónak tűnt, nem gondoltam volna, hogy ennyire elhidegülök a külvilágtól tőle.

Már több éve nem volt kapcsolatom, igényem lenne rá,de mivel teljesen bedepiztem, így nem látom az esélyét. Valakinek vagy valaminek először ki kéne rángatnia ebből az állapotból gondolom.



2020. júl. 4. 23:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%
Bsszhtod amit a nők írnak. Ők úgy gondolják nekem nem kell, majd jó lesz "Erzsinek". Annak se lesz jó. Nem így kell. Le kell őket szrni, ők egy darab szr, ha itt van akkor itt van, ha nem, akkor nem. Lényegtelen élősködők.
2020. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a többség normális a lányok közül, én nem nagyon találkoztam élősködőkkel, ha netán mégis, azokat egyből kiszűröm és nem foglalkozom velük, ilyesmin felesleges rágódni ,mert ez nem olyan jellemző, mint ahogy itt írjátok.
2020. júl. 5. 00:28
 13/22 anonim ***** válasza:

Szabad idődben keress olyan mellék állást ahol emberekkel tudsz találkozni pl napi 4 óra részmunkaidő vagy heti 12 nem tudom hogy vannak pontosan,eladó könyves bolt vagy élelmiszer bolt stb...

Ezeken a helyeken megszokod újra az embereket majd később bátrabb leszel aztán egyre több erőd lesz és mehetsz keresgélni, sok sikert semmi stressz csak mosolyogj és gondolj róla na meg pozitív légy es kedves.

2020. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Vannak szervezett csoportos túrák, bringázások, ilyen helyeken sok a singli.
2020. júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Kérdés szövege: "Nem találok párt, ezért depressziós vagyok?"


Kérdező kommentje: "Megtakarításom is bőven van[...]elmegyek valahova külföldre társasággal, ahol jól érzem magam[...]nincs rossz tapasztalatom a nőkkel, általában be szoktam jönni nekik"


Csak nekem sántít itt valami nagyon?


Hint: A "ténylegesen bejönni a nőknek" illetve a "fokkal szebb vagy az ördögnél, ezért néha kapsz pár mosolyt meg a prostik is leszólítanak" között azért óriási különbségek vannak.


Utóbbi maximum arra elég, hogy ha te kezdeményezel a lánynál és meg akar állapodni és megfelelsz az egzisztenciális feltételeknek, akkor kapsz tőle esélyt.


A "bejönni a nőknek" azt jelenti, hogy koslatnak utánad. Hogy még ha életképtelen, súlyos pszichiátriai betegségben szenvedő, másokon élősködő, munkakerülő emberi hulladék vagy is, akkor is mindig akad, aki meg akar majd téged menteni.


Szomorú elfogadni a tényt, de ha nincs egyetlen lány ismerősöd sem (a leírásod alapján, egyetemista múlt, viszonylagos jómód, külföldi nyaralások haveri társasággal) aki ki akarna rángatni a depiből, akkor maximum nárcisztikus átlagos srác vagy, nem jó pasi...

2020. júl. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Akkor húzzál ki a lakásból! Tanulj valami szakmát amiben emberek közt lehetsz!

Én sem akartam soha infós lenni, pedig nagy érzékem volt hozzá! Tudtam hogy egy kocka szar lennék. Az meg nem élet!

2020. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5,6,7,11 egy embercsoport ellen kampányol és próbálja ellehetetleníteni őket, és másokat felhergelni ellenük, ami bűncselekmény.
2020. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A sport, a minél intenzívebb sport nagyon fontos. Valamit csinálj, én futni szoktam, az jelentősen változtat a világlátáson és kitartóbbá tesz. Az erős lábakról nem is beszélve:)
2020. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Vannak olyan lányok, akik így is rám vannak akadva, hogy egy emberi roncs vagyok, csak ők pont olyanok, akikkel nem jönnék össze.
2020. júl. 5. 09:45
 20/22 A kérdező kommentje:
Mert hozzám hasonlóan rossz állapotban vannak, ilyen emberrel viszont nem fogok összejönni, csak még jobban lehúznánk egymást.
2020. júl. 5. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!