Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok párt, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt, ezért depressziós vagyok? (Depressziós vagyok, ezért nem találok párt?) Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elég reménytelen ördögi körben vagyok benne.

Energiám nincsen, hogy bárhova is eljárjak, néha az is nehézséget okoz, hogy egyáltalán kikeljek az ágyból vagy elmenjek a boltig.

A munkám olyan, hogy otthonról végzem, így viszont teljesen magamba fordultam. A korábbi barátságok, egyetemi évfolyamtársi kapcsolatok elhalványultak, max nagy ritkán találkozunk.

Az otthoni munka eleinte jónak tűnt, nem gondoltam volna, hogy ennyire elhidegülök a külvilágtól tőle.

Már több éve nem volt kapcsolatom, igényem lenne rá,de mivel teljesen bedepiztem, így nem látom az esélyét. Valakinek vagy valaminek először ki kéne rángatnia ebből az állapotból gondolom.



2020. júl. 4. 23:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mégis hogy akarod megtalálni a párod a négy fal között? Tudod jól, hogy ez lehetetlen, valamit neked is tenned kell érte.
2020. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Tehát ugyanazt csinálod, amit azok a nők, akik

- diploma nélkül diplomás pasiról

- 150 ezret keresőként 400 ezret kereső pasiról

- albérletben/mamahotelben élőként lakással rendelkező pasiról

- duciként kisportolt testű pasiról

- 150 centis lányként 180 feletti pasiról

- élet nélküli Facebook függőként izgalmas hobbikat művelő pasiról

... ábrándoznak.


Utána meg sírsz, hogy milyen depis vagy és nincs aki kihúzzon.


Lehet várni a lottó ötösre (néha a fent felsorolt mércével rendelkező nőknek is bejön, de legtöbbször nem), hogy majd egy egészséges mentális állapotú lány (aki esetleg még külsőre is az eseted, mert az gondolom alap) majd pont egy hozzád hasonló élettelen, begubózott depresszióssal majd összejön...


Egy olyan emberrel, aki érti és átérzi a problémádat, mert ő is benne van, azzal pont, hogy FELEMELNÉTEK egymást. Lehúzni maximum te tudnál egyoldalúan egy kiegyensúlyozott embert, mert nem tudná hova tenni a vergődésedet és a vége vagy az lenne, hogy ha sok benne az empátia/szeretet, akkor te is megnyomorítanád őt és ugyanolyanná tennéd, mint te magad, ha meg kevésbé empatikus típus, akkor a második vergődésednél otthagyna a bánatba, rosszabb esetben egy kiderült megcsalás után, amitől még mélyebb depresszióba kerülnél és talán még eret is vágnál magadon.

2020. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!