Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettentő mód depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő mód depressziós vagyok már. Nem nézek ki jól, tudom magamról. Vicces sem vagyok túlzottan, de párra vágynék. Miért nem lehetek én is boldog mint mások?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 16:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nem áll már másból az életem, hogy keressek munkát, de azon kívül fel kelek, eszem, iszom, gépezek, aztán este alszom, és minden kezdődik előröl.

Itt legalább senki nem tud lepontozni a véleményemért, egyszerűen akár hova megyek, nőt nem látok olyan kaliberű pasival, mint jó magam. Baráti társaságban is a külső dominál, meg úgy hogy ha valaki párt keres.

Engem nem érdekel a külső, nem kellene nekem szép barátnő, de akik illenének hozzám, baromira tudom róluk, hogy ők is helyes pasit akarnak.

Annyira szánalom már ez a fajta keresés a nők részéről, mert az ilyenek 90%-ba csalják meg a párjukat, vagy felcsinálják őket, aztán hisztiznek, hogy ha ott maradnak gyerekkel, meg jön, az hogy nincs normális pasi.

Egyszerűen annyira nincs már életkedvem. Sokszor fel sem akarok kelni, létezni nem akarok már.

Szilveszter este, hosszú évek óta, most úgy gondoltam, hogy kimegyek inkább emberek közé, de annyira szarul éreztem magam végül, hogy végig bőgtem a szilveszter estét, mert a tömegben is egyedül éreztem magam, sokkal jobban mint itthon valaha. Beleőrülök ebbe a magányba és a legfájóbb, hogy senkit nem érdekel. Egy nőt se. Mert mind csak a köcsögre megy.

2020. jan. 5. 17:00
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem felelsz meg magadnak, és semmit nem tudsz nyújtani másoknak. Kinek kell ilyen gyász ember? Hát senkinek...


Legalább magadnak meg kellene felelned. Így van esélyed arra, hogy hátha ez bejön valakinek, és önmagadért szerethető lehetnél. Azt emeled ki, hogy nem tetdzel magadnak, és humortalan vaby. Szóval fejleszd ezeket. Humort azt legfőképpen társaságban, és tájékozottságból lehet szerezni. Szóval olvass sokat, ami segít mindenről, így a viccekről, és a manapság oly fontos meme-ekről is tájékozódni. Míg a társaságban töltött idő az előadásmódon és a spontaneitáson segít.


Kinézek pedig sokrétű. Nyilván adott a sors valamit. Ezt lehet fejleszteni testedzéssel, stílussal, öltözködéssel, frizurával... és kommunikációval! Utóbbi főleg a testbeszédben jelenik meg. Teljesen más megjelenésű egy görnyedt behúzódó ember, mint ugyanez kihúzott gerinccel és nyitott testtartással, önbizalmat sugározva.


Ezeket meg kell tanulnod. Ha ilyen akarsz lenni, és ilyennek érzed önmagad, akkor ezekért a dolgokért tenni kell!

Mert gyakorin rinyálásból még nem lett jobb élete senkinek...

2020. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha magadat is utálod akkor hogy várod el mástól, hogy szeressen? Ez önpusztítas amit csinálsz. Amíg az a napi dolgod h felkelsz eszel iszol gepezel addig sose lesz jobb.
2020. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem van munkám, sportolok, de ettől függetlenül ugyanígy vagyok, mint te. Otthon gép-evés-ivás-hobbik, vagy munkába ingázás és konditerem. Nem hiszem, hogy a nőknek más lenne az élete, szóval akinek tőbb kell, keressen máshol. Munkát és célokat viszont mindenképp találj előbb, mielőtt csajoznál. (32/F)
2020. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt, 3.-ával volt 10 éve hogy anyum meghalt. Azóta érzem magam egyre jobban magányosabbnak. Tavaly év végéig apámmal éltem, bár többnyire ő is úgy dolgozott hogy hétköznap sosem volt itthon, de legtöbbször hétvégén se.

Viszont azért volt, hogy itthon volt persze.

Most ment nyugdíjba, és elköltözött itthonról, mert a nőjével házat akarnak venni maguknak.

És sosem éltem még egyedül. Már kicsivel több mint egy éve, hogy nincs senkim, és beleőrülök a magányba, mert nincsenek barátaim, még lány barátaim se, hogy kicsivel is jobb lehetne a kedvem. El vagyok kenődve, mert az életbe fontos mindenkinek az, hogy legyen egy szerető párja és erre vágynék. Valakire aki motivál, aki ad egy célt a szürke hétköznapoknak.

Lehet gyereket is szeretnék, bár nem tudom. Nem hiszem, hogy túl jó apa lennék. Velem sem foglalkozott apám úgy soha, nem beszélgetett velem semmiről és úgy nőttem fel, hogy a játékokon kívül semmi más nem érdekelt.

Persze ez ma már nincs így teljesen. Csak hát..

2020. jan. 5. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha egy nő tette volna fel ugyanezt a kérdést, most csupa kedves megértő ember válaszát olvashatnád itt, és meg akarnának ismerkedni veled.


Ugyanez a probléma ha ez egy nőnek van, azzal nincs semmi gondjuk az embereknek...nade ha egy férfival...

2020. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tettem már ki kérdést úgy, hogy nem derült ki, hogy nő vagy férfi vagyok e. Egyből jött vagy 1-2 privát, hogy nő vagyok e és ha igen van e kedvem beszélgetni :D Elég gáz volt.
2020. jan. 5. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a hozzászólóknak igazuk van, de csak az ő szemszögükből. De ők el sem tudják képzelni milyen az, ha az ember benne vagy egy ennyire rossz helyzetben. Gondolom a kérdező tudja mi lenne a megoldás, de amikor valaki kilátástalannak látja az életét, ez nem úgy megy, hogy gondol egyet és minden megváltozik. Persze kell az akarat és kell a tett is. De ez nem csettintésre megy.
2020. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mit kellene tenni. Már mint munkát keresni persze, az egy dolog. De a lényegi kérdésem nem változtat. Nem lesz attól barátnőm, mert elmegyek dolgozni.

Nekem mindenki mondta, hogy dolgozzak, majd nem jár ezen az agyam, dolgoztam, és rohadtul azon járt az agyam, hogy nincs senkim ugyan úgy. Nem nézek ki jól, nem is vagyok társasági ember és senki kedvéért nem is leszek az, mikor tudom magamról hogy nem szeretem. Nem szeretek annyira emberek között lenni. Már mint most moziba, sétálni, beülni valahova nem gond, vagy nem lenne gond, nem erre értem, de nem szeretem a társaságot, nagyobb értelembe. Tehát hogy 3-n-ig menjen az emberek száma.

Hiába lépnék oda bárkihez, kinevetne és elzavarna, meg úgy is csak hülyének néz a többség. 10 év sikertelenség után úgy érzem, hogy joggal mondhatom, jobb lenne inkább megdögleni.

2020. jan. 5. 23:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az emberek legalább 30%-ának így telik és múlik el az élete.


Ingázik az otthon és a munkahelye között. 2 helyre járnak maximum, egy vegyes élelmiszerüzletbe, meg időnként esetleg ruha/cipőboltba és ennyi kifújt a történet. Ja meg max posta.

De a javát neten intézik el


Ha ráadásul autóval jár, esély sincs arra, hogy bárkivel is összefusson megismerkedjen, a bolt nem elég rá sajnos.


Maximum vannak a szülők, de ebben ők sem tudnak segíteni max elmondják milliószor, hogy mit kéne tenni....de változás úgysem lesz.


és így eltelnek a 20-as évek, 30-as évek, a legszebb legfiatalabb évek....aztán persze hülyén hangzik de 40-től már sokan elkezdik leöregezni az embert...


aztán az életednek vége....


Szóval az első nagy változás az ember életében ilyen esetben a munkahely váltás lenne, egy pörgősebb munka, több kollégával, vegyes kollégákkal minden féle korosztállyal... és ott talán van esély kialakítani valamit.


Egyedül az ember max elmehet valami edzőterembe , valamit elkezdhet sportolni ahol emberek közt van.


Egyébként hasonlóan sz**ar helyzetben van az is aki 35-38 évesen szakít vagy válik el, és hopp ott marad egyedül...és kezd megint újra egyedül, teszem fel 7-8-10 év kapcsolat után.

Máshogy állsz hozzá.


Nehezebb lesz olyat találni aki szingli, akinek nincs gyereke, és még jól is néz ki valamennyire, ez igaz nőre, férfira.


Én most 35 évesen szakítottam barátnőmmel, most már ex barátnőmmel, és fingom nincs merree tovább ,mert azt látom, hogy most kb k**úrvára nehéz lesz...

2020. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!