Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves nőként tényleg ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nőként tényleg ezt kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy ideje folyton szembesülök azzal a problémával, hogy minél hamarabb ágyba akarnak vinni. (Itt az 1-3 randira gondolok.) Ha meg nem megyek bele rögtön lelépnek, és nem hallik többet róluk. Nekem idő kell ahhoz,hogy felolsmdódjak. Szeretem megismerni a másikat. Csak úgy nem tudok lefeküdni valakivel, nekem azért egy sz*x valakivel több, mint egy kaland. Vagy tegyem azt, hogyha szimpatikus a pasi belemegyek, aztán a többi majd alakul.

2020. júl. 5. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

36 évesen nagyon nehéz lesz már normális párt találni, mert a normális pasik már elkeltek!


Ha szexelsz vele akkor itt otthagy!

2020. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Akkor lelepnek. Egy másodpercig ne sajnald az ilyeneket. Normális férfit minden életkorban nehéz találni. Kitartást!
2020. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges ilyesmibe belemenned, még az sem garantál tartós kapcsolatot, ha kitart a pasi. Szexért sokan hónapokig évekig is udvarolnak. Aki 3 randi után eltűnik, azt még a szex miatt sem érdekled!
2020. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as. Igen általában a fiatal huszonéves lányoknak.
2020. júl. 5. 09:32
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem hallgass Magadra mindig! Nincs garancia semmire. Ha vársz vagy nem vársz a szexszel, ugyanúgy megszívhatod. Csináld úgy, ahogy Te gondolod. Ha lelécel a faszi, hát lelécel. Amúgy, aki nem bír várni egy nő ivarszervére mondjuk 2 hetet, az a fickó semmit sem ér.

F50

2020. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Aki szeret, az várni fog, tehát ez nem rossz szűrő. Még ekkor is leléphet, miután megkapott, de hát ez is egy szűrő.

Én a helyedben nem tagadnám meg önmagam csak azért, hogy hátha komollyá válik utána. Olyan emberrel akarsz komoly kapcsolatot, aki nem tud várni néhány hetet, hónapot az első szexig? Mi lesz, ha majd jön egy nőgyógyászati probléma, bármi, akkor majd szerinte teljes joggal fog félrekefélni, mert nem kapta meg a napi betevő szexadagját? Ugyan már!

Ebbe a rögtön szexeljünk dologba bele lehet menni, ha te se akarsz többet.

Én pl. mostanában nem akarok senkivel komolyat nő létemre, úgyhogy magamhoz képest sokkal hamarabb lefeküdtem az utóbbi években 2 férfivel is. A második többet akart tőlem, bár az elején tisztáztam, hogy én nem akarok többet és én követeltem ki, hogy legyen rgtön szex, ő még várt volna. Ha nem lett volna hajlandó lefeküdni velem, akkor lelépek, mert nem volt kedvem vele randizgatni. Nem azért, mert lélektelen gép vagyok, hanem mert mást szeretek. Akit szeretek, arra éveket is várnék.

2020. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű megoldást javasolok: már a társkeresőn a bemutatkozó szövegedben, vagy az első üzenetváltáskor kerek perec közöld a társjelölteddel, hogy hagyományos értékrendű hölgy vagy, akinél bármilyen testi kontaktus csak hosszabb, hónapokig tartó lelki egymásra hangolódás után jöhet szóba. Ezzel megóvod magadat a fölösleges köröktől.


Egyébként nem értek egyet azokkal a megelőző hozzászólókkal, akik szerint nincs sok esélyed 36 évesen normális férfit találni (feltéve persze, hogy te magad legalább átlagos szépségű, viszonylag kellemes személyiségű hölgy vagy). Nagyon is van esélyed, rengeteg a 40 körüli elvált, magányos férfi, aki szeretné a magánéletét újrakezdeni és végleges társat találni. Nyilván türelmesnek kell lenned és már a levelezéskor szelektálj, amennyire tudsz, például azzal, hogy az első találkozást megelőzően jó hosszan, mondjuk 3 hétig csak leveleztek. Ezzel egyrészt megismered a jelöltek intellektusát, másrészt aki a hetekig tartó levelezésbe nem megy bele, az elsősorban szexet akar, nem is érdemes vele foglalkozni.

2020. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Én ráérek...

Merre laksz? ;)

2020. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Pont ezért érdemes várni a szexel, ha komoly kapcsolatot akarsz. Aki nem képes 1-2 hónapot udrvarolni, ismerkedni, annak mindegy, hogy milyen ember vagy, nem akar tőled mást, mint szexet.


35F

2020. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, tedd azt, ami neked jól esik... mi a párommal a második randin keveredtünk vizszintesbe - mert az elsőn technikai akadály volt - , és 23 éve vagyunk együtt...

Nekem ez férfiként azért fontos, hogy lássam, férfiként hatok rá, nem CSAk a szürkeállományán keresztül.

2020. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!