Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Negyvenes, elvált vagy özvegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes, elvált vagy özvegy nők gyerekkel milyen minimális elvárásokat támasztotok a párkeresésben és ezek mennyire találkoznak a realitásokkal?

Figyelt kérdés
Minden szempont érdekel, különösen az, hogy mennyire hajlotok a kompromisszumra, miben vagytok hajlandók engedni és miben nem.
2020. júl. 5. 16:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Én bántalmazó kapcsolatban éltem, 3 éve vagyok egyedül, még nem érzem, hogy meg tudnék bízni egy férfiben. De valós a helyzet, amiről írsz, ezért is írtam, hogy a 8-as hozzászóló bár reális elvárásokat támaszt, de ilyen itt nincs.


Egyszerűen szerintem nem lehet kikerülni a kompromisszumokat. Sokat. Valamikből engedni kell majd, ha eljön az idő, mert különben egyedül maradunk.


Bevallom tavaly felregisztráltam 2 társkeresőre, csak a kíváncsiság kedvéért, kisvárosban élek, itt nem igazán van lehetőség, szóval számomra valószínűleg a online társkeresés marad.


Hát a férfiak többségénél olyan komoly gondok vannak már a kinézettel is, hogy jaj. Volt, aki tetszett, intelligens volt, vicces, pár levél után kiderült, hogy alkoholista. Az adatlapok szépítve vannak, pl az átlagos testalkat, az minimum 10 kg plusz. Ugyanez a sportos is. Ahol nincs magasság írva, az tuti, hogy 160 cm. A néhány szál cigi, az napi egy doboz, stb...Nem is erőltetik meg magukat sem a bemutatkozásnál, sem az első levélnél, ami sok esetben Szia, hogy vagy?, illetve Szia, ismerkedünk? Vagy jön a sablon levél, ami még az elviselhetőbb kategória.

Szép kilátások.

Én 39 vagyok, szintén gyerekkel.

2020. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
2%
Mér bocs, de a harmadosztály ne támasszon semmilyen követelmény se.
2020. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
Így van, kroll, nem is értem te miért támasztanál bármilyen követelményt. Hiszen olyan ostoba vagy, mint egy molylepke.
2020. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, nem nő.
2020. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Kedves kroll1, nem tudom, milyennek vizionálsz engem és a a megszólitott korosztály további képviselőit, de ha ismét erre jársz, kifejthetnéd. És azt is, hogy szerinted ez miért harmadosztály, amelynek tagjai nem támaszthatnak követelményeket.
2020. szept. 22. 18:49
 26/35 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy hímnemű vagy, de attól még ostoba és ne is támassz semmilyen követelményt, mert értelmes nő nem áll veled össze. Ezért támogatom amit írtál rólatok, harmadosztályú emberekről.

A normális emberek eleve bizonyos elképzelések alapján keresnek párt, és ezt gyermekkel még jobban meg kell gondolni. Szerencsére az ember értékét nem rontja ha gyereke van, és nagyon sok jó párkapcsolat születik így. No és mi nem esünk kétségbe és tudunk várni.

2020. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%
Követelményem az volt, hogy hozzám hasonlóan legyen keresztény, családszerető, értelmiségi, korombeli, önellátó, káros szenvedélyektől mentes, őszinte, megbízható, és akadjon némi összekacsintósan közös "kultúrkör". Kinézetre nem volt preferenciám, én se vagyok bombanő, bár azért ronda se. Regisztráltam társkeresőre, aznap megtetszett valaki, ráírtam és stimmelt! :) Nagy ajándék, miután két évig azt gyászoltam, hogy milyen selejtes vagyok, hogy lelépett a férjem. Gyerekeimmel is olyan normálisan megtalálja a hangot. Van bennem egy motoszka, hogy csak álom, de annak most nagyon szép és nagyon hálás vagyok érte.
2020. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
26/27-es Nem vagytok a látómezőmben, mert a 20 éves csajokat vadászom...
2020. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem is lennénk együtt veled, de akkor minek írtál ide? Pláne hülyeséget?
2020. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, minden férfi a fiatal pipiket hajtja, ezért is keseregtek most itt -ti 40-esek-, hogy egyáltalán támasszatok -e valamilyen követelményt.
2020. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!