Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen stratégiával ismerkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stratégiával ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Kb 3/4 év alatt kipróbáltam online, személyesen, baráti társaságon belül is, mindenhogy... olyan pasit rengeteget találtam, aki megdugott volna, vagy tartós, de kizárólag szexkapcsolatot szeretett volna.. ha meg meghallják, hogy komoly kapcsolatban gondolkozom, mindenki fülét-farkát behúzva menekül.. akinek pedig jó lenne, egy idő után kiderül, hogy valami komoly gond van vele, ami miatt nem működne hosszútávon (és itt most ne a pénztárcájára gondoljatok vagy ilyesmikre).


Nem tudom, hogy mit csináljak másképpen... van valami jó hely vagy stratégia, amivel a felesleges körök könnyen lerövidíthetőek?


2020. júl. 5. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Sz*rnék a stratégiába. Hány éves vagy?
2020. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, hol a hibád?: "ha meg meghallják, hogy komoly kapcsolatban gondolkozom," itt a hibád. Orbitális.

Soha ne kösd a másik orrára, hogy miben gondolkozol, hogy gondolkozol. Az idő úgyis megmutatja, ahogy megismered a másik embert, ahogy ismerkedsz vele, hogy lesz helye melletted, vagy elköszönsz. De így nyitni, az nagy hiba.És kivétel nélkül tapadásnak érzik. Nőként én is annak érezném, és azonnal hátrálnék. Nem azért mert ledér életre vágyok, hanem a felelősség miatt. Egy erősen felelősségteljes ember nagyon nagyon nehezen teszi le a voksát. Mert tudja, hogy mi az hogy felelősség és nem játszik egy ilyen komoly dologgal.

2020. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jó, oké, lehet nem a legjobban fogalmaztam meg, de nagyon unom, hogy teszik a szépet, elhitetnek mindenfélét... mondanak valamit, de igazából nem gondolják komolyan.. kiderül, hogy szexnél nem akarnak többet...

én meg amikor úgy ismerkedem, akkor próbálom elképzelni, hogy hosszútávon kijönnénk-e stb... próbálok korrekt lenni, őszinte és önmagam adni.. de úgy látszik, hogy ez nem működik...


23 éves vagyok amúgy

2020. júl. 5. 19:31
 4/15 A kérdező kommentje:

2. En ezt értem, és nem mondom, hogy abban a pillanatban összejönnék vele, mert nem. De teljesen máshogy állnék ahhoz, aki alapvetően csak a szexre megy vagy kapcsolatban gondolkozik...


Attól, hogy kapcsolatban gondolkodunk mindketten, még lehet, hogy nem fog összejönni.. de ha alapvetően sem egyeznek az ismerkedés céljai...


nem akarok csak úgy lefeküdni valakivel, csak ha vannak érzelmeim, viszont, ha vannak érzelmeim, és otthagy szex után, az elég pocsék érzés...


Volt srác, aki még az anyjának is bemutatott, aztán a 3. szex után derült ki, hogy mellettem is ismerkedik és több nővel is lefeküdt addig, mert vannak, akik idézem "nem kéretik ennyit magukat"...

2020. júl. 5. 19:36
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Hűha...


Ha egy 23 éves csaj, közölné, hogy ő komoly kapcsolatot akar tőlem, én is visítva menekülnék. Kivéve, talán, ha így néz ki: [link]

2020. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hű, ez a nő vagy 35 éves 😅
2020. júl. 5. 19:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

huszonéves srácok többsége nem akar komolyat

28-30 között jön meg valahogy a váltás és kezdenek el máshogy gondolkodni

2020. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jó, értem, akkor, ha egy hét vagy egy hónap ismerkedés után megkérdezi a pasi, hogy miben gondolkodok, mit válaszoljak?


Lesz, ami lesz, de nem vagyok hajlandó lefeküdni veled, amíg nincsenek érzelmeim? Ez jobb válasz? 😅

2020. júl. 5. 19:41
 9/15 anonim ***** válasza:

6.-nak.


1998-05-21 Azaz 22!

2020. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6 Jó az 40-nek is.
2020. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!