Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen stratégiával ismerkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stratégiával ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Kb 3/4 év alatt kipróbáltam online, személyesen, baráti társaságon belül is, mindenhogy... olyan pasit rengeteget találtam, aki megdugott volna, vagy tartós, de kizárólag szexkapcsolatot szeretett volna.. ha meg meghallják, hogy komoly kapcsolatban gondolkozom, mindenki fülét-farkát behúzva menekül.. akinek pedig jó lenne, egy idő után kiderül, hogy valami komoly gond van vele, ami miatt nem működne hosszútávon (és itt most ne a pénztárcájára gondoljatok vagy ilyesmikre).


Nem tudom, hogy mit csináljak másképpen... van valami jó hely vagy stratégia, amivel a felesleges körök könnyen lerövidíthetőek?


2020. júl. 5. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 Ez nem 22 éves. Ezek szerint te nem láttál még 22 évest.
2020. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
3 Nem szelektálsz, nem figyelsz oda mikor kommunikálsz velük, ezért elsiklasz dolgok felett, amik vészcsengőként szolgálnak, és sétálsz bele a csapdákba, ahol tapasztalsz.
2020. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 32 éves férfi vagyok, harmadik randinál tartok egy lánnyal és még nem feküdtünk le, sőt nem is volt eszeveszett nagy csókolózás meg ölelkezés. Egyszerűen együtt töltünk egy napot, beszélgetünk, elmegyünk programokra és nem sietünk vagy görcsölünk rá semmire, szépen lassan haladunk. Szerintem sok ilyen ember van, aki nem csak dugni akar hanem tényleg megismerni a másikat, esetleg rossz helyen keresgélsz.
2020. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13. Te hol ismerkedsz? 😊 van valami javaslatod?

Mert azon könnyen lehet változtatni, hogy hol ismerkedem ;)

2020. júl. 5. 20:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező én 23 éves vagyok és akarok komoly kapcsolatot de van olyan nő aki nagyon más mint én így személyiségre és ha bejön akkor is csak szexet akarok tőle mert hát nagyon más mint én személyiségre. Ez is lehet egy baj és ez nem feltétlenül a pasi hibája sőt nem is az övé. De tényleg van olyan aki nem is akar komolyat csak dugni, talán ők vannak többen.
2020. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!