Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még aránylag jó társkereső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még aránylag jó társkereső?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem ismerkedni, kissebb településen élek, ahol semmilyen szociális tevékenységet nem lehet csinálni. Ezért úgy gondolom csak a net marad. Kinek Melyik társkereső oldal vált be? Tinder Badoot ismerem csak.
2020. júl. 6. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel az írásképpel akarsz a neten ismerkedni? Komolyan? :O Jóságos ég.
2020. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal nem lettem előrébb :)
2020. júl. 6. 08:03
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a Tinder egyáltalán nem vált be. A páromat a Badoon ismertem meg, négy éve vagyunk együtt.
2020. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Férfi vagy? Akkor csak hiper-szuper-extra jóképű álompasiként érdemes társkeresőznöd. Ha nem ilyen vagy, el sem olvassa soha egy nő sem, amit írsz nekik.

Ha nő vagy, akkor bárhova felmehetsz, csak válogatnod kell a neked írogatók közül, és 1-2 nap alatt találhatsz megfelelőt.

2020. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek az előttem hozzászólóval, nőként csak alaposan válogass, atlag férfiként szinte esélytelen, hacsak nem kompenzálsz pénzzel, státusszal, esetleg rendkívül pörgős, "izgalmas" életmóddal. Ronda férfiként pedig meg se próbáld, hacsak nem valami aranyásót keresel és mocskos gazdag vagy.
2020. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VincentLaw ***** válasza:
100%
Szerintem már nincs normális netes társkereső, 10 év távlatában én személy szerint azt tapasztaltam, hogy egyre rosszabb a színvonal ezeken (kipróbáltam már néhányat, a tapasztalat szinte ugyanaz). X éve azért még el lehetett értelmesen kommunikálni is, most meg azt tapasztalom, hogy maga a beszélgetés sem igen indul el, nemhogy megismerjem a másikat. Persze ez csak a férfi szemszög, a női szemszög meg lényegében az, amit elöttem leírtak, hogy a széles választékból válogathatsz. Ezt meg alátámasztani azzal tudom, hogy csináltam még korábban női profilt egy átlagos lány képével (szubjektív kinek mi az átlagos), hát a pasi és női profil között a különbség eléggé szembetűnő volt.
2020. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tapasztalom. Kicsit lehúzás is a társkereső, mert legtöbb fizetős.
2020. júl. 6. 12:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint a badoon nagyon ritkán enged írni ingyenesen, 80%ban kreditet kér.
2020. júl. 6. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:

#4, #5 Ezzel nem értek egyet.

Én fejre az átlag alsó szegmensébe tartozom maximum.

Nem vagyok magas sem (175cm).

Nem volt feltöltve képem autókról, szép házról, nyaralásokról.

Ráadásul sokak által ekézett képtípusok voltak csak rólam: tükrös, edzés közbeni trikós, olyan amin nem látszik az arc...


És mégis volt több tucat párom Tinderen és Badoo-n is. Egyedül az én balf*gom, hogy a 95%-ra nem írtam rá. De akinek írtam, az válaszolt. Aki nekem írt, annak válaszoltam.


Amikor pedig megkérdeztem a nőktől, hogy milyen külső/belső tulajdonságú férfit keresnek, mik az elvárásaik, mind szinte ugyanazt mondták:

legyen normális, lehessen vele beszélgetni, dolgozzon, legyenek céljai, lehessen vele tervezni, ne kelljen őt eltartani ...


Ezek alapján nem állja meg a helyét, hogy csak a tökéletes egyed lehet befutó.

De ha még így is lenne, miért kell a kérdező fejében elültetni ezeket a negatív gondolatokat?


Nézz ki a településed ~50km-es sugarában egy-két nagyvárost, és hétvégenként bandázzatok ott a haverokkal. Biztos van valami állatkert/park/tér/tópart/pub/stb ahol le lehet szólítani nőket.


31F

2020. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!