Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha gyereket szeretnék akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereket szeretnék akkor tényleg várnom kell még húsz évet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 23 éves vagyok és szeretnék gyereket. A korombeli nők viszont nem. Számukra a karrierizmus és a bulizás sokkal fontosabb, kinek mi.


Idősebb nővel sajnos nem tudok összejönni, mert a nők tapasztalataim szerint nem szeretnek tőlük sokkal fiatalabb férfiakkal összejönni. Noha én nem bánnám ha idősebb nővel lenne gyerekem, de az idősebb nők viszont ezt nem így gondolják.


Akkor most komolyan várnom kell még 15-20 évet amíg a korombeliek megkomolyodnak és végre hajlandóak lesznek gyereket vállalni?



2020. júl. 7. 01:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
ezt ne Európára írd ki, csak itt van ekkora állami zűrzavar
2020. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
15-20-at nem, de még 5 évet biztosan.
2020. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Én korán szerettem volna gyereket. Most vagyok 21 éves, de ismerkedés és együtt járás na meg az eljegyzés 3-5 év (nem számolva a lehetséges szakítást, eljegyzést is fel lehet bontani), 1-2 onnan még ki kell élvezni a friss házasságot kettesben. De még meg is kell ismernem adjunk ennek fél évet, számoljuk 22 éves vagyok mikor megismerem, +5 év házasságig +2 év kettecskén, tehát 29-30 éves koromra szülöm meg az első gyerekem ami késő, én már lekéstem erről. Mindig arra gondolok de jó azoknak akik tinikény megismerték a jövendőbelijüket, sok velem egykorúnak, volt oszttársaimnak már gyereke van...én meg szívok szokás szerint.
2020. júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem a komolyságról szól...


Nekem nem a munka és nem a buli miatt nem hiányzik a gyerek. Egyszerűen azért, mert így jól élek, de ha lenne gyerekem, elszegényednék szerintem. Mondom ezt úgy, hogy 370-et viszek haza havonta (nettó). És így, jóval a magyar átlag felett sem érzem azt, hogy képes lennék eltartani még egy embert magammal együtt, fizetni a hitelt, jól étkezni (az egész család) és nem csak a négy falat bámulni.


Azért mondom, hogy én és a gyerek, mert nincs olyan kisgyerekes anyuka ismerősöm, akinek szívesen lennék a helyében, mert olyan a párja meg a kapcsolata... Van párom, nagyon szeretem, de egyszerűen úgy érzem, hogy ma már az ember nem bízhat abban, hogy tényleg segítik. Hogy nem hagyják ott, mert mégsem olyan a családos élet, mint ahogy elképzelte azt a férfi (aki előtte soha nem töltött el egy napot sem gyerekek között hullafáradtan). Hogy oké kihagyni a munkából 2 évet és azalatt nem fog semmi rossz történni. Sem megcsalás, sem válás.


Sokan az embernek egy kávét sem képesek állni randin anélkül, hogy ellenszolgáltatást várnának. A párom üdítő kivétel volt ebben is. De tényleg velem van a baj, amiért nem tudok bízni egy ilyen világban abban, hogy egy napon ha lesz gyerekem, nem marad az én nyakamon?


A munkaadók puhatolóznak, hogy akarok-e családot. Hogy lesz-e a közeljövőben. Mindig mondom, hogy nem lehet (nem egészségügyi okokból, bár sosem jártam utána), szóval ráérek dolgozni. Szerintem ezért vettek fel ide is.


Tele van az insta gyönyörű nőkkel. A Facebook is. Talán a párommal együtt 2 férfi ismerősöm van, akit nem láttam rákattanva ilyesmire. Akit még nem láttam úgy az utcán, hogy kiesett volna a szeme valaki másért. Aki egy rossz szó nélkül megértette, hogy egy hónapig nincs kedvem szexelni, mert neki is ilyen alacsony a szexuális igénye.


Soha előtte nem volt ilyen partnerem



Mindkettőnk családja széthullott. Páromnak két féltesója és 4 másik mostohatesója van. Nekem egy. Apám évekig perelt engem (azért, mert anyám az engedélye nélkül adott nekem otthont a házasság alatt gyűjtött pénzéből) , annyira gyűlölte anyámat és azt, hogy mellé álltam, mikor a válásukkor ki akarta őt semmizni. Merthogy ő dolgozott, anyám végülis csak nevelt minket nővéremmel.


Szóval, csak és kizárólag azért mondom, hogy lehet, hogy lesz gyerekem, mert a párom egy angyal.


Ha szingli lennék vagy bármelyik exemmel lennék együtt, gondolkodás nélkül rávágnám, hogy tudod, mikor fszfej.

2020. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és 26 éves vagyok. 30 előtt eszemben sincs ilyenen komolyabban gondolkodni
2020. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
És tudsz lakhatást, megélhetést biztosítani 3 embernek? Mert én 23 évesen még tanultam, talán ezért is nem szültem. 29 évesen lett gyerekem, mert addigra volt fix, jól fizető munkám, meg saját otthonra kilátás.
2020. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Csomó lány van, aki korán szeretne családot, ôket keresd.

Mint pl. ô:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2020. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem kell előre temetned magad, 21 éves voltam, amikor megismertem a férjem, 6 évvel ezelőtt, már babánk van.


Kérdező, egyrészt a gyerekvállalásnak sok anyagi vonzata van, amit érdemes kalkulálni (nem maga a gyerek gondozása drága, hanem inkább a megfelelő lakhatási körülmények megteremtése-nem a legjobb ötlet gyereket szülni, így a saját tulajdonú ingatlan megléte mondhatni elengedhetetlen, 23 évesen ezt azért relatíve kevés esetben tudja összehozni valaki segítség nélkül), másrészt meg nem feltétlenül tart 15-20 évig egy karriert összedobni. Viszont nem is kell ezzel annyira sietni, 23 évesen még borzasztó fiatal vagy, szinte te magad is gyerek, és az szép, hogy már családra vágysz, de előbb alapozd meg a saját életed, és utána hozz létre csak egy másikat. Legyen egy stabil, jó kapcsolat az alap, a cél, amiben aztán mikor odajuttok, jöhet a baba amint mindketten felkészültetek rá. Nem maradsz le semmiről akkor sem, ha 28-30 éves korod körül érkezik az első gyerek, ezt egy veled egykorú, nálad még akár fiatalabb lánnyal is simán meg tudod valósítani. Csak ne a gyerekvállalás legyen az elsődleges cél, senki sem akar tenyészkanca lenni.

2020. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"nem a legjobb ötlet gyereket szülni" = itthon az albérlet nem egy életbiztosítás, a szülők nyakára meg nem a legjobb ötlet gyereket szülni


Bocsi, valamiért ezt a részt is kitörölte :O

2020. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

21 éves lány vagyok, én is hamar szeretnék gyereket.

3 barátom volt, és valahogy már M hiszem, hogy van esélyem arra, hogy mondjuk a negyedik lehessen majd a gyerekeim apja...

2020. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!