Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gyerekes, ha valaki húsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyerekes, ha valaki húsz éves kora után is igényli a mikuláscsomagot?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
De az, de attól én is simán elvárom hogy ilyenkor kapjak egy finom mikulást meg egy kinder tojást :D
2016. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Hat ha lany vagy, akkor szerintem aggaszto lenne, ha nem jonne meg a mikulascsomag.
2016. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem, anyám az 50+ élettársának is készít, mert szerinte az mindenkinek jár.
2016. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

nem gyerekes!

én a szereteimnek,barátomnak is készítek szeretettel mikulás csomagot,ajándékot!

nagyon jó érzés szerintem szeretettel gondolni a másikra!

2016. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

az jobban gyerekes dolog sztem, ha egyből be is falja vki az egész csomagot, nem tudja ennyire kontrollálni magát.

amúgy én meglennék a mikuláscsomag nélkül is, de sajnos felénk nem áll le senki ezzel a szokással.

2016. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Mi nyugdíjasok vagyunk, de meglepjük egymást Mikuláskor. Mondjuk az más kérdés, hogy a csoki mellé egy mini konyak is kerül. ;)

😋

2016. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az!


Sokan azt hiszik hogy attól lesznek a nagybetűs felnőttek ha teljesen kiírtják magukból azokat, amikért fiatalabb korukban rajongtak. Pedig így csak búvalb..szott felnőttek lesznek.


Mi is adunk a párommal egymásnak egy kis meglepit.

2016. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyerekes,miért ne lephetnétek meg egymást,meg alapból,mindenki a szíve mélyén gyerek marad :)
2016. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki örül egy kis kedvességnek, meg hogy gondol rá valaki, és ennek ilyen formában ad hangot, hogy odatesz az asztalára, vagy az ablakába egy kis csokit...jó érzés így hazaérni....
2016. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok én imádom a mikulást :D nem hiszem, hogy ettől gáz lennék.
2016. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!