Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehéz manapság egy kedves átlagos nem izmos, nem elhízott, nem magas, nem gazdag férfinek hozzá hasonló átlagos lányt találnia, akivel egy kategóriában van?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 06:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%

Nekem átlagos, de inkább "csúnyácska" tehát racionálisan, az érzelmeimtől elvonatkoztatva vegiggondolva tényleg nem túl szép barátnőm volt. Okos volt, aranyos, jókat lehetett vele beszélgetni, meg tudtam benne bízni 100%-ban, jo volt vele a szex. Mégis simán, lelkiismeret furdalás nélkül megcsalt, mintha semmit se számított volna a kapcsolatunk (3 év). Valószínűleg egyébként tényleg semmit sem jelentett neki... Szóval a lényeg, hogy az átlagosnak vagy akár az alattinak gondolt csaj sem fog egy átlagos, normális férfivel maradni, ha lesz lehetősége akár csak alkalmi szinten jobb pasikkal összefekudni. Mert egynidő után minden unalmas lesz, mindennel baja lesz, mert azt látja, főleg a neten, hogy az ő "példakepeinek" az ilyen olyan "influencereknek" mennyivel jobb minden, hogy a csaj tököm tudja hol nyaral éppen vagy mennyire menő cuccokban mászkál stb. Es úgy gondolja ezek után, hogy neki ez jár, ő neki kigyúrt, pénzes, menő csávó kell még akkor is, ha az csak max megdugja egyszer, kétszer. A stabil, normális párkapcsolat ma már nem cél, ez már ubalmas, attól függetlenül is, hogy a másik a lehetőségeihez képest igyekszik mindent megtenni annak érdekében, hogy amúgy jó legyen a kapcsoaltuk. Legalábbis fiatalabb korban ez megy.

Szóval ne keress átlagos csajt, meg komoly kapcsolatot. Legyél rámenős, játszd el a nagymenőt, nyomulj rá minden pitsára aki kicsit is tetszik, dugd meg őket majd dobd ki a francba mindet. Úgysem érdemelnek mást.

2020. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

11, figyelj nekem meg volt már kicsit csúnyácska pasim és megcsalt. Na akkor mi van? Nem könyveltem el mégsem az összes férfiról,hogy mind csalfa.

Amúgy meg,ha így gondolkodtál a lányról nem az lehet,hogy érezte,hogy csúnyácskának tartod?sosem dícsérted meg őt és éreztetted vele,hogy háát azért jobb lenne egy szebb és folyamat csorgott a nyálad a szebb lányokra? mert ha ezt megérzi az ember folyton rombolja az önibzlmát és amikor már odáig eljut,hogy egy kedves szóért fél karját adná na akkor lép félre,hogy végre meg tudja milyen az,ha egy másik férfi gyönyörűnek látja ...

2020. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Mit jelent a nem magas és a nem gazdag? Mert 150 centis közmunkásként valóban elég esélytelen.
2020. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
11es, jól beszélsz, szívemből szóltál. Nem éri meg megvárni azt az időt, amíg félrelép, vagy elválik, elhagy, meglop, akármi. Új fickóra lehetősége lesz elég hamar, s gyorsan kiszokott ez derülni. A nő számára a férfi mindig csak ideiglenes állapot, egy bank, egy szórakoztató mester, egy álomvilágmegvalósító, tök mind1 melyiknek mi, a lényeg h nem magát a férfit szeretik, hanem azt amit az önző énjének meg tud az adott fickó valósítani. De az sem lesz elég, mert mindig több kell, először lakás, majd ház, majd új ház, majd villa kellene, a lécet egyre feljebb lövi, azt csak addig marad egy fickó mellett, amíg nem jön egy jobb. Tindernek és társainak hála azt hiszik előttük a világ, hisz millió match, like akármi. Közbe tódul eléjük az "infulencereknek" nevezett látszatbohócok értelem nélkül, akik sugallják neked is lehet luxus. Ez is egy látszatvilág, egy hazugság. A látszatot megkapják, azt jön az a bizonyos 35+, amikor fogynak ezek a nagyrabecsült likeok, kufircok, rövidülnek az 1 férfivel töltött napok száma, mert a férfi is idősödik, rájön erre, kinyílik a szeme, és köszöni szépen, ez nem kell az értelmesebb fickóknak. Nincs ezzel baj, csak akkor ne hazudozzunk össze vissza, hogy "ááá szerelmes vagyok", "jóban rosszban", és a többi. Hazugság, még ott is hazugság van amikor kérdeztek és mindig kizárólag egyéni kicsinyes önző érdekek vezérelnek benneteket, tudom 1000ből 999 ilyen. Igen, természetesen a férfi a hibás, csak sok fickót ez már nem érdekel. AKkor mész a lyukba, ki a luxusból koldulni másik fickóhoz. 35 felett egyre gyakoribbak lesznek ezek is, mert az igényeket leadni nem fog menni ahogy látom.
2020. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg,ha így gondolkodtál a lányról nem az lehet,hogy érezte,hogy csúnyácskának tartod?sosem dícsérted meg őt és éreztetted vele,hogy háát azért jobb lenne egy szebb és folyamat csorgott a nyálad a szebb lányokra? mert ha ezt megérzi az ember folyton rombolja az önibzlmát és amikor már odáig eljut,hogy egy kedves szóért fél karját adná na akkor lép félre,hogy végre meg tudja milyen az,ha egy másik férfi gyönyörűnek látja ..."

Ó hát persze, imádom hogy a nők azt is meg tudják magyarázni, hogyha valsnit ők rontanak el az is a pasi hibája. Ez annyira tipikus, de persze én vagyok lepontozva... Es én tehetek arról hogy egy mocskos r1&@nc volt... Hát persze...

Amúgy nekem tetszett én imádtam vele lenni, és jól ereztem magam vele, sose "csorgattam a nyálam" senki másra mert rohadt szerencsésnek éreztem magam hogy ilyen lánnyal lehetek. De persze csakis kizárólag az én hibám volt minden... És biztosan a kigyúrt, nagymenő, pénzes gyerek annyira gyönyörűnek látta amikor mellette 10 másik csajt fűzött, meg én is láttam utána a saját szememmel, hogy milyen egy alantas szar ember... És a durva az, hogy mondtam utána az exemnek, hogy ő csak pár dugásra kellett max ennek a gyereknek erre ő annyit felelt, hogy tudja. Csak leszarta mert így elmondhatja hogy dugott egy "alfával". Menőzhet ezzel a baratnőinek stb.

És ez nem csak az én példám. Az elmúlt 2 évben szinte az összes haverom ugyanígy járt.

Szóval mondhatni, hogy ez általános jelenség.

2020. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
16%

"Menőzhet ezzel a baratnőinek stb."


Ezért mondom a nők zömére, hogy 2 bites emberek. Ha el tudod hitetni velük, hogy egy zsák szartól híresebb leszel, akkor tonnaszámra veszik a szart, mert "menő". Így csinálja a nívea meg a loerál is "neked jár, mert megérdemled", vagy "ettől leszel menő". Az általad említett "alfák" is ezt csinálják, és nem várják meg a végkimenetelt, mert nem érdekeli őket a nők gondolatai, érzései, sőt még csak a válaszai sem. Így kell bánni velük, ez működik, mert ahogy látod itt is amiket válaszolgatnak, egyszerűen ignorálni kell. Nem mérvadó, lényegtelen újjalmutogatós fröcsögés.

2020. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!