Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem értik meg, hogy létezik olyan, hogy valaki egyszerűen nem találkozik olyan ellenkező neművel, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, így könnyen eléri a 25+ éves kort bármiféle szexuális/párkapcsolati tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 13:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%
Milyen barátnőddel te szerencsétlen? Megint megy a kamuzás. Ilyen buta ember max. műpuncival találkozik életében.
2020. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%

#21: Te voltál képtelen reagálni, te vagy előítéletes, te nem tudsz beszélni a randipartnerrel és neked gurul el a gyógyszered és kezdesz sértegetni mást, ha nem azt mondja, amit te.

Nem, kettőnk közül nem én vagyok a buta. Ha közted és egy műpunci között kéne választanom, akkor tény, hogy a másodikat választanám. De, szerencsére nálad értelmesebb nőt is könnyű találni, a barátnőm meg azért bőven túltesz a szinteden.

2020. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ez a 2-es (10-es, 18-as) itt pont annyira csúnya nő, mint amennyire én szép. Ergo semennyire. Ugyanis én tényleg csúnya nő vagyok. Ennek megfelelően évek óta semmi. Nemhogy még "minden nehézség nélkül" összejöjjön valami, ha akarom meg kommunikálok az emberekkel. Fogalma sincs ennek a valódi rusnyadékságról, így pedig tényleg könnyű...
2020. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%
22-es, nincs neked semmilyen barátnőd. De ilyen hozzáállással nem is lesz.
2020. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Úgy látom, itt több, egymástól jól elkülöníthető helyzetről egyszerre megy a vita. Az, hogy valakinek hosszabb távon nincs partnere, három okból is lehet. Az egyik ok, hogy annyira nem vágyik rá, s így nem érez indíttatást sem, hogy kompromisszumokat kössön, azaz összejöjjön olyasvalakivel, akit nem tart rettentően vonzónak. A másik ok, hogy vágyik rá, de belső gátlások, félelmek visszafogják. Nagyon sokan szoronganak az ismerkedéstől, s ezeket a félelmeket kamaszkori párkapcsolati kudarcok, elutasítások annyira felerősítik, hogy nincs merszük hozzá, nem tudnak erőt venni magukon, félnek az újabb sérülésektől. Őket is meg lehet érteni. Végül a harmadik ok, hogy valaki vágyik a párkapcsolatra és mersze is van az aktív ismerkedéshez, de sehogyan sem megy neki, hiába próbálkozik. Bármily hihetetlen, ilyen is van szép számmal. Igenis van olyan férfi és nő is, aki nem tud vonzalmat kelteni az ellenkező nem képviselőiben, ha megfeszül sem. S itt nemcsak és nem is elsősorban a külsőre gondolok, hanem például a férfiak esetében arra, hogyha valakiből óriási erővel sugárzik a bizonytalanság, a gyengeség, a magabiztosság-hiány. A nőknek nagyon fontos a karakteresség egy férfiban. Ezt nem lehet megjátszani, vagy aki próbálkozik ilyennel, hamar lebukik. Az ilyen férfiak nagy hányada hiába keresgél rendületlenül, a nők ösztönösen visszautasítják őket.
2020. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25-ös rátapintott a lényegre
2020. júl. 12. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!