Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkereséskor mennyire befolyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereséskor mennyire befolyásol a lehetséges partnerek jövedelme, vagyona? Vannak-e minimális elvárásaid, mik ezek és miért?

Figyelt kérdés
Az elvárások akár számszerűsítve, akár a saját jövedelem és vagyon arányában érdekelnek. Változtak-e ezek az elvárások ahogy idősebbek lettetek?
2020. júl. 12. 16:43
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

#19: Egy csomó férfi nem akar teljesen vékony csajokat. Amúgy a vékonyság nem kerül sokba. Még mindig kevesebbe, mint amennyit férfiként kell költeni az izomtömeg növelésére.

Hosszú haj? A legtöbb férfi ilyen téren sem vár el semmi extrát, 1-2 hajbalzsam és hasonlók elég.

Ne lógjon a mell? Ez genetika. Mit kell rá költeni? Te mennyit költesz arra, hogy átírják a dns-ed?

2020. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Egy szép vonzó külső nem kerül 100 ezrekbe...


Nem tudom milyen embereket ismertek de olyan mintha kB csak 2őt.

2020. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

21: de a nők többsége sem izmos pasit vár el, ez a frusztrált férfiak agymenése. Plusz azért a legtöbb nő nem vékony genetikailag - én pl. irodában dolgozom, az itt dolgozó nők 80%-a jár konditerembe. Nyilván maguk miatt is, de tudat alatt azért is, mert az ellenkező nemnél sokkal jobb esélyekkel indulunk. És azért a "nem teljesen vékonyság" elérése sem sikerül sokaknak spéci diéta meg profi edzés nélkül. Olyan nőkre rámondja sok férfi, hogy zsírdisznó, meg miért nem eszik rendesen, aki amúgy rohadt sokat sportol és nem is eszik egészségtelenebbül, mint Mucika, akire rámondják, hogy igényes nő


A hosszú hajas megjegyzésedből is látszik, hogy nagyon nem vagy képben a témában... persze, hogy azt hiszi a férfi, hogy nincsenek nagy elvárásai, amikor sz.t nem tud róla. A legtöbb nő nem olyan szerencsés, hogy felken egy drogériás hajbalzsamot, és akkor már csodaszép haja van. Van, akinek annyira borzalmas a hajának az állaga, minősége, hogy vagy póthajat rakat, vagy levágatja. Ha levágatja, megkapja, hogy leszbi meg nőietlen. De nyilván, a vékonyság meg a hosszú szép haj az nagggggyon piccccike, nem is létező elvárás, hogyne. Nem azt mondom, hogy nőknél nincsenek irreális elvárások, de sokkal irreálisabbnak vannak beállítva, amikor nem.


A melles kérdésnél: van, akit annyira frusztrűl a lógó melle, hogy igenis műtteti azok miatt a megjegyzések miatt dupla nulla telepi emberektől és elméletileg értelmes értelmiségirektől, hogy tacskófül meg tejeszacskó melle van.

2020. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
16-osnak meg: én konkrétam 120-et kereső férfival is voltam már komoly kapcsolatban. Azért ne a 210e-t kereső nőt hozzuk már fel példának arra, hogy "kevés" pénzből milyen ápolt vki. Azért minimálbérből, fizikai közmunkás bérből nem lenne annyira "ápolt", az is fix.
2020. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
És arról se feledkezzünk meg, hogy minél idősebb valaki, tapasztalatom szerint annál többet kell belefektetnie az ápoltságba, jó kinézetbe mind anyagilag, mind időben, odafigyelésben és erőfeszítésben.
2020. júl. 12. 18:55
 26/41 anonim ***** válasza:
#17 pedig van bőven diplomás/szakmunkás kapcsolat, jómagam is többet ismerek.
2020. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
#26, azt én is többet ismerek, de működő, tartós PhD-s nő, szakmunkás férfi kapcsolatot nem.
2020. júl. 12. 20:18
 28/41 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelent sokat a fizetése számszerűleg, tapasztalatom szerint a hozzáállás sokkal többet számít. Voltam már tehetősebb, de zsugori férfival, aki mindenen spórolt, és gyakorlatilag a koporsójába gyűjtögette a pénzt, és voltam szerényebb anyagi helyzetűvel, aki nyitott volt sokféle programra, és mindig találtunk lehetőségeket, hogy eljárjunk helyekre. Szóval azt a hozzáálást szeretném, hogy a pasi akarjon időnként programokra költeni, neki is legyen ez fontos.
2020. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
#27 nem foglak győzködni mert látom, beakadt, hogy " ilyen úgysincs". Diplomás alatt nem a művelődésszervező, média, stb. végzettségekre gondoltam.
2020. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Vander28, nem állítom, és nem is állítottam, hogy nincs, azt állítom, hogy nem láttam tartós és működő kapcsolatot PhD-s nő és szakmunkás férfi közt, ezt pedig elhiheted. (Az általad említett szakokból amúgy doktorálni sem igazán lehet...) Igazából egyetlen ilyen házasságot láttam, de az minden volt, csak működő nem: egy tanszékvezető a férje halála után hozzáment az első jelentkezőhöz, egy karosszérialakatoshoz. A kezdeti szenvedély után semmi közös témájuk nem volt, és olyan mély kölcsönös gyűlöletetet és megvetést, mint kettejük közt még sosem láttam.

De ez itt teljesen irreleváns, hiszen ahogy írtam, én magam mindig az intellektuális kompatibilitást vizsgáltam, nem a végzettséget. És ebben a kérdésben is hasonló a véleményem az anyagiakhoz: nem szeretnék olyan partnert, aki miatt az itthoni intellektuális légkör visszaesne, aki nem akarna könyveket venni, színházba, hangversenyre, múzeumba járni és rossz néven venné, ha én nélküle is megteszem ezeket, de főként nem szeretnék olyan partnert, akivel nem tudok beszélgetni, akinek hiányos az alapműveltsége, nem érti az utalásaimat, stb.

2020. júl. 12. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!