Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkereséskor mennyire befolyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereséskor mennyire befolyásol a lehetséges partnerek jövedelme, vagyona? Vannak-e minimális elvárásaid, mik ezek és miért?

Figyelt kérdés
Az elvárások akár számszerűsítve, akár a saját jövedelem és vagyon arányában érdekelnek. Változtak-e ezek az elvárások ahogy idősebbek lettetek?
2020. júl. 12. 16:43
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"21: de a nők többsége sem izmos pasit vár el, ez a frusztrált férfiak agymenése."


Mert azt hiszed, hogy amit az utcán látsz, szép szállkás kidolgozott test "az csak úgy terem" ugye? Ilyen a genetikája nem? Ez nem igaz. Nagyon sokat kell tennie valakinek érte hogy olyan legyen, ami vonzó. A vékony gebe lesz, a dagadt dagadtabb ha nem foglalkozik vele.

2020. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

31: ennek mi köze ahhoz a mondatomhoz, amit kiemeltél? Az izmos test az nyilván nem genetika. Attól még nem várja el a nők egy jó része az izmos testet. Az izmos, szálkás test mellett meg nemcsak a gebe meg a dagadt létezik, vannak átlagos testalkatok is, pl. a belinkelt képen a bal oldali


[link]


vannak olyan férfiak, biztos, akiknek több melójába telik ilyet elérni, mint másoknak, de azt ne mondjuk már, hogy ez mennyire irreális elvárás, amikor ezen bizony azért van némi plusz. Érdekes módon a nőismerőseim legtöbbje ilyesmi testalkatú férfiakkal van, vagy ilyesmiből vékonyabbakkal, nem kigyúrt focista alkatú emberekkel.


Nekem csak az nem tetszik, hogy a férfiak, akik elvárják a vékony testet a nőktől, vagy azt mondják, hogy jaj, nekik az is jó, ha van rajta mit fogni, és belinkel egy olyan nőt, akinek ugyanolyan vékony a dereka, csak nagy a melle meg a segge, és konkrétan azt hiszik, hogy egy ilyen testalkatot 22-23 éves kor fölött is simán el tud érni egy átlag nő úgy, hogy "elég, ha nem eszik össze minden sz.t" és mellé nem sportol, meg hogy ez milyen picccccurka elvárás.

2020. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nah a belinkelt baloldi tegye ki magát tinderre (nyilván ruhában), s kutya fsza se húzná jobbra. Szóval amit írsz nem fedi a valóságot. Félreértés ne essék, én tudom h a férfiak bizonyos része is túl sokat vár önmagához képest, de mint tudjuk a nő választ. És az dönti el a társkeresésben résztvevőket, akinél a döntés van. Hiába vagyok 190/100, izmos, ha csak a dagadtak húznak jobbra. Akkor kiesek a piacról, mert nem a kategóriám kivülállóként sem, nem fog működni a szex, nem lesz jó a kapcsolat, semmi. Érted? Ha nekem nem hiszel, kérdezz meg más férfiakat a párkeresésről, meg h a "nőknek semmi sem jó". Én amit tapasztaltam, jóval kategóriám alatti nők (elvétve 1-2 hozzámvaló) akivel tudtam kezdeni valamit. Többi nem reagált, vagy kamu, vagy egyszerűen betegfejű volt. Másoknál is ezt láttam, de mivel az i-re a pontot a nő teszi fel, s ha ő túl magasra lövi a mércét, akkor pofára esik. Ez látszik itt is, a nő sír h csak szexre kellett (persze, egy nálánál jóval magasabb minőségű embernél), a férfiak, lúzerek akárhogy is nevezed ők meg azért mert "nem jut nő". Persze, mert jóval kategóriája alatti és észre sem veszi. Ez pedig megint odavezet, hogy a "nekem jár, mert megírta a nőklapja".
2020. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

33: azért a szó nemes értelmében vett TÁRSkeresést, meg a Tindert ne vegyük már egy kalap alá. Azért az emberek jó része még mindig nemcsak neten keres párt, hanem offline. Nyilván ilyen eredméányeid lesznek, ha csak Tinderen swipe-olgatsz. A Tinder húspiac, meg legalább félig szexpartnerkereső. A legtöbb férfi ott csak egyéjszakást keres, és sokan annyira nem bírják ki lyuk nélkül, hogy mindenkit jobbra húznak, akitől nem hánynak. A nők meg jobban kibírják szex nélkül, ha meg úgy gondolja, hogy be akar dobni egy egyéjszakást, akkor tud válogatni, pont a férfiak "igényei" miatt.


A normális, nem annyira adonisz férfiismerőseimnek mind van nője, sokuknak szebb is, mint ők - ők tudják, hol kell ismerkedni, kire érdemes hajtani, a nőben látják az embert is, nemcsak a lehetséges punit, személyiségileg is rendben vannak.


Az meg, hogy vannak kevéssé jó emberismerő nők, meg olyanok, akik nem tudják belőni, hogy milyen kategóriásak... attól még sztem a férfi hibásabb ebben a helyzetben, ha nem mondja meg, hogy csak szexet akar. De amúgy a férfiak körében is látom ezt, hogy a 40éves pocakos csóró csávó fitt, csinos 20 éves lányt akar... csak nála a végeredmény az lesz, hogy egyedül marad, nem az, hogy egy menetre felhasználják.

2020. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

"ha nem mondja meg, hogy csak szexet akar. "

Mert akkor nem kap, s aki hülye azt behülyítik.

A 40es fószer meg akarjon csak 20 éves pipit. Lehet kap, pénzfüggő, de akkor kap másikat is. Szóval a férfi függ a nőktől, hanem forditva, csak 20on évesen ezt még nem érzik át a nők. 35 körül szokott jönni a siránkozás, csak ugye akkor már késő 2-3 borjúval az oldalán... A férfinek nincs ilyen bélyeg.

2020. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
*javítva: .....Szóval nem a férfi függ a nőktől....
2020. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
35: és az normális indok erre? A szex azért nem alanyi jog, könyörgöm, meg azért léteznek prostik is a világon.
2020. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nem alanyi jog, de a hűség sem férfi oldalról.... Akkor most jó?
2020. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
De, a hűség, ha nem kimondottan nyitott kapcsolatban vannak, monogám kapcsolatban, erkölcsös embereknél az.
2020. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Tehát nőknél van olyan, ami "jár", férfinek nincs ilyen. Értettem. További szép napot.
2020. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!