Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem normális dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális dolog az ha nem volt még barátnőm 23 évesen?

Figyelt kérdés

Zavar és tudom hogy a többségnek ennyi idősen már több is volt. De én nem tudok találni barátnőt, meg úgy sem kellenék egy lánynak sem.


Elkezdtem járni pszichológushoz. És az első kérdései között volt az hogy van e vagy volt e már barátnőm. Ennyire ciki ez hogy nem volt még?


2020. júl. 13. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ciki, mert szeretnél. Ha nem szeretnél, nem lenne ciki.
2020. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom önbizalomhiánnyal mentél hozzá, nem? Vagy hogy nem tudsz ismerkedni. Persze hogy megkérdezi, hisz köze van ahhoz amilyen vagy, jelen esetben hogy ezen görcsölsz.


Teljesen más ha már volt és úgy lettél zárkózott vagy úgy zuhantál be magadba/félsz nyitni, mintha még senkid nem lett volna, de ez csak egy szelete az okoknak, amin el lehet indulni. Megkérdezhetted volna tőle hogy ez ciki-e (amit itt), vagy mondani neki hogy téged ez nem érdekel, szívesen ismerkednél, de akkor se dőlsz a kardodba ha nincs senki. Ez nem egy interjú, hanem egy beszélgetés, ahol feltárnak téged, a reakcióid nyilván hatással vannak a kezelésre.

2020. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem ciki. A lényeg, hogy téged ez zavar, szóval változtassál. Írod, hogy nem kellenél senkinek, szóval MAGADON változtassál. Legyél olyan ember, aki sokaknak kellene.


F

2020. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen aggódtam ezen és úgy voltam vele hogy sose lesz. Aztán 15 évesen átkattant valami, hogy én most már elkezdek csajozni. Lett is egyből és azóta mindig. Most 32 vagyok, szintén kapcsolatban
2020. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de félő, hogy ilyen hozzáállással ("...úgysem kellenék egy lánynak sem") ilyen is maradsz és ez már ciki lesz.

Nincs önbizalmad, nem mersz közelíteni egy lány felé, mert félsz, hogy felsülsz, valamit elrontasz, elutasít Téged.

Na, pont ezeknek az ellenkezőjét kell gondolnod! Figyeld meg a társaidat, hogyan kezdenek közelíteni egy lányhoz. Ne hidd azt, hogy az első lány lesz az örök igazi! Ismerkedj, válogass közöttük (a lányok is válogatnak a fiúk között) és aki szimpatikus lesz, kezdj el vele komolyabban szórakozni. Lehet, hogy ő sem jön be Neked (vagy nem jössz be Te neki), ekkor szakítsátok meg a komolyabb kapcsolatot és kezdjetek ismerkedni mással. Aztán egyszer csak rátalálsz az igazira.

Ilyen egyszerű (mégis nehéz, de azért vagyunk, hogy küzdjünk a magunk boldogságáért).

Ffi/79.

2020. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De normális.

Valakinek egész életemben nem lesz/nem volt soha senkije. Van akinek meg csak alkalmi futó kapcsolatok jutnak. Nincs megírva az sehol, nem törvényszerű, hogy mindenki megtalálja a párját, mindenki boldog kapcsolatban fogja leélni az életét.

2020. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!