Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a netes társkeresőkön a nők kizárólag olyan férfiaknak írnak vissza, akiknek a profilleírásába, adataiba és képeibe egyszerűen képtelenek belekötni? Ha csak 95 %-ban felel meg az elképzelésüknek a férfi, az miért nem elég?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi az oka annak, hogy én egy szakmunkás vagyok és kisvakond jelmezben is raktam fel képet szándékosan (melósnadrág), plusz még leírásba is beleírtam, hogy nem egy nagy szám a munkám és volt olyan csaj, aki visszaírt? :)
2020. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Mert naponta kb. 60-70 üzenetet kapok, muszáj szelektálnom valami alapján. Mivel csak képet, leírást és az üzenetet látom, így ezek alapján döntöm el, hogy ki szimpatikus, kinek írjak vissza. Ha a többieknek írnékvegy szimpla nemet, utána még nekik állna feljebb, hogy miért nem...
2020. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Melyik oldalon vagy fent, 2-es?
2020. júl. 13. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

"akiknek a profilleírásába, adataiba és képeibe egyszerűen képtelenek belekötni?"


Hát te nagyon naiv vagy, barátom. Annak válaszolnak8 (vagy írnak rá maguktól), aki a legjobban néz ki, egyedül ez számít.

2020. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert nagyon nem mindegy, miben nem felel meg az elképzelésnek... Ha szőke az ideálom, de barna ír rám, aki tetszik, vagy nem nagy színházba járós, de amúgy művelt, akkor visszaírok. Ha dohányzik/nem szereti a kutyákat/stb., akkor nem írok, mert minek? Nálam ez a beugró szint. És ha ezek ellenére rám ír, akkor annyival sem tisztelt meg, hogy a leírásomat elolvasta volna, szóval én miért tiszteljem meg azzal, hogy válaszolok?
2020. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!