Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő foglalt?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy minden nekem tetsző nő foglalt. Nincsenek túl magas igényeim, de fontosnak tartom a külsőt. Legyen ápolt/igényes, vékony/normál testalkatú, az arca pedig smink nélkül se legyen ijesztő. Kb ennyi amit külső terén "elvárok" egy nőtől. Illetve ne legyen nálam magasabb, de mivel 180 centi vagyok így a nők nagy részének ezzel nincs gondja.

Rendelkezem autóval így a távolság nem akadály, de azért igyekszem nem tőlem 300 kilométerre levő nőkkel ismerkedni.

Tehát külsőre egész sok nő van aki nekem tetszik, ennek ellenére ritka az aki igazán megfog. Úgy 2-3 havonta ismerek meg olyat akivel egy komoly kapcsolatot eltudnék képzelni. Akivel értelmesen lehet beszélgetni, nagyjából azonos az érdeklődési körünk, és a szimpátia is megvan. Szóval hiába van relatív sok nő aki külsőre tetszik, komoly kapcsolatot kevesebbel tudnék csak elképzelni.


És itt jön a probléma, hogy szó szerint az összes számomra megfelelő nő kapcsolatban él valakivel. Van aki még éppen nincs kapcsolatban, de amikor megismerem akkor pont alakul valakivel és 1 hét múlva már "felvállalják" a kapcsolatukat. Vagy nincs kapcsolatban, de hatan próbálkoznak és az egyikkel már túlvannak 3 randin, tehát sok esélyem ott sincs.

De az utóbbiak a ritkábbak, ott legalább egy minimális esély lehet. 10-ből 9 hónapok/évek óta tartó párkapcsolatban él.


Az igényeimből pedig már nem tudok hova lejjebb adni. Eddig se a 3 diplomás Ms Hungary-k között keresgéltem.

Egy esélyem lenne, hogy valamelyik ilyen nőt elcsábítom a párjától. Ezzel viszont az a gondom, hogy ha nekem sikerül akkor legközelebb tőlem fogja valaki más elcsábítani.


Esetleg van valakinek ötlete, hogy mit tehetnék az eredményesebb párkeresés reményében?


22/F



2020. júl. 12. 16:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a "van barátom" nem a tipikus lerázós szöveg szokott lenni, hanem tényleg van pasijuk. Többször hittem, hogy ez csak kifogás aztán vagy személyesen vagy a közösségi oldalakon láttam, hogy tényleg van barátja az illetőnek.
2020. júl. 12. 16:57
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok foglaltak akik neked komoly kapcsolatra kellenek. Mert ők sok más férfinak is arra kellettek és jobbak voltak nálad. Nem kell lejjebb adnod ha úgy érzed nincs lejjebb, lehet így is összejön majd, még csak 22 vagy.
2020. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Az általad leírtak közül igen. Értük kapkodnak, nyilván nem lesznek egyedül kb. sosem, kivéve, ha kifejezetten akarnak, de akkor meg emiatt vagy esélytelen.

Simán lehet ezekből az igényekből még lejjebb adni, csak akkor vonzalom nem lesz a részedről. Pech.

2020. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Annak nincs értelme ha olyan szinten leadok az igényekből, hogy nincs vonzalom. Akkor mit fogunk csinálni, ülni egymás mellett csendben? Ha a külsőből adok le akkor nem lesz testi vonzalom (tehát max barátok/haverok lehetünk). Ha meg a belsőről mondok le, akkor testi vonzalom ugyan lesz, de csak erre nincs értelme alapozni egy kapcsolatot.


Az pedig nem igaz, hogy minden esetben jobb nálam az a férfi aki az aktuálisan kiszemelt nő párja. Sok esetben szimplán előbb ismerte. Ha 2 éve együtt vannak én pedig most ismerem meg, az még nem jelenti, hogy az a pasi bármiben is jobb nálam. Elhódítani pedig tényleg nem akarok senkit, mert az komoly kérdéseket vet fel az adott nő hűségét/stabilitását illetően.

2020. júl. 12. 17:15
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

A korban hozzád illő nők elképesztő férfibőségben élnek, gyakorlatilag az egész világ körülöttük forog. A te korodban kifogni egy nőt, aki tényleg szabad (tehát nem dugatja magát vmi überpasival, aki nem mutatkozik vele) és hajlandó a számtalan udvarlója mellett veled beérni, hát ahhoz tényleg iszonyú szerencse kell.


A jó hír számodra, hogy ahogy haladunk a korral, a nők körülötti őrület fokozatosan alábbhagy, így aztán egyre több férfi képes labdába rúgni, ahogy a nők válogatási lehetőségei kezdenek kiapadni.

2020. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Van benne logika, nem gondolod? Ha neked bejön az adott nő, akkor nyilván másnak is.

Azt tudom tanácsolni, hogy legyél nyitott és járj sokat emberek közé, mert olyan nincs, hogy mindenkinek van párkapcsolata.

21/L

2020. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelműen az a baj, hogy túlértékeled saját magadat, kérdező. Ha nem akarsz leadni az igényeidből, akkor több szerénység / objektivitás / önmagadnak hízelgés helyett kőkemény őszinte szembenézés + fejleszd magadat, mert úgy tűnik, rád fér.
2020. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

az ilyen nők nincsenek sokáig egyedül.


sőt ők a kedvenceim, szakítanak életük szerelmével, és 1 héttel később új életük szerelme van :)

2020. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok. Egyik barátnőmnek 6 éve van kapcsolata, másiknak 5, harmadiknak 3, nekem is 5. Mi szerencsések vagyunk, hogy fiatalon találtunk boldog kapcsolatot, nyilván azzal nem nagyon tudsz versengeni, aki sok évvel előtted jött a képbe.

Viszont van 4 másik barátnőm, és mind a 4re őszintén azt tudom mondani, hogy baromi jó nők. Kettő diplomás, másik kettő még tanul, csinosak, kedvesek. És mind arra panaszkodik, hogy nem találnak normális pasit, mert vagy sürgetné a pasi a dolgokat, vagy közben másokkal kavar, vagy csak totál nem illenek össze. A környezetemben igenis azt látom, hogy vannak top lányok, csak mégsem akadtak még össze hasonló értékrendű pasival.

2020. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7 nem értékelem túl magam.

Egy átlagos testalkatú (nem sovány és nem is kövér), igényes férfi vagyok, jó családi háttérrel és koromhoz képest jó munkával, a diplomám pedig pár félévre van már csak.

Ennél jobban nehezen tudnám magam fejleszteni, maximum sportolni tudnék többet. Függőségeim nincsenek, néha fogyasztok csak alkoholt ha szórakozni megyek.

Úgy gondolom, hogy az nem túl magas elvárás, hogy a leendő barátnőm is legyen átlagos testalkatú, szép arccal, valamint lehessen vele beszélgetni és legyen valami célja az életben.

A probléma az, hogy a külső és belső ritkán találkozik, sok lány tetszik külsőre, aztán ha jobban megismerem rájövök, hogy hosszútávon nem illünk össze. Így pedig értelemszerűen komoly kapcsolatot nincs értelme vele tervezni.


#9-re reagálva, én elhiszem hogy vannak ilyen barátnőid, de én sajnos nem találkoztam még olyannal aki minden téren megfelel. Volt, hogy leadtam az igényekből, de nem lett jó vége. Gondolom ők is azért nem találnak pasit, mert aki megfelelne az foglalt, a többi meg szimplán nem felel meg.

2020. júl. 12. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!