Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoztam egy jóképű idegenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy jóképű idegennel. Beszélgetésünk nem volt több 1 óránál, és nem is lesz folytatása soha. Mégis most érzem azt, hogy talán van nagy Ő, van lelki társ. Részletek lenn. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, olyan körülmények közt, hogy sokáig együtt várakoztunk. Nagyon-nagyon tetszett nekem külsőre, mivel jóképű, magas, igéző a szeme... Kissé alternatív stílusú, én pedig nem, és jó volt kicsit ilyen másmilyen fiúval beszélgetni. :) Nagyon szimpatikus volt, főleg az érdeklősi körei miatt.


Mikor végül elváltak útjaink (alighanem örökre, hisz nem cseréltünk elérhetőséget) hirtelen nagyon rossz érzésem lett. Olyan fura volt, hisz valami 1 órát töltöttem csak el vele az életemből, mégis szinte levegőért kapkodtam, ahogy láttam kisétálni nem csak az ajtón, de az életemből is. Mikor már eltűnt, még könnyeztem is. Alig ismertem magamra, hát mi a francért reagálok így?


Most másnap hajnal van, de nekem még ugyanaz nap, hisz nem mentem el aludni. És ő jár a fejemben. Úgy érzem, mintha elveszítettem volna valaki fontosat, pedig ő sosem volt fontos nekem. Már ilyen misztikus gondolataim vannak, hogy talán ő ilyen lelki társam, ezért fáj, hogy sosem ismerjük meg egymást jobban.


Szoktam rajzolni, festeni, azt hiszem holnap elkészítem a portréját emlékezetből.


2020. júl. 14. 03:02
A kérdező szavazást indított:
Sok nagy Ő / Igazi / lelkitárs van, nem 1, majd lesz más
Felejtsem el, túlgondolom
Hülye voltam, amiért nem léptem, amíg ott volt
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Az a durva, hogy férfiként ilyen nők között kell keresni valakit, aki értelmes és komoly.

Ő egy srác volt, semmiféle nagy ő. Maximum ráizgultál és ennyi.

2020. júl. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Halj ám bele, hogy egy nő kiejti a száján 1 évben egyszer kb hogy lelki társ, és nem ilyen kifejezésekkel kel és fekszik hogy pl "nők elvárásai", "alfák" és társai. Komolyan ennyitől leírtál egy nőt? Az a durva, hogy ilyen majmok között kell értelmes és komoly férfit keresgélni.
2020. júl. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Azért egy jó beszélgetés a pszichológussal rád férne....
2020. júl. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem ismered, de már vele lennél? Aztán meg csodálkoztok, hogy zaklatnak titetek. Egy pszichológus tényleg nem ártana.
2020. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Aranyos vagy. :3 Ha ennyire hiányzik akkor írj facebookra kérdést vagy próbáld megtalálni őt. Bár ez elég creepy lenne.
2020. júl. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem csak a szemed lett nedves a végén. Ez okozza az érzelmeidet. Majd elmúlik.

Amúgy miből gondolod, hogy neki tetszettél?

2020. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha majd annyiszor mész keresztül ilyen keserű fájó dolgokon (“de jó lett volna pedig...”) hogy már immunis leszel rá, akkor érteni fogod milyen a nemálompasinak tartott srácok élete/lelkivilága
2020. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha ő lenne a Nagy Ő, vagy lelki társ, vagy bármi ilyesmi, nem sétál ki úgy "az életedből", ahogy tette. A társ feltételez valamiféle kölcsönösséget, itt azonban csak benned születtek "lángzó érzemények", valószínűleg viszonzás nélkül.

Az eszedbe jutott esetleg, hogy ez a fiú minden lányra ilyen hatással van?

2020. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként szenvedni azért nem kell, de az ilyen elszalasztott lehetőségek annyira bosszantják sokáig az embert..

Már ez van, engedd el.

2020. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Legközelebb legalább tudod egy ilyennel hogy nem szabad sokáig varni, add oda a telefonszámod vagy kérd el az övet.
2020. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!