Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék vele normális beszélgetést kezdeményezni? (22/F)

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem vissza a munkahelyemre a vírus után, most van egy lány (kb 20-21 éves) aki ugyan azzal a busszal jár amivel én, és a szekrényünk is majdnem egymás mellett van. Külön területen dolgozunk, Ő kb 3 héttel hamarabb került a céghez mint ahogy én visszamentem. Naponta kb 2 alkalommal találkozunk, reggel és délután. Nagyon tetszik és szeretném megismerni, amióta megláttam Ő jár a fejemben, de nem tudom hogy kezdeményezzek vele beszélgetést ami vezet is valahova. Megtaláltam facebook-on így tudom hogy nagyjából miket szeret, viszont ezeket nem használhatom fel, mert hogy honnan tudom?! A panaszkodás meg a lassú kijutásra nem hiszem hogy jó beszélgetés indító, úgy hogy 1x sem beszéltünk még egy köszönésnél többet :D


Köszi előre is ha van ötlete valakinek!



2020. júl. 14. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát egyszer csak szólj hozzá hogy mióta dolgozol itt? Hogy tetszik a munka? Meg ilyenek.
2020. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatkozol köszönés után, megmondod, hogy te mit dolgozol, és megkérdezed, hogy ő mit csinál. Megkérdezed tőle, hogy hogyan érzi magát, mert hogy te nemrég mentél vissza dolgozni, és örülsz, hogy végre újra dolgozhatsz, nem kell bezárva lenned. Még akár azt is elsütheted, hogy szoktad látni a buszon, és feltűnt neked, hogy mindig milyen csinosan öltözik, blablabla. Ha látod, hogy nem csak igen-nemmel válaszolgat, akkor megkérdezheted, hogy lenne-e kedve mondjuk ebéd után meginni veled egy kávét.
2020. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ülj mellé a buszon, és ugyanazzal a lendülettel kezdj el beszélgetni;

- Szia, melléd ülhetek?

- Persze

- Láttalak párszor a cégnél, melyik részlegen dolgozol?

innen már tudjad folytatni

2020. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Csak annyi a gond vele, hogy céges buszról van szó és mivel az egyik családtagja is ott dolgozik mindig egymás mellett ülnek. A hátuk mögött már ültem, de úgy meg kicsit fura lenne :D


#2 Sajnos ez ebben a formában nem kivitelezhető. A szekrényeken fel van tüntetve, hogy ki melyik területen dolgozik (gyárról van szó). Illetve a láthatósági mellény miatt egyértelmű is, hogy raktáros. De az öltözködéssel adtál egy ötlete, elég sokszor LoL-os pólóban láttam mivel én is loloztam régen így az közös pont és beszédtéma lehet, köszi :D


Már csak bátorságot kell gyűjteni, hogy közel 400 ember között megmerjem szólítani :D

2020. júl. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!