Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfigyűlölet van olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfigyűlölet van olyan sok szingli nő manapság?

Figyelt kérdés
A fősodratú média is folyton a a férfiak (főleg a fehérek) kollektív bűnösségét sugallja metoo mozgalom, stb. Erre még ráerősítenek a különböző modern feminista, neo-liberális szervezetek is, amik kimondva és kimondatlanul is a férfiak ellen uszítják a nőket. Hová fog vezetni mindez? Te hogyan képzeled az átlag férfi-nő kapcsolatot úgy 15-20 év múlva? Lehet addigra már a házasság is kimegy a szokásból teljesen?

2020. júl. 17. 17:54
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
25%

Lexarom,hogy lepontoztok!!

7#es vagyok!

Nem,és nem.Amit álítasz,az a férfigyűlölet.Ugyanis te mindenkiben az ellenséget ,az erőszakolót véled felfedezni.Általánosítasz bőven.

Viszont ez a te bajod.Nyilván személyes okai vannak,ami magánügy.

Én azt mondom,hogy vannak erőszakos emberek.

Úgy férfiak,mint nők,feketék,fehérek,keresztények és más vallásúak.


Persze ez nyilván téged nem fog kielégíteni.

Az én képem valamelyest reálisabb szerintem,és nem hinném,hogy összetörne.

Te diszkriminálsz,én nem.

Ezen gondolkodj el.

Éles-kezű

Viszont pusszi!

2020. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

Kedves Ollókezű. (eddig azt hittem férfi vagy, na mindegy..)

Azt én is kikérem magamnak, hogy mindenféle látens erőszakolónak titulálj. Attól, hogy minden modern fehér-férfi ellenes nézetet nem osztok, még nem vagyok "látens erőszakoló" úgy gondolom. Te viszont, ha valóban annyi sérelmet elszenvedtél amit leírtál, akkor én elgondolkodnék a helyedben, hogy kezeltessem magam, mert lehet nem is vagy fullra beszámítható, már megbocsáss...

2020. júl. 17. 19:17
 13/48 anonim ***** válasza:
25%

"Erre a kognitív disszonanciára is csak ti, férfiak vagytok képesek,"


Erre az okoskodó, hülye általánosításra meg ti, feminácik.


De ha ennyire utálod a férfiakat, miért vagy ebben a kategóriában, megkérdezem tőled is...?


Regisztrálj be valami mérővera fórumba, és a kartársnőkkel összefogva szídd az összes férfit, ahogy szoktátok.


Nektek kellene az adott szituációt megoldani, nem utólag vinnyogni kismillió fórumban, milyen szarszermét az összes férfi.

2020. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy azt a feminácizók vágják, hogy pontosan ugyanolyanok, mint ők, csak férfi változatban?
2020. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
33%

Én azt nem értem csak, hogy a feministák miért nem ott adják elő a rape culture propagandát ahol ez tényleg megállná a helyét? Pl.: arab országok, India... A molesztálás nálunk Európában is sokkal gyakoribb jelenség mint sokan gondolják. Egyébként elmondanám, hogy férfiként sem kellemes ha alád nyúlnak, főleg ha férfi az illető. Ráadásul nőként is megalázó és nehéz elmondani amikor már nem molesztálás hanem erőszak esett emg rajtuk, a férfiak és fiúk többsége pedig jobbnak tartja elhallgatni ha velük történik meg. Éppen ezért hajtanak sok esetben kisfiúkra a pedofilok is, mivel nagy eséllyel nem meri majd elmondani otthon. Ráadásul a szülők kevésbé félnek rábízni egy férfira a fiú gyermeket az azonos nemből kifolyólag, így könnyebb prédának számítanak.


Divat az általánosítgatás ezen az oldalon. Jó lenne leszokni róla, mert ez az óvodás szint amit egyesek megengednek maguknak.

2020. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%
Én nem minden férfit utálok, ezt csak ti képzeltétek bele a kommenteimbe, hanem azt, ha elbagatelizáljátok az erőszakot. A nemi erőszak, a molesztálás nem vicc. És szerintem meg kezeltesse magát a sok erőszakos hajlamú férfi. Ja nem, az nem baj, amit ők csinálnak, meg ahogy viselkednek, az a baj, ha valaki ki meri mondani a dolgokat. Értem.
2020. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Ollókezű Edward ***** válasza:
93%
15-ös: Egy szóval nem állította itt senki, hogy Európában rape culture van. És igen, nemtől függetlenül baj az, ha valakivel olyat tesznek, amit nem akar. Látjátok, látjátok, ezért is lenne mindenkinek jó magunk mögött hagyni a hülye sztereotípiákat, miszerint minden nő k*rv@, és minden férfi csak azt akarja.
2020. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
89%

Ha te érzel kollektív bűnösséget, azt nagyon egyszerű megszüntetni.


Az első dolog, hogy megkérdezed magadtól, valóban egyforma embereknek tartod a nőket a férfiakkal. Nagyon egyszerű letesztelni. Van-e olyan viselkedés, amit jobban elnézel a nőknek vagy a férfiaknak? Ha igen, nem gondolsz a két nemre egyformán, ha nem, akkor gratula, előrébb vagy.


A második dolog pedig az, hogy ha a környezetedben van olyan, aki lebecsmérlően beszél a nőkkel, arra rászólsz. Nyilván nem idegen embereknek az utcán, hanem ha pl. a haverod füttyög egy nő után, szólj rá, hogy ne tegye.


Mert a kollektív bűnösség úgy alakul ki, hogy mondjuk sétálsz te és 5 haverod az utcán, egyik haverod fütyül vagy beszól nekem, és hiába csak 1 fő szólt be, mivel nem csekkolta senki, azt fogom gondolni, itt van 6 tapló.


Viszont ha a haverod beszól, de látom, hogy meglegyinted vagy odaszólsz neki, hogy fejezze be, az bennem sokkal mélyebb nyomot hagy, mint a beszólás, és arra fogok emlékezni, hogy mennyire rendes férfival találkoztam, nem pedig arra, hogy egy tapló odafüttyentett.


(Persze ha ezt csak azért csinálod, hogy bevágódj a nőknél, és nem azért, mert rendes ember vagy, akkor nem számít.)

2020. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg rossz a nemi erőszak de sok nő kitalálja, hogy a férfi erőszakolta őt és amint meghallják, hogy egy férfi erőszakoskodott a nővel minden bizonyíték nélkül elhiszik és megutálják. Igen sok nő ellen irányult erőszak de mondjuk ellenem is követtek el erőszakot (férfi vagyok) mégsem érdekel ez annyira egy idegent sosem mintha nő lennék és a gonosz pasik zaklattak volna. A nemi erőszakkal érdemes foglalkozni de nem jobban mint más erőszakkal. Márpedig a metto sok szerint mindig a nők szenvedik el a legsúlyosabb problémákat és mindig a férfiak által.
2020. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
26%
Tizennyolcas szerintem a legtöbb nő se tartja egyformának a férfiakat és a nőket és jobban elnéznek pár dolgot a nőknek mint a férfiaknak. Sok nő is beszél becsmérlően a férfiakról ez nem csak a pasiknál létezik. Szóval lehet beszélni a rendes férfiakról de sok nőnek meg a rendes nőkről is lenne mit tanulni. Az előző kommentemhez annyit tennék hozzá, hogy ollókezű írta, hogy nemtől függetlenül baj ha valakivel olyat tesznek amit nem akar, amivel egyetértek teljesen, viszont ha férfival tesznek olyat akkor az sose olyan nagy baj mintha nővel tennék. Láttam már olyat, hogy pasit zaklattak és nem lett semmi ugyanannyiért ha nőt zaklattak volna már rég nagy port kavart volna.
2020. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!