Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfigyűlölet van olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfigyűlölet van olyan sok szingli nő manapság?

Figyelt kérdés
A fősodratú média is folyton a a férfiak (főleg a fehérek) kollektív bűnösségét sugallja metoo mozgalom, stb. Erre még ráerősítenek a különböző modern feminista, neo-liberális szervezetek is, amik kimondva és kimondatlanul is a férfiak ellen uszítják a nőket. Hová fog vezetni mindez? Te hogyan képzeled az átlag férfi-nő kapcsolatot úgy 15-20 év múlva? Lehet addigra már a házasság is kimegy a szokásból teljesen?

2020. júl. 17. 17:54
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
64%
# 17 A kérdésben szerepel a feminizmus tehát ide illet, plusz volt aki általánosítgatott, hogy a férfiak így meg úgy. Mintha csak nők lehetnének ilyesminek az áldozatai és csak férfiak tenének ilyet.
2020. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
75%
Nincs nagyobb férfigyűlölet, mit nőgyűlölet, ezt te képzeled csak be magadnak. Azért van sok szingli nő, mert nagyon nehéz normális párt találni és mi jobban elvagyunk egyedül, mint a férfiak. Amúgy engem is molesztáltak szexuálisan és én is rengeteg rosszat kaptam a férfiaktól életem során, de nem utálom a férfi nemet, viszont megértem azt a nőt, aki inkább marad egyedül örökre. Mondjuk én is egyedül vagyok már 6 éve, de más okból.
2020. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
81%

20-as, akkor a feminizmustól, nőket ér erőszaktól FÜGGETLENÜL miért nem csináltok egy kampányt, alapítványt, akármit? A férfiak mindig csak akkor említik meg, hogy őket is bántják, amikor a nők szót kérnek, hogy beszéljenek az őket ért sérelmekről. Komolyabban lehetne venni, amit mondasz, ha nem csak akkor beszélnél róla, amikor a nőkbe kell belefojtani a szót.


"Tényleg rossz a nemi erőszak de sok nő kitalálja, hogy a férfi erőszakolta őt és amint meghallják, hogy egy férfi erőszakoskodott a nővel minden bizonyíték nélkül elhiszik és megutálják."


Tényleg rossz a nemi erőszak, DE... az a de nagyon kell oda, ugye?

Tévedsz, még a megerőszakolt nőknek SEM hisznek a rendőrök, próbálják lebeszélni őket a feljelentésről, mert úgysem lesz az egészből semmi. Na meg ott van, hogy mi volt rajta, részeg volt, hogy viselkedett.


Egyébként pedig férfiként is nagyobb esélyed van arra, hogy szexuálisan bántalmaznak, minthogy hamisan megvádoljanak. Aki utóbbitól fél, az szerintem jogosan fél, tudja, miket tett.

2020. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó akkor leírom érthetően. Engem régen ért a zaklatás amikor kisfiú voltam olyan 8-12 éves. Sokan bántottak, féltem elmondani. Ugyanaz az indokom mint a megerőszakolt nőnek, féltem elmondani. Most már olyan régi a dolog, hogy senki se fog vele foglalkozni, hogy mi volt 10+ éve. Tudod, hogy mi volt akkor amikor én voltam kicsi? Tudták a problémám páran de aki tehetett volna ellene ő nem tett semmit akinek meg tudni kellett volna róla, neki nem mondtam el, ugyanazért amiért sok lány se mondja el. A de szót azért tettem oda, mert igen tényleg zavar, hogy csak azért foglalkoznak más sérelmével jobban mert nő. Hidd el ha lány lettem volna ugyanakkora sérelmemmel jobban foglalkoztak volna. Ez a bajom a metoo val. A kampányról meg annyit, hogy tegyük fel elmondom. Első kérdés: Miért most hozod szóba, kicsit hiteltelen, hogy vártál 10+ évet rá. Második: mi a bizonyítékod rá? Szóval a de szót azért tettem oda mert van más erőszak amiről szintén tudni kéne viszont a nők vs férfiak erőszak elhomályosítja. Úgy érzem, hogyha pasit bántanak azzal senki se foglalkozik eléggé, mert az az erősebbik nem ha meg nőt automatikusan jobban, mert az a gyengébbik nem pedig ha egy fiú fiatal mondjuk 10-12 ő ugyanúgy sérülékeny mint egy lány/nő.
2020. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
42%

Ollókezű: Akkor fordítva: Én sem ismerek (saját magamat is beleszámolva) olyat férfiismerőseim közül, akit ne akartak volna a nők lehúzni pénzről (vagy tették volna meg), ne aláztak volna meg durván, csúnyán, megszégyenítve nyilvánosság előtt és aki férfiként incel, az azért az, mert túl sok szart kapott a nőktől és nem akar egy fostalicska kapcsolatban tengődni pont azért, hogy a nő személyes fejőstehene/plüssmacija legyen, miközben neki erre van igénye (a szexet pedig vagy ott utasítja vissza, ahol lehet, vagy olyan bőségesen megkéri az árát, mint egy prostituált).


Inkább az a szomorú, hogy ha felhívod a figyelmet, hogy nem kéne 14 évesen csöcskidobós cuccban bulizni meg rámászni minden szimpatikus pasira félrészegen meg fogadni a csajokkal, hogy ki dugatja meg előbb magát egy négerrel, akkor minimalizálni lehetne ezeknek a dolgoknak az esélyét.


Áldozathibáztatás? Oké. Akkor fordítsuk ezt is meg.


A Howard Wolowitz külsejű srác odamegy 4-5 Hős utcai drogoshoz, közli velük, hogy ez illegális és jelenteni fogja a rendőrségen, majd beleszív kettőt az asztmaspray-jébe, mint aki jól végezte a dolgát. Szerinted nem verik félholtra? Dehogynem. Szerinted, ha ezt elmeséli a rendőrségen (ha túlélte) nem fogják minimum kiröhögni? Dehogynem.


Persze lehet olyan csillámpónis világot haluzni, ahol kiteszed a Blahán a padra a 300 ezres telefonodat, felszállsz a buszra, majd mikor észreveszed hogy ott hagytad és visszamész ugyanúgy érintetlenül ott lesz vagy valaki leadja a megfelelő helyen. Vagy ha kirántasz a farzsebedből egy 20 000-est, akkor utánad szólnak. De NEM ILYEN VILÁGOT ÉLÜNK!!! Ezt kéne már felfogni végre.


És ezen eddig egyetlen TUDOMÁNYOSAN és PSZICHOLÓGIAILAG is bizonyított és megerősített dolog képes változtatni, ez pedig a jólét (abszolút és relatív értelemben is, tehát a társadalmi különbségeknek is alacsonynak kell lennie, ami a kommunizmus felé mutat).


Amíg az ember hiányt szenved (vagy úgy érzi, hogy hiányt szenved) addig a törvény olyan, mint a kerítés egy megvadult kutyánál, amit folyamatosan hergelnek és amint a kerítésen rés keletkezik, kiszabadul és szétmarcangolja az első mozgó célpontot, akit ér.


A nők ellen elkövetett bűncselekményeket is mindig frusztráció szüli. Ennél fogva ha Harvey Weinsteineknek életfogytiglant dobálunk, akkor büntethetnénk azokat a nőket is, akik durván alázzák le a NORMÁLISAN KÖZELEDŐ férfiakat csak azért, mert annyira nem érzik a srácot a szintjüknek. Azt meg még súlyosabban kéne büntetni, aki úgy megy randira, hogy fizettet a sráccal és elvárja a kedvességet, esetleg hetekig, hónapokig lelki szemetesládának használja, amikor tudja, hogy nem akar tőle semmit. Ha meg ezt úgy csinálja, hogy közben egy jó pasival van aktív szexkapcsolata, akkor az meg már itt is legyen életfogyt.


Mert az ilyen tettek sokasága hozza létre azokat az embereket, akik belelőnek a tömegbe vagy mikor végre SOK ÉV UTÁN összejön egy részeg nő, aki tiltakozik, akkor betolják neki szárazon, mert már annyira kivannak, hogy még egy ilyen feslett erkölcsű nő is képes csak azért felmenni a srác lakására, hogy jobb esetben csak a vécét használja, rosszabb esetben még kajáljon is a hűtőjéből, még arra a pofátlanságra is képes lenne, hogy ott alszik nála és lehúzza róla a takarót, de ha a srác szexelni akar, akkor már jön a hárítás.


Undorító, ami a világból lett... A Harvey Weinstein-féléket meg akkor tudom bűnözőnek tekinteni, ha pisztolyt szorított bármelyik nőnek a fejéhez és 3 jól megtermett biztonsági őrizte az ajtót, hogy esélye se lett volna bármelyiknek menekülni...


Nekem legalább 3 nő konkrétan a szemembe mondta, hogy "Ha azt mondanám, hogy megerőszakoltál nekem hinnének és nagy bajban lennél." amikor konkrétan csak annyit mondtam nekik, hogy "az ajtót majd akkor nyitom ki, ha visszaadod azt a pénzt, amit rád költöttem és nem érdekel, hogy nem marad taxira, haza is tudsz gyalogolni (maximum 2-3 kilométerről beszélünk Budapesten belül).


Ezekről mi a véleménye a kedves nőknek? Vagy ezt nekik szabad? Mondom ezt úgy, hogy olyasmit sosem követtem el, mint egyes alfahímek (akiken néha összevesznek a nők és verekednek értük), hogy kivágtam ruhástól, cuccostól a nőt a gettó közepén, amikor a telefonját szerette volna tölteni is adtam neki lehetőséget. "Itt a konnektor, még töltőt is biztosítok, ülj le, igyál egy pohár vizet, hívd fel valamelyik bikádat aki majd hazavisz."


De fehér lovag már régen nem vagyok, sosem becsülték a kedvességemet. Mindig más húzogatta a nőket, akik hozzám jöttek lelkizni.


És senki nem kérte, hogy szánalomból feküdjenek le velem. Csak mondták volna meg őszintén, hogy csúnya vagyok és külsőre képtelenek lennének vonzódni hozzám, akkor legalább előrébb lennék, mert tizenévesen más irányba tereltem volna az életemet, nem akartam volna feleslegesen bulizni meg ismerkedni meg szociális életet élni, inkább a pénzre mentem volna, hogy legyen annyim, mint Schmuck Andornak és akkor legalább a fizetős lányokat meg tudnám fizetni állandóra.

2020. júl. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
21%

Nem az a baj a metooval amit gondoltok. Sokkal inkább az, hogy növeli a két nem közti szakadékot és a nőkben egy ilyen általános paranoiát.


Qrva rossz helyre álltok ki és mondjátok el és qrva rossz embereknek. Tudjátok hova kellene kiállnotok ezzel? A buszmegállóba pl és szépen elmenni egy ügyvédhez, aztán feljelentést tenni, elmenni bíróságra stb... aztán akkor lesz vagy nem lesz nektek igazság szolgáltatva, ahogy egy férfinak, annyi forintért, amennyiért egy férfinak.

Abba belegondoltatok, hogy mi lenne akkor, ha a férfiak is mindenféle szervezetekbe tömörülnének és ők meg perközösségben lehúznának minden "látens erőszakoló"-zó libát, akik mindenféle fórumokon fröcsögnek ahelyett, hogy jogi útra vitték volna?


Mi az, hogy benyújtjátok a számlát? Mire? Kinek? Jöttök azzal mi volt 100, 50, 30, 20 stb éve? Hány évesek vagytok bakker...nekem pl semmi közöm hozzá mi volt 35 éven túl. Nem is éltem akkor. Biztosqrvaélet, hogy nem csináltam semmit. Hozzátenném, a számonkérők tekintélyes része sem. Továbbá azt, hogy életemben sem csináltam semmi olyat, amivel itt metooznak, de ha kikérem magamnak, hogy engem erőszakolókkal vegyenek egy kalap alá, akkor már bűnös is vagyok ezen logika szerint. Elmentek ám a.... a bíróságra menjetek aztán járjátok ki az igazatok, ha meg lusták vagytok hozzá, sajnáljátok rá az időt és pénzt, akkor engedjétek inkább el a dolgot vagy rakjátok magatokat helyre, de ne ez az uszítás legyen, mert lesz még ennek böjtje.

2020. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 Ollókezű Edward ***** válasza:
89%

Ez igen. Szóval nem tetszik az, hogy a bűnösnek meg kellene bűnhődnie. De szeretem országunk mentális idegállapotát. Ha nem ítélitek el a nők ellene elkövetett erőszakot, mint ahogy én pl. elítélem a férfiak ellen elkövetett erőszakot, akkor pontosan mit is gondoltok? Hogy jó dolog a nőket összeverni, alájuk nyúlni, megerőszakolni? Vagy mit? Nem értem.

Mert én kijelentem, hogy szerintem NEMTŐL FÜGGETLENÜL BÁRKIT megverni, molesztálni, megerőszakolni, és nem szerettem volna idehozni, mert elég gány összehasonlítás a részetekről, de pénzzel lehúzni is mocsokság. Amúgy húzott már le engem pasi is pénzzel. Meg nézett bejárónőnek. Meg privát, személyes k*rv@nak, szóval volt itt minden, pedig 30+-osan egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány barátom volt. És sosem voltam magamutogató, pont emiatt volt az egész osztály rám szállva gimiben, hogy én még mindig gyerekesen öltöztem, ők pedig már lobogtatták a csöcseiket, de hát ez van, ha valaki egy kicsit is visszahúzódóbb, mindenki belerúg, ez egyfajta nemzeti sport itt nálunk. És ne hasonlítsátok már a nemi erőszakhoz a pénzzel való lehúzást, mert az olyan tré. Ezzel csak magatokat járatjátok le még jobban.

2020. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan mentem volna bíróságra, amikor 6 évesen a saját nagyapám molesztált? El sem mertem mondani senkinek, azt sem értettem akkor még, mi történt. De tudtam, hogy a nagyanyám sosem hitt volna nekem, mert ő két dologban volt biztos: 1. Minden nő krva (rajta kívül természetesen) és 2. A nagyapám egy szent.

Mindkettő tévedés volt. De akit gyerekkorában bántanak, annak nagyon rossz minták rögzülnek a fejében, onnantól kezdve, hogy "hagyd magad, úgy könnyebben megúszod" odáig, hogy "ez is része annak, hogy nő vagy". Nagyon nagyon veszélyes minták

És ehhez amúgy az is elég, ha azt látja egy lány, hogy az anyját bántják. Azt mondja, hogy ő nem lesz ilyen, és van, akinek tényleg sikerül, de az otthonról hozott minták erősebbek. Amúgy ha valakinek van tapasztalata kutyatenyésztésben például, az tudja, hogy miről beszélek. Az a kutya, amelyiknek a szülei aktívan terelnek (birkát stb) rendelkezik a megfelelő ösztönökkel ami a tereléshez szükséges akkor is, ha ő maga ezt nem csinálja. Még az ő kölyke is. De ha több generáción keresztül nem terelnek az ősök, egyre gyengébb az ösztön és egyre nehezebb terelni tanítani a kutyát, hiába juhász fajta. Ezért van az, hogy nehéz a több ezer éves negatív mintákat felül írni, de ha majd sok idő eltelik, jobb lesz. Viszont addig is, amit anyáink, nagyanyáink átéltek rendszer szinten, az genetikusan egy minta formájában bennünk van, ha nem láttuk személyesen, akkor is, hát még ha láttuk.

És nem, nem hibáztatom a férfi nemet mindenért, de még kéne érteni, miért NEM megy egy nő feljelentést tenni. Ha a partnere követi el, nem veszik komolyan, erre Magyarország a legjobb példa. A családon belül nem veszik komolyan. Ha a nő feltűnő külsejű, és buliban történt, nem veszik komolyan. Igazából nagyon ritkán veszik komolyan. Főleg ha csak nyúlkálás volt, tapizás. Nincs nyoma és senki nem fog hinni neki. Ettől még a dolog mocskos és undorító és erőszak.

2020. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
28%

Ollókezű. Elítélem az erőszakot, bárki ellen irányul. A paranoia táplálását egy komplett nem ellen, na azt is elítélem, mivel nem tettem semmi rosszat és vannak még így sokan.


Utolsó. Nem gyerekekről, felnőttekről beszéltem. A te eseted a nagyapáddal kicsit másabb. Mert gondolom jogorvoslatot kérni már nem tudsz. Sajnálom ami veled történt. A kérdés mit kezdtél ezután. Beálltál "az összes férfi bűnöző"-ző közé és elzárkózol tőlük, így az ellenkező tapasztalattól is vagy elment él segítségért, feldolgoztad amennyire csak lehet, hogy egészségesen funkcionálj és megadod azt te is, amit elvársz.


Mondom... nem vitatom, hogy van a férfiak közt erőszakos, de a metoozástól még ugyan úgy lesznek + a problémátok sem lesz megoldva. Helyette még több sérült és csalódott embert termel ki a rendszer, aki vagy beteg vagy érzelmi/konkrét bűnöző lesz...

2020. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Azóta férjhez mentem és el is váltam, mert hiába keresetem más típust, vannak dolgok amik ismétlődnek. Nem volt még olyan férfi az életemben (nem csak partnerekről beszélek, hanem rokonok, ismerősök) aki nem bántott volna valamilyen szinten nőket. (nem feltétlenül fizikai bántás, inkább megcsalás, alkoholizmus stb) De ettől én még hiszek abban, hogy vannak rendes férfiak. Csak fura, hogy még nekem és a hozzám hasonló nőknek kell magyarázkodnom a sérüléseinkért, frusztráltságért. De a pasikat nagyon kell sajnálni hogy 10 -20 nő visszautasította őket. Nem tapizta, nem erőszakolta, nem verte, csak elutasította. Ő meg ettől incel lett, és én mint nő tehetek róla. Ez nagyon kettős mérce.


Viszont azt kellett volna megérteni a mondandómból, hogy miért van még most is számos ilyen szituáció. És amíg a társadalom is így kezeli, ez a helyzet nem fog sokat változni. És a hozzám hasonlóak nem része semmilyen statisztikának. És rengetegen vagyunk. És kicsit tele a hócipőnk, hogy tőlünk el van várva, hogy ennek ellenére ne legyenek bennünk fenntartások a férfiak ellen és ne legyen mitú. De a férfiak sírhatnak a férfitöbblet meg a felszínes nők miatt. Szegények.

2020. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!