Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfigyűlölet van olyan sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfigyűlölet van olyan sok szingli nő manapság?

Figyelt kérdés
A fősodratú média is folyton a a férfiak (főleg a fehérek) kollektív bűnösségét sugallja metoo mozgalom, stb. Erre még ráerősítenek a különböző modern feminista, neo-liberális szervezetek is, amik kimondva és kimondatlanul is a férfiak ellen uszítják a nőket. Hová fog vezetni mindez? Te hogyan képzeled az átlag férfi-nő kapcsolatot úgy 15-20 év múlva? Lehet addigra már a házasság is kimegy a szokásból teljesen?

2020. júl. 17. 17:54
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
23%

Bocs, hogy ilyen szempontból magamból indulok ki, meg amit én tapasztalok. Itt senki nem bánt nőket, én sem tettem. Viszont mivel nem a környezetemben ismerkedtem (neten voltam kénytelen), tapasztaltam azt az indokolatlan bizalmatlanságot/ellenszenvet vagy nem tudom minek mondjam, amit ezek a rémsztorik generálnak. Ahogy te érzékeny vagy arra, hogy látsz valamit a környezetedben, átéltél az meg van hazudtolva, hidd el, ha megfordítod a dolgot és kriminalizálsz egy általánosítás mentén, az meg minket sért.

A vicc, hogy kB ettől a rétegtől várhatnál segítséget, de így kB fölöslegesnek hat. Ez olyan, mintha a buszon te lennél az öreg néni, aki az amúgy üres buszon juszt is az én helyemre hajtva szídja a "mai fiatalokat" (ugye megvan ez az ikonikus jelenet). Már keserűbb szájízzel adja át az ember a helyét (már ha átadja), hiszen ebben a szituban ő a feketeseggű független attól fektet-e energiát a dologba, avagy nem.


Magyarán az áldozatoknak jut az empátiámból meg mindenemből, de annak miért adjak, aki már ismeretlenül is leír.

2020. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ne adj. De ne lepődj meg, hogy csak erősíted a sztereotípiájukat. Én nem várok sajnálatot senkitől, de ha kifejti, hogy a nők szimulálnak bántalmazást és a mitú hazugság, kérdés nélkül repül az illető. Nem az én dolgom meggyőzni bárkit is bármiről.


Amúgy ne haragudj, de nehezen tudom elképzelni, hogy ismerkedésnél minden nő potenciális erőszakolónak tart. Mert úgy írsz eleve, mintha ez egy mindennapos probléma lenne.

2020. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
55%

"De akit gyerekkorában bántanak, annak nagyon rossz minták rögzülnek a fejében, onnantól kezdve, hogy "hagyd magad, úgy könnyebben megúszod" odáig, hogy "ez is része annak, hogy nő vagy". Nagyon nagyon veszélyes minták"


Akkor tessék az ilyen NŐKET is támadni. Őket miért csak úgy mellékesen említjük meg mindig? Talán mert nőneműek?


Tényleg nem tűnik fel, hogy a feminizmus is olyan, mint bármely más IZMUS, ahol van egy nagyon szűk elit, akik az egész mozgalom haszonélvezői, a többiek pedig a feláldozható hangyák, akik sikerre viszik a piramis csúcsát?


Az összes ilyen mozgalom az "oszd meg és uralkodj" elven alapul. Miért kellett a BlackLivesMatter mozgalom is, amikor az AllLivesMatter is lehetett volna helyette? Azért, mert utóbbival nem lehet hergelni azokat, akik nem feketék.


Miért nem elég az, ha szankcionáljuk a Havas Henrik-féle őstulkokat, akik beszólogatnak a nőknek azért mert egy alacsonyabbrendűnek tartják, meg UGYANÚGY szakncionáljuk azokat, akiknek a szemüveges gizda srácokkal van baja vagy épp a kigyúrt szépfiúkkal. Tehát BÁRMILYEN ÉRTELEMBEN diszkriminál bárkit.


Helyette kampányolunk kvótákkal (pozitív diszkrimináció), ami joggal szít feszültséget olyan férfiakban, akik ugyanakkora vagy nagyobb teljesítménnyel azért nem kapják meg az állást vagy nyernek felvételt, mert b kell tölteni a kvótát.


Ezek miatt miért nem szólalnak fel? Vagy az ingyen belépők miatt? Mert azok kedveznek a nőknek? Az egyenlőség a negatív oldalon is egyenlőség.

2020. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
72%

#30: "És amíg a társadalom is így kezeli, ez a helyzet nem fog sokat változni. És a hozzám hasonlóak nem része semmilyen statisztikának."


Neked javaslok egy pszichológust (nem bántásból, hanem tényleg, hogy rájöjj miért az olyan férfiakhoz vonzódsz, akik bántalmaznak).


A társadalom pedig hogyan kéne hozzáálljon? Fordítva megmondjam mit tapasztalsz férfioldalon?


Próbálod megmenteni a nőt egy VALÓBAN bántalmazó kapcsolatból és igen, van egy olyan hátsó szándékod, hogy tetszik neked a nő és szeretnél összejönni vele, szóval köpd le magad minden nap, amiért nem vagy terézanya és nem a számodra nem vonzó nőkön segítesz, hanem azon az egyen, aki esetleg épp a közvetlen közeledben lakik és történetesen külsőre és BELSŐRE is szimpatikus lány. Micsoda szemét férfiak vannak...


De mivel a vonzalmat nem lehet parancsszóra kialakítani a lány maximum hálás érte, hogy törődsz vele meg ilyesmi, de vonzalmat nem érez és nem is tud érezni irántad.


Az ilyeneket kéne a szociális munkásoknak felkarolni, csak ezzel az a baj, hogy az ilyen nő legtöbbször akkor lép ki a kapcsolatból, ha hirtelen szerelemre lobban egy másik férfi iránt aki megmenti őt. És legtöbbször az ugyanolyan bántalmazó lesz, mint az előző. Úgyhogy itt pszichológiai probléma van az EGYÉN gondolkodásában, mert 1000-ből is megtalálja azt az egy bántalmazót, aki iránt képes vonzalmat érezni.


Vagy a tinilányokat megtanítani arra, hogy ha a cigánygyerek ölébe ülsz buli után és a szádból eteted a mekis sültkrumplival, akkor nehéz lesz neki elmagyarázni, hogy te nem olyan lány vagy és ne dugjon meg a lépcsőházban.


Ja, és csak úgy megemlítem, az ilyen habitusú ember ahhoz szokott hozzá KULTURÁLISAN (nem rasszizmus, tény), hogy 14 évesen megcibálja a 12 éves cigánylány haját, hogy "ne rafináltkoggyá' teee" az meg vihog mint aki egy doboz bonbont kapott és elkezdi fogdosni nadrágon keresztül a srác farkát, hogy "mit húzgálod a hajam kisfaszú?" és az állatias enyelgésből 5 percen belül szex lesz.

2020. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
35%

"Nem az a baj a metooval amit gondoltok. Sokkal inkább az, hogy növeli a két nem közti szakadékot és a nőkben egy ilyen általános paranoiát."


Nem érted továbbra sem. A nőkben mindig volt egy általános paranoia. Nem a metoo miatt lett. A metoo a következménye.

2020. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
49%

"Próbálod megmenteni a nőt egy VALÓBAN bántalmazó kapcsolatból és igen, van egy olyan hátsó szándékod, hogy tetszik neked a nő és szeretnél összejönni vele, szóval köpd le magad minden nap, amiért nem vagy terézanya és nem a számodra nem vonzó nőkön segítesz, hanem azon az egyen, aki esetleg épp a közvetlen közeledben lakik és történetesen külsőre és BELSŐRE is szimpatikus lány. Micsoda szemét férfiak vannak..."


Igen, szemétség, mert a farkad vezérel abban, hogy segíts. Állat vagy konkrétan, a baszás reménye miatt játszol hőst. De ezek után a férfiakat ne tekintsük haszonlesőnek, OKÉ.

2020. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
46%

#32. Ilyenekre gondolok:

-kép kérés - nem adok, mert mi van, ha visszaélsz vele.

-kontaktcsere - nem szeretném még megadni, mert mivan, ha visszaélsz vele.

- randi (én megyek az ő általa választott nyilvános helyre nappal) - még ismerkedjünk, mi van, ha te vagy a baltásgyilkos, lehetsz pszichopata.

- csók/nálad/nálam stb - hááát... nem is tudom, a legutóbb mikor elsiettem otthagytak a francba.

- összeköltözés - nem, mert cselédet akarsz és verni fogsz.

- gyerekvállalás - persze, aztán ottmaradok egyedül, mert szénnécsalsz, ahogy a többi.


Stbstbstb.... De persze arról kell, hogy legyen konkrét elképzelésem, hogy én őt el eszem-e feleségül. Naná.


Pedig én is voltam szopóágon. Mégis ki adja meg az alapvető bizalmat a másiknak? Ki javasol képcserét, talit, együtt töltött estét stbstb? Na ki? Ugyan azokat a kockázatokat vállaljuk? Szerintem igen.


Az a helyzet, hogy 10 éve nagyon könnyű volt leszervezni egy kávét randival. Most meg kB kuncsorogjak, meg legyek ingyenpszichológus, hetekig, hónapokig, hogy meghívhassam naccságát egy kávéra, aztán meglátjuk? Ugye ezt ti sem gondoljátok komolyan? 😃


Aki ilyen, abba én nem rúgok bele, nem hazudtolom meg, hogy vannak problémái, de nem is foglalkozom vele, hiszen nem vagyok érdekes vettem. Azt bizonygatni meg nem fogom, hogy nem vagyok szar ember, ha egyszer tényleg nem. Vegye a fáradságot megismerni, aztán meglátja, hogy tényleg nem. Nem veszi? Nekem úgy is jó, de ne nézzenek madárnak... mindenféle deviáns bűnözőnek meg pláne ne. Az nem én vagyok, hanem a többiek VOLTAK.

2020. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
17%

"Nem érted továbbra sem. A nőkben mindig volt egy általános paranoia. Nem a metoo miatt lett. A metoo a következménye"

Nem. Pont azt mondom, hogy régebben, míg nem ment ezekkel a rémsztorikkal riogatás, addig tök simán el lehetett menni egy randira meghívni valamire a csajt. Most meg kB el kell magyaráznom, hogy nincs pszichiátriai bajom és nem akarok a megcsonkított tetemével kamatyolni ami ha bejön, a fagyasztóból magányos délutánokon még elő-elő vegyem. Ez nem vezet sehova.

Jogorvoslat kell vagy terápia vagy mindkettő. Utána lehet magyarázni, ha még van rá igény.

2020. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
91%
#34 Soha nem vonzódtam olyan férfiakhoz, akik bántják a nőket. Megbántani nem csak úgy lehet, hogy vered vagy erőszakolod. Nem sikerült megérteni az egész szöveget.
2020. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
71%
Valaki írta nekem, hogy én a nőkbe bele akarom fojtani a szót és ezért vagyok hiteltelen, mert akkor jövök az engem ért erőszakkal amikor beléjük akarom fojtani a szót. Nem akarok nőbe belefojtani semmit. Én azt akarom, hogy ne itéljünk el jobban erőszakért olyat aki nővel erőszakoskodott, tehát ha férfi erőszakoskodik férfivel az ugyanolyan súlyú legyen mintha férfi nővel. Ha ez így van nekem minden oké, keressük meg azokat akik megerőszakoltak nőket de ezt az erőszakot ne vegyük elsődlegesnek csak azért mert nők ellen irányul, keressük azt is aki férfit bántott. Úgy látom, hogy ma csak azért foglalkoznak valamivel jobban, mert nő ellen irányult ezzel van bajom. Ha ugyanúgy foglalkoznak minden erőszak ellen akár férfi akár nő ellen irányult akkor nincs bajom vele. Tudom, hogy nők ellen gyakoribb a szexuális erőszak de pl fiúkat gyakrabban vernek az osztálytársai a suliban. Mégsincsen metto kampány a megvert fiúkért akiket mondjuk 3 lefogott 1 meg vert. És nem akarom én felmenteni azokat akik nőket bántottak csak sokkal inkább foglalkoznak velük mint mással. Minden erőszakkal kéne foglalkozni egyenlően. Mondok egy példát. Rácsapott a nő a seggemre. Ha én rácsapok az övére akár hívhattak volna erőszakolónak. Ha én nevezem őt erőszakolónak ugyanezért ő erőszakoló lenne? Tudom ez az enyhébb eset ez csak egy példa. De még egyszer mondom elítélem azt is aki nőt bántott persze az erőszak mértékétől függően, legalábbis az is számít.
2020. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!