Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha Ryan Gosling fogná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha Ryan Gosling fogná meg feneketeket az is szexuális zaklatás és MeToo, vagy ott szerencsésnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 12:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
10+ A ház felépítésétől kezdve a végéig a kedvenc volt.
2020. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
Nekem RG abszolút bejön, ennek ellenére ha nem egy udvarlós epizód után a hálószobában közeledésnél fogja meg a fenekem, hanem csak úgy mondjuk egy bárban, miközben elmegyek mellette és potenciálisan észre sem vettem, akkor az ugyanúgy szexuális zaklatás és ugyanúgy nem venném jó néven.
2020. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%

Itt: szexuális zaklatás

Valóságban: "Jajj, de milyen pimasz ez a pasi, imádom az ilyet"

Ha később dobja a nőt, vagy csak a nő nem azt kapja, amit elképzelt: MeToo

2020. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
13 Ne magadból indulj ki.
2020. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Ééééés még midig kiakadtok azon, ha egy nő magad dönti el, ki nyúlhat hozzá...bájos. Én senkinek sem engedem, hogy fogdosson, mindegy, hogy néz ki. De ha úgy döntök, hogy tetszik és nem ellenzem a közeledését, akkor az az én döntésem. A kulcs, hogy nem kell idegeneket fogdosni, csak már kapcsolatban és akkor senki nem fog benneteket erőszakolónak tartani. Ne azzal törődjetek, hogy vannak nők akik a nekik tetsző pasiknak megengednek ezt-azt. Ugyanis nem ez az általános, és ha nem vagy bunkó, akkor nem lesz probléma.
2020. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
24%

Elég álszent válaszok, a valóságban nem így van.

Most vonatkoztassunk el a kérdésben leírt úriembertől.

Ha egy olyan csap rá a fenekedre, aki "bejön", akkor hihihi hahaha hmmm..kis huncut...

Ha meg egy olyan, aki nem jön be: meetoooo, pofon, szexuális zaklatás!


Munkahelyeken mindennapos, látom a saját szememmel. Ha egy jó pasi csap rá a nő fenekére csak úgy "játszásiból", max nevet rajta egyet a nő, még csak véletlenül sincs felháborodás se, nemhogy feljelentés (titokban még élvezi is, aki mást mond, az hazudik).

2020. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
81%

17 Elég baj az hogy elnézik, attól még zaklatás. Nem az az általános hogy elnézik.

De te miért irigyled a zaklató szerepet? Nem bírsz magaddal hogy ne csapj rá egy random nő seggére? Miért nem szerzel egy barátnőt akit fogdoshatsz kedvedre? Nálad is vannak bajok.

2020. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
22%
18. Én ugyan nem irigylem, sőt nekem is csapott már rá nő a seggemre munkahelyen, és meg sem fordult a fejemben, hogy felnyomjam szexuális zaklatásért. Pasiként ki is röhögnének meg szánalmasnak tartanának. Mert ugye megint a kettős mérce.
2020. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%

*Munkahelyeken mindennapos, látom a saját szememmel. Ha egy jó pasi csap rá a nő fenekére csak úgy "játszásiból", max nevet rajta egyet a nő,


Baromira nagyot tévedsz. Volt már olyan aki ezért kapott tőlem..nem keveset.

2020. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
78%

"Ha egy jó pasi csap rá a nő fenekére csak úgy "játszásiból", max nevet rajta egyet a nő, még csak véletlenül sincs felháborodás se, nemhogy feljelentés"


De nem érted, ha a nőnek ez nem baj, akkor az nem zaklatás. A nő rendelkezhet a saját teste felett. Ha a kolléganődet ez nem zavarja, csapkodhatják egymás valagát egész nap.


Ha engem megfog a Ryan Gosling, abban a pillanatban hatalmasat csalódok benne, és nem lesz vonzó.


Elmondom ezt incel-szexista módon, hogy megértsétek:

Látsz egy gyönyörű nőt, nagyon bejön, kívül-belül szép. Aztán egy nap elmondja, hogy egy éjszaka alatt leszopott 50 cigányt, és abban a pillanatban nem látod már vonzónak.


Na ugyanez van Ryan Gosling-gal, vagy egy vonzó sztárral. Abban a pillanatban, ahogy engedély nélkül hozzám nyúl, már nem vonz. Onnantól ő potenciális erőszaktevő.

2020. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!