Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha Ryan Gosling fogná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha Ryan Gosling fogná meg feneketeket az is szexuális zaklatás és MeToo, vagy ott szerencsésnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 12:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"De hol húzod meg a zaklatás határát? Hozzá ér a kezedhez? Buliban tánc közben a derekadra teszi a kezét? Esetleg kicsit lejjebb csúszik a keze? Vagy csak úgy megfogja a fenekedet?"

Nekem ez mind zaklatás. Akár Ryan Gosling csinálja (aki mellesleg nekem mint férfi külsőre nem jön be), akár más. Ahogy az egyik válaszoló írta példázva másik oldalról a szép lány és 50 kancigó esetét: egyből nem teszi vonzóvá számomra a férfit ez a fajta viselkedés.

Viszont ismerek olyan nőt, akinél ez belefér, hogy megfogják a fenekét.


"A másik probléma ezzel, hogy így is az a bajotok a férfiakkal, hogy "töketlenek, határozatlanok". Akkor milyen a tökéletes viselkedés egy férfi részéről?"

Páromnak eszébe sem jutna egy nő fenekét fogdosni. Nekem sem úgy udvarolt, hogy megfogta a seggem. Számomra ettől (is) ő férfias.

De ez én vagyok. Ha Seggfogdosós Józsika találkozik Könnyűvérű Jucikával és így meg tudja hódítani, akkor ők élhetnek boldogan együtt. Zsák a foltját, ahogy mondani szokták.

2020. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
57%
Meglepődtem a kamukon? Nem :D
2020. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kisebb sokként fog ez most érni tőled, de Ryan Gosling nem helyes mindenki szerint. Mi nők is külön egyéniségek vagyunk.
2022. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
*téged
2022. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
De ha tetszene is zaklatás lenne.
2022. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon sokszor van, hogy az ezen vihogó lányoknak sem tetszik, hogy a fenekükre csapnak, csak enm merik megmondani. Ez a gyakoribb.
2022. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!