Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi esetében általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi esetében általában gáznak tartják, ha még otthon lakik és nincs saját lakása, akkor a nőknél miért nem?

Figyelt kérdés

Én a környezetemben több nőt ismerek, aki még otthon lakik, mégse szólja meg őket ezért senki. Bezzeg egy pasinál egyből jön a "mamahotel"-es cikizés.

Miért a pasitól várják el, hogy legyen lakása a 21. században, amikor már a nők is dolgoznak kb. hasonló bérekért?



2020. júl. 19. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Tetszenek a kulcsszavak.
2020. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Ráadásul a nők esetleg számíthatnak arra, hogy egy férfi eltartja majd őket, addig a férfiak nem igazán számíthatnak ilyesmire, önerőből pedig nagyon nehéz, szinte lehetetlen lakáshoz jutni.
2020. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. De mindjárt jön a sok cáfoló nő, hogy nekik saját lakásuk van, és igenis ők tartják el a pasit, stb...
2020. júl. 19. 14:57
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Én 29 vagyok, nincs lakásom, sőt albérletben is lakótárssal lakom (saját szobám van), mégis mindig van nő az életemben szinte folyamatosan 17 éves korom óta. Most is van helyes barátnőm.
2020. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Hányszor kell leírnom?


Szüleivel élő férfi: Nem férfi. Undorító, életképtelen, semmirekellő.


Szüleivel élő nő: Féltenivaló kis virágszál, egy kis hercegnő, aki várja a helyi Rájengoszlingot a nagy fehér BMW-n.


Ez van az emberek agyában.

2020. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert a férfiaknak kell versenyezniük a punciért és nem fordítva. Ha egyszer a nők válogathatnak, olyan férfit fognak választani (ha tehetik), akinél a kész életbe ülhetnek be és mindent beraknak a fenekük alá.
2020. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Ne legyetek már ennyire buták. Ti, férfiak döntitek el, hogy mi a gáz. Ha mától annak tartjátok a mamahoteles nőket, akkor az lesz.


Nekem van barátnőm, aki otthon lakik, és mamahotelben, és gáznak tartom, de nem sokat jelent, mivel hetero nőként nem fogok vele összeköltözni.


Rajtatok áll, hogy mit vártok el a másik nemtől.

2020. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Ez mindig így lesz.

Női vs. férfi hozzáállás.

2020. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Én ezt a "ki kell költözni" dolgot nem értettem sose.


Ha nagy a lakás, és normálisak a szülők, akkor miért kellene kiköltözni? Inkább adom haza a pénzem, mint bakhitellel kezdjek, vagy albit fizessek. Ráadásul a ház az enyém lesz, ha a szüleim elmennek. :(

2020. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

9.

Mert 80%-ban vagy a lakás nem nagy, vagy a szülők nem normálisak.

2020. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!