Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában azok a nők szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában azok a nők szoktak nagyon dobálózni a mamahoteles jelzővel, akik szintén otthon laknak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ezt miből gondolod?
2019. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2019. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Általában azokat zavarja a mamahoteles jelző, akik mamahotelesek.
2019. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Inkább azok a nők, akik fogtak egy balekot, odaköltöztek hozzá, és most nagyon önállónak képzelik magukat.
2019. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Szinte mindig,azért kell nekik egy lakásos balek,hogy beköltözzenek a házába,ingyen.Ha rajtuk múlna...
2019. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát én inkább azt olvasom itt indoklásnak, hogy "én már 23 éves korom óta egyedül lakom, ennyit elvárok a pasitól is". stb
2019. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Csak a magam nevében nyilatkozok. Azért tartom cikinek a mamahotelt, mert nekem is lett saját lakásom, önerőből. Amikor velem egykorú pasik meg sírnak, hogy lehetetlen, az elég szánalmas. Ahogy az is, hogy mindenki csak azért mamahotelezik, mert az albérlet drága, és így tud félretenni. De amikor rákérdezel, hogy mennyivel is tud beszállni, akkor kiderül, hogy van összesen 80 ezer fizetésig, de abból már 78 elmegy valami online rendelt kütyüre.

Az együttélést is így képzelik: odaad 30 ezret, szerinte ez fedezi a rezsi és a kaja ráeső részét, a többihez semmi közöm. Aztán az utolsó fillérig elveri a fizetését.

Kösz, kihagyom.

2019. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem feltétlenül,mert azt látom a kiscsajok 20-n évesen elköltöznek,külön laknak.

Csak a palik toljàk a szülei nyakàn maradàst 30-n túl is.

Ez tènyleg gàz amùgy de nagyon.


32F

2019. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Statisztikák alapján több férfi el a szüleivel, mint nő.
2019. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Amikor lehetőségem volt rá, az volt az első hogy elköltöztem, önálló életet kezdeni . ( 24 évesen) Pedig azt se írhatom, hogy rossz volt otthon, vagy a feszültség miatt. Anyukámmal kifejezetten jó a kapcsolatunk a mai napig. De én önálló szerettem volna lenni, és ez erősen motivált.

Ezért nem értem az un.mamahoteleseket.

2019. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!